Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur Dreams

Soovitatud postitused

Heii :)

 

Teen ka siis teema kuna mudiu vist asi ei lahene.

Ostsin ma kasutaja Dreamsilt ja tema väitis,et kasutajal on olnud 2 omaniku ennem teda.

Üks oli Nõunik ja esimese omaniku oli väidedavalt -ENRIX-.

 

Asi poleks hull aga paarpäeva sain mängida ja voilaa kasutaja locked, proovisin siis teha recoveri mistuli mudiugi denied ja kohe asusin jutule Dreamsiga tema tegi appeali oli acc 14h umbes minukäes ja jälle läks ära ja nüüd tahaks oma raha tagasi kuna ei ole väga usaldusväärne kasutaja see.

 

Kirjutan siis kasutaja nime ja login name ka,et äkki tuleb tegelik omanike arv välja

IGN: raha ei maga

LOGIN: rangepk@hot.ee

 

Kahtlustatava isiku info

Kasutajanimi: Dreams

Kasutaja profiili link: http://www.vahvel.net/member.php?39572-dreams

Kasutaja skype: erki.gaming1

 

Tehing: Ostsin kasutaja

Teema link:http://www.vahvel.net/showthread.php?190502-M%C3%BC%C3%BCn-combat-122-1972-total&p=2524122#post2524122

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ostsin konto Lezikult, kes nyydseks nime muutnud. Myysin dreamsile 160€ ja jargmine paev kirjutas et tal kiiresti raha vaja, kas 100€ ei soovi tagasi osta. See tundus imelik minu jaoks. Uurin tana vahendajalt leziku irl nime valja ja kysin mis tema asjast teab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oleks hea kui paneksid ostust ka pilte. Ootan Dreamsi kommentaari asjale.

 

Siin oli nii,et ma kantsin raha Tõsisele ja tema andis omakorda Dreamsile Miljonid vastu.

Sobivad ?

0ae91ffc662744f6ae63c995ff1a7354.png

 

 

2c1dd17be978402bb84e2fde836707db.png

 

d2d5f742aef9475195985f76c299ecb1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Heihei,

 

 

Väga huvitav, et selline teema on tekkinud, müües poleks arvanudki, et võib mingeid probleeme tekkida. Seda ütlesin ka ostjale, et minu poolt jamasid ei tule. Kuna tegu on Kongratsiga(Mati Kroon)[Varajasem scam teema: http://www.vahvel.net/showthread.php?183576-Pettur-Mati-Kroon-Kahju-65]

Luban teha endalt poolt kõik, et asi laheneks ning kõik osapooled saaksid oma probleemile vastuse. Püüdsin recoverida accounti, esimene kord see info töötas mille konto ostes mulle andis "Nõunik", konto oli minu käes kuskil 14h peale accepted recoverit, siis sai "Kongrats" acci tagasi ning peale seda konto oli nö kohe tagasi recoveritud mis tekitas kahtlust. Siis üritasin uuesti recoverida ning enam see info ei töötand ja sain denied. Igaks juhuks mainin ka ära, et enam Rsiga absoluutselt ei tegele, ning põhjus miks odavalt pakkusin acci Nõunikule oli sellepärast ,et kaotasin stakedes kuskil 400m ja acci väärtus oli niikuinii kuskil 100-110€. Usun, et keegi on minu usaldust siin kurjalt ära kasutanud ning proovib minu pealt kasu lõigata. Võib-olla lp. Mati Kroonil viskas RS kopa ette ning nüüd soovib raha „tagasi” saada. Kedagi otseselt ei süüdista, kui nii palju võin käsi südamel lubada, mina pole selle accounti locki minemisega seotud.

 

My 2 cents.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei tea pole midagi räägitud enam ei rahast ei asjadest.

Ainult oli eile 23.31 kiri hmmm olgu rohkem ei midagi ?

 

Siin vist peaksid Moderaatorid tööd tegema või sõna sekka kostma :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Loodan, et saate asja lahendatud. Lõpuks vastutab ikkagi müüja müüdud asja eest.

 

Olen öelnud seda ja tema sõnutsi ennem ei maksa kui tema oma raha kätte saanud kuigi see ei peaks mind üldse ju kõigutama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Andsin nii krongatsile kui dreamsile esimese omaniku nime. Hetkel endal kiired ajad ja ei ole jõudnud ise temaga ühendust võtta.

Konto oli minu käes üle aasta, pole kordagi probleeme esinenud, viimased paar kuud seisis mul endalgi niisama tühjalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No kui kasutaja omanikuni uuesti ei jõua, siis jääb üle ainult raha tagasi maksta Krongatsile. Sellepärast ongi kasutajate müük ja ost omal vastutusel.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No kui kasutaja omanikuni uuesti ei jõua, siis jääb üle ainult raha tagasi maksta Krongatsile. Sellepärast ongi kasutajate müük ja ost omal vastutusel.

 

Kasutaja Praeguseks minu valduses aga ei tea kauaks.

Et kui seekord ka läheb see account siis ma nõuan juba enda raha mitte enda kasutajat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.