Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Golden Roleplay((PROJECT RP GAMEMODE))

Soovitatud postitused

Tervist!

Avatud on uus server nimega Golden Roleplay.

Serveril pole just palju bugge kuid kui keegi leiab las öelgu mulle Tony William või Arendajale Daniele_Cortez.

Serveril on peal palju huvitavaid mapinguid.

Serveri eesmärgiks on näidata, et alati pole täiusliku rollimängu jaoks vaja ülimalt ägedat ja suurte arendustega mängumoodi, ning ka natukene vähem silmapaistvate arendustega saab tekitada häid Roleplay elamusi.

Serveril on 16 Fraktsiooni ehk nende hulgas mingid olemas olevad Maffiad Nt: Italia mafia,Los santos Ballas,Street legends.

 

 

 

 

 

SERVERI IP:91.121.223.142:1389

Foorum: http://golden-rp.boards.net/

Head mängimist!

 

Muudetud liikme Tony_William'i poolt
...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teema sisu on kehvasti koostatud. Üksikud laused kuigi tegelikult serveri/kommuuni reklaamimisel peaks kõik laused ennast üksteisega siduma.

 

See tähendab, et ei oleks nii:

 

Täna oli ilus ilm.

Mulle meeldivad autod.

Raha tuleb raskelt, aga läheb kergelt.

 

Osadel lambistel sõnadel on suured esitähed nagu näiteks:

"... mulle Tony William Või Arendajale Daniele_Cortez."

"Või" ja "Arendajale"

 

"tekitada häid Roleplay elamusi."

"Roleplay" - see ei ole kellegi nimi. Antud kontekstis vähemalt mitte.

 

"Serveril on 16 Fraktsiooni ehk nende hulgas mingid olemas olevad Maffiad"

"Maffiad" ja "Fraktsiooni"

 

Sõna "ning" ees ei käi koma!

 

"Nt: Italia mafia,Los santos Ballas,Street legends."

Ja siin jällegi on grammatika vead ja kohad, kus just peaks olema suure tähega, aga ei ole.

"Los santos" see peaks olema nimi seega "Los Santos"

"Street legends" see peaks olema nimi seega "Street Legends"

Ja siis "Italia" no johhaidii ausalt, kirjutada nagu üldse ei mõista? Võiks nagu vähekenegi vaeva näha sellise tähtsa postituse tegemisel, mis hakkab serverit/kommuuni nö esindama.

 

"Serveril on ka linnapea."

Mida see lause mängijatele annab? Mitte midagi, mõttetu info.

 

"Foorum: Hetkel puudub kuid tuleb 15/02/16"

Praegu on kuupäev 18/02/16 ja ma ikka ei näe foorumi linki kuski.

 

Kohutav lihtsalt... Ei ei ja veelkord ei!

Muudetud liikme Caupo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eno Caupol komme möliseda iga väiksema probleemi peale mida silm näeb, mäletad 22 aastat tagasi. ( kui elasid ) Tegid sa sama hästi, hui tegidki, õppisid, hui õppisid, võib olla, et tõesti õppisid, ei koti... Minu point on, et sa võiksid lasta inimestel proovida.. Kui neil välja ei tule las nad ise saavad sellest aru.


We do it cause we know what do to and why we do it.

If you don't understand this, don't read.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas ma mölisesin? Minu arust vigade väljatoomisel ja näitamisel ning mölisemisel on kaks vahet. Mölisemisel puudub igasugune mõtestatud sisu ning põhjendus. Vigade väljatoomisel aga on näited ning viidatud vead, mida tuleks parandada, et saavutada oma ettevõetud projektid võimalikult edukalt.

 

Ja enne kui ma midagi ei osanud, ei hakanud ka kuhugi foorumi tulema midagi reklaamima, et oh nüüd uus asi tulge mängima. Ajal, mil ma midagi ei osanud, siis ma teadsin seda, et mu tehtud asjad ei ole head ning pole mõeldud suuremale ringkonnale mängimiseks.

Õppimise kohta nii palju, et terve tarkvara arenduse ja kõik sellega seonduva olen ma ise õppinud, alustasin 2005 paiku kui olin 12-13 aastane. Ma ei käinud kellegilt aru pärimas või küsimas, et kuidas ma seda või teist teen kuna ma ei teadnud mitte ühtegi sellist persooni, kes mind aidata oskaks. Minu ainuke allikas, kust õppisin oli internet. Alguses käisin Eesti lehtedel, kus oli midagi progretud valmis, testisin seal olevaid näiteid jne. Hiljem liikusin rahvusvahelistele lehtedele edasi. Enamjaolt trükkisingi oma probleemi Google ja teistesse foorumitesse searchi kasti ja otsisin ning testisin erinevaid variante.

Seega ära tule seletama asjast, millest sa ei tea mitte kui midagi.

 

PS ma olen 22 aastane seega ma ei saanud elada ega midagi teha 22 aastat tagasi.

Muudetud liikme Caupo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No su peas on midagi haige.. Oled 22 aga räuskad teiste postituses, mis see sinu asi on mida nad teevad, kas nad küsisid sul tulla siia enda väljatoomiseid pakkuma? Ei usu! Nii, et palun mine tagasi oma serverisse, ja palun tegele oma asjadega! Lõpeta siin see kaagutamine! Tean jah, et sa kirjutad pärast minu kommentaari siia, aga mu pea nii valutab su teksti lugemast, et anna olla, see on mõistlik jutt mida rääkid! Nii, et palun, enne kui kirjutad! Mõtle, kas tasub teiste postitust nii reostada! Loodan, et saate serveris hakkama!

 

 

PS! Palun saa aru, sinu server ei ole hea! Sinu jaoks tõesti, ja paljudele teistele kellel on sinu serveri maitse, aga on inimesi kellele see ei meeldi ja ei taha seal mängida! Ja nende ainus lohutus on teha enda server kus nad saavad teha mida nemad tahavad! Lõpeta enda serveri kiitmine! On aeg teistel ka võimalust anda. Sinu järgmises kommentaaris on kindlasti palju roppu! Kui ei siis oled mõistlik, aga kui on siis 22 sa pole! Praegu olid mõistlik, loodan, et mõistad ka seda!

Muudetud liikme Lenovo'i poolt
Lisa

We do it cause we know what do to and why we do it.

If you don't understand this, don't read.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"... mis see sinu asi on mida nad teevad, kas nad küsisid sul tulla siia ..."

Oled kunagi kuulnud vanasõna: "Kus viga näed seal tule ja aita."

 

"Nii, et palun mine tagasi oma serverisse..."

Mul pole enam serverit, et sa teaksid.

 

PS! Palun saa aru, sinu server ei ole hea! Sinu jaoks tõesti, ja paljudele teistele kellel on sinu serveri maitse, aga on inimesi kellele see ei meeldi ja ei taha seal mängida! Ja nende ainus lohutus on teha enda server kus nad saavad teha mida nemad tahavad! Lõpeta enda serveri kiitmine! On aeg teistel ka võimalust anda. Sinu järgmises kommentaaris on kindlasti palju roppu! Kui ei siis oled mõistlik, aga kui on siis 22 sa pole! Praegu olid mõistlik, loodan, et mõistad ka seda!

 

Kas ma olen öelnud, et mu server on hea kuskil siin teemas? Ei ole. Kas ma olen kiitnud oma serverit siin teemas? Ei ole.

Ja kas ma olen räusanud? Ei ole. Räuskamisena võid asja alles, siis võtta kui kasutan caps locki.

 

Minu esimene postitus omas teema tegija poolt tehtud vigade väljatoomist ning näiteid kuidas parandada oma teemat, mis muudaks kommuuni reklaamimise vähekegi esinduslikumaks. Kus lugeja, kes võib olla huvitatud näeb, et vähemalt osatakse kirjutada õigesti. Kuna ütleme ausalt keegi ei taha tulla serveri mängima, kus mõni serveri juhtkonnas olev isik ei oska isegi korralikus eesti keeles ennast väljanedada.

 

Seega andsin oma vastukaja esmamulje kohta, mis jäid silma teemas, kus oli apsakaid tehtud päris mitmeid. Täpselt samamoodi nagu sa andsid just hiljuti mõned tunnid tagasi mu loodud serveri teemas vastukaja enda kogemustest. Seega on hea jällegi küsida, miks sa käisid siis seal teemas kaagutamas? Kas ma küsisin või palusin sul sinna postitada? Ei, aga sa tegid seda siiski. Seega sa ei saa teist isikut hukka mõista asja eest, mida sa ise täpselt samamoodi teed/tegid.

 

Lisaks sellised foorumi teemad nagu see siin praegu. Ongi loodud just pelgalt selleks, et anda inimestele teada oma olemasolust ning oodata vastukaja, millest teha kommuuni juhtides järeldusi ning parandada see läbi. Kui aga ei tohi vastukaja anda, siis pole mõtet üldse teemat teha.

 

________________

 

Rääkides su postitusest üldiselt, siis on näha et sa oled suhteliselt noor, seega ära ürita mingit ilgelt tarka muljet jätta. Lauseehitused on sul kehvad ja nende mõtted kipuvad segamini/kaduma minema. Lisaks on sees erinevad grammatilisi vigu ning komade puudumisi.

 

Mõned näited:

- "kas nad küsisid sul tulla siia enda väljatoomiseid"

väljatoomisi*

 

- "... anna olla, see on mõistlik jutt mida rääkid!"

räägid*

 

- "mis see sinu asi on mida nad teevad"

mis see sinu asi on[KOMA] mida nad teevad*

 

- "Ja nende ainus lohutus on teha enda server kus nad saavad teha mida nemad tahavad!"

Ja nende ainus lohutus on teha enda server[KOMA] kus nad saavad teha mida nemad tahavad!

 

Vigu on veelgi, ma lihtsalt ei taha postitust pikemaks teha kui ta seda on juba.

 

Lõputuseks ütlen nii palju, et roppude sõnade kasutamine ei tähenda, kas isik on mõistlik või mitte. Maailmas on väga palju mõistlikke inimesi, kes kasutavad roppe sõna igapäevaselt.

 

Peavalust nii palju, et minu jutust pea sul valutama ei saa hakata. Uuri järgnevalt lehelt peavalude tekete põhjuseid:

http://static.inimene.ee/index.php?disease=p&sisu=disease&did=394

Muudetud liikme Caupo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oled väga tropp tegelane, mine käi idioot õppes, mis sul viga on?! Käi oma serverisse, mida sa topid oma mõtetut jama siia, kes seda vajab? Sa nagu mingi debiilne idioot, kes vajab kirjutamist... Täis tropp oled. Arene nurgapiirini ja palun mine õpetajaks kui nii palju tahad õpetada, ja saa aru tont, see pole eestikeele õpe foorum! Idiooot! See on foorum kus võib kirjutada vabas kirjas sa kuradi lohh!

 

Mida kuradi! Ma pole sinusugust debiilsust veel kohanud, see hakkab juba paljudele külge lööma, kuradi eestikeele õpetaja siin! Käi lesta kuradi hernes! Haige laps oled, hui sa 22 oled, mingi 39 aastane tohman lihtsalt tuleb eestikeele õpetajaks siia!

 

Põhiliselt olen vaadanud su kõiki 125 postitust mida oled teinud, ja igas postituses on sinu kuradi eestikeele õpetus, nagu haige selle õpetamise järele, pärast seda 125 postitust otsib kindlasti su keegi üles ja näitab sulle mõnda teist õpetust.. Sest sul on kindel viga peas, kui tahad õpetada mine IQ foorumisse õpeta seal või http://eestikeel.ee mine käi ja vaata seal kui soovid, see siin on vabakirja foorum, kõik kirjutavad igas kirjas, kiiresti, lohakalt, valesti... ja selles ongi see ilu, et kõik kirjutavad nagu tahavad, mitte ei kirjuta nagu 33. või vana sa trohh olid. Seda ma ütlen, et PINDA sa käia oskad, huvitav, et kas sa ka oma ema või isa kirja aitad ka parandada.

Muudetud liikme Lenovo'i poolt

We do it cause we know what do to and why we do it.

If you don't understand this, don't read.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa suht triggered.

 

Ma muud rohkem ei tee kui tsiteerin su enda lauset seekord:

"Sinu järgmises kommentaaris on kindlasti palju roppu! Kui ei siis oled mõistlik, aga kui on siis 22 sa pole! Praegu olid mõistlik, loodan, et mõistad ka seda!"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lenova, mulle paistab küll selliselt, et sa seal koolis küll eriti ei viitsi käia. Kirjutada no ikka kohe üldse ei oska sa, ja su jutt on kohane 12 aastasele poisile, ei no tegelt ka Eestis on haridus tasuta, ainult mina ja õpi. Neid if statemente saad suureks saades kirjutada veel palju, oma unistuste koodi. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sorry ma ei saanud midagi aru, aga kui seal midagi tarka oli siis plz ära enam kirjuta... Loe mu kommentaarid üle, ma võin vabas kirjas kirjutada, pole eestikeele õpe.. kirjutan vigadega kui tahan, tähtsamates kohtades vaatan ikka mida kirjutan.


We do it cause we know what do to and why we do it.

If you don't understand this, don't read.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.