Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

BigCity Roleplay | elemental-mc.eu

Soovitatud postitused

 

 

-Informatsioon-

Natuke siis serverist, oleme siis loonud selle minimaalse kommuuni neile kellel ei meeldi mängida suuremas serveris

ja soovidad rpda erimoodi, kergemalt või siis sellisena nagu ennast kujutada soovid, ma nüüd ei ütle, et reeglid on erinevad kui

teiste serveritel, ei, me lihtsalt pakume tavalist lõbusat mänguelamist rahvale. Meie kommuun on veel väike ja soovib veel areneda.

Kui leiate vea kas foorumis või serveris, siis palun mitte seda suure sõnaga siia alla karjuda vaid anda sellest korralikult teada.[EDIT] Ma nüüd üleval pool mainisin, et erinevalt siis jah erinevalt, seda ma selgitada ei oska, aga olen mänginud ise

erinevalt juba tükkaega.

 

 

———————

 

 

 

 

 

 

-Serveri Gamemode-

Serveril on siis tavaline vanamoodne mitmest teisest mängumoodidest kokku pandud mängumood, nimelt olen siis tavaline noob scripter, ei ütleks isegi, et scripter vaid ikka kopeeria, kuid ei ütle, et ka midagi ei oska sest mängumoodi ma ju kokku panin? Kui serverisse sisened

tunned ära paljusid neist, kuna ma ise pole suurt loojat siis vajan alati tuge teistelt. Kirjad,süsteemid kõik need on kopeeritud. Loodan, et

rahvas kes seal mängib ei pettu.

———————

 

 

 

 

 

 

 

 

-Meeskond Serveris-

 

Meeskond serveris on tavaline, midagi erilist paar omanikku ehk juhtkonnas olevat meest, ja siis administraator,moderaator ja

väike abiline, abistaja. Vanuseid ma siia nüüd öelda ei oska kuna ise olen tavaline arendaja, püüan hoida serverit maksimaalses

seisus. Aga ole hea ja tule tutvu ise selle toreda meeskonnaga.

———————

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SA:MP Server

94.23.29.129:5611

Teamspeak 3 Server

94.23.29.129:9834

Foorumi address

elemental-mc.eu

 

Võtke teadmiseks, et konto millelt postitan ei kuulu mulle.

Muudetud liikme SannuS'i poolt
EDIT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Järjekordne 2 nädala server, esiteks joinin serverisse tuleb OOC chati selline asi Screenshot_5.png

Peale seda leidsin auto ja põgenesin sellega mendilt eest (ment oli admin) kui tal auto katki läks teles endale uue sõiduki ja ajas edasi taga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Laidan serveri juhtkond kui ka administraatoreid.Väga ebaprofessionaalsed administraatorid teil ega omanik ka pole kiita.

Küsin põhjuse miks DMisite ilma mõjuva põhjuseta?

https://www.upload.ee/image/5941020/gta_sa_2016-07-02_20-23-44-193.jpg

https://www.upload.ee/image/5941036/gta_sa_2016-07-02_20-35-47-680.jpg

https://www.upload.ee/image/5941043/gta_sa_2016-07-02_21-42-09-409.jpg

Tulin esimest korda ja sain bänni kätte ära ja põhjuseks oli tsau tegin uue kasu oli hacker põhjuseks.Andrew William bänniti põhjusega, et keegi tema nimega tuli Andrew_William_0 ning Andrew oli selle eest süüdi hiljem.Motivatsiooni teil pole üldse, kuid ma ei saa aru miks on 11-12 aastased tatikad administriivis kellel pole kogemusi ise üritate pidada nagu öelda "aPower Maffiat" kõik võtate CMD-ga ja masinad ning ostate /ANNARAHA cmd-ga või /teefirma cmd-ga omale asjad ja autod.Igal juhul ma ei näe mõtet sellel serveril.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sama siin. Omanik ja administraatorid on väga ülbed. Ja kui mängijal on abi vaja, siis saadetakse ei tea kuhu või lihtsalt ei vastata. Kui keegi logis minu nimega sisse "Andres_William_0" ja mina sain selle eest banni. Foorumis ka, keegi ei vasta. Adminid kasutavad aPowerit. Serveris ei ole korda, kõik teevad seda mida ise tahavad. Rammivad, DMivad, hackivad jpm. Ühesõnaga, see ei näe sellel serveril mõtet.


200.gif#1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Blokeerisite minu oma foorumist, kuna küsisin miks tuletõrje ja haigla eraldi on ja et küsisin miks FBI on, kui "BigCity Rolepay's" ei osanud mitte ükski politseinik oma tööd? Oma arvamuse avaldamine, küsimuste esitamine, vastamine arendabki serverit.

Aga jah selle eest panite mulle banni põhjusega:

52647ccfb150d52981edfe8fcc525484.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vähemalt on ausad poisid, väidavad, et ideed on mujalt võetud ja, et arendaja ka parim ei ole, sellest ma teid kiidan. Selliseid serverid väärivadki mängijaid, olgu nad oskamatud või mitte, aga nad väärivad mängijaid.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.