Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatus kasutajale even: Referal linkide postitamine

Soovitatud postitused

Postitus: 07RS & EOC - Runescape poker, dice, roulette - munapühade ajal antakse ära 5B !

Kasutaja: even

Hoiatus: Referal linkide postitamine

Punkte: 5

 

Administratiivne märge:

Referal linkide postitamine

 

 

Sõnum kasutajale:

Referal linkide postitamine

 

 

Algne postitus:

Hei Vahvli tegelased

 

Pole kaua aega postitanud, aga ehk siin ikka mõningaid aktiivseid leidub.

 

Tutvustaksin teile ühte saiti, tänu millele ma alustasin hiljuti uuesti OSRS-i mängimist.

 

af3947cf859e6439ea7ce3f0a2d66408.png

Kliki logol :)

 

Värk on nimelt sellest, et see on rake-free sait, kus nö kurss on 1:1 OSRSiga, ehk 1M OSRS cashi on saidil 1M Tokeneid

Iga päev toimub freerolle, 500k, 5M ning pühapäeviti 100M freeroll.

 

Hetkel on aga easter event, kus munapühade ajal antakse ikka RÄIGELT plekki ära, iga päev on 100M freerollid. Alustab tavaliselt paarsada ning top20 on paid, mille sisse pole teab mis raske tulla :)

 

Ise alustasin ka ainult freerollide mängimisega, ning kahel korral olen välja võtnud 11M OSRS cashi - tean, et pole väga suur saavutus, aga tasuta saadud - miks mitte :)

 

Väljavõtmine käib nii, et live chatist kirjutad tokenbets staffile, ütles mis summa välja tahad võtta, tema ütleb ingame trade koha ja worldi, ning tradeb sulle cashi.

 

Eestlasi olen näinud suht palju seal, ning nö käive on ikka meeletu. Olen näinud kutti kaotamas dice betiga 400M ning olen näinud ka 540M dice võitu :)

 

Liituge, kogukond pole väga suur, mis annab võimaluse freerollidel alati paremini skoorida kui kuskil nö ametlikus PokerStarsis või Triobetis


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.