Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist lugupeetud SA-MP Rollimängu mängijad ja vahvli kasutajad.

 

Valmimas on uus server NotsuRP.

 

Miks just valida meie server?

Server on tehtud aastaid tagasi valminud gamemodile. Millel on väga palju vanu ja häid süsteeme.

Lisaks ka modernsemad süsteemid. Serveris on palju avastada, sest erinevaid töökohti ja tegevusi on palju.

Serveri gm on ostetud ühest inglise endiselt rollimängust. Praegu on server tõlkimisel ja esimene public beta peaks toimuma 24.jaanuaril. Lisaks ootame ka A-tiimi liikmeid. Kohti hetkel on sinna väga palju.

 

Kohtume foorumis.

Foorum:notsu.eu

Muudetud liikme joss123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
joss123, ära mängi lolli, see teema tõesti on üks suur nali, kui sa juba kuulutus teemas ütled, et gm alles tõlkimisel.

 

Oled loll või mängid lolli? Kirjutas selgelt sinna, et server on valmimas ja GM on ostetud teises keeles.

Milleks üldse vaja siin komenteerida sellist s*tta? Nagu joss välja tõi, ei pea olema nimed kõik mingi mega-fancyd n shit. Meelde jääv.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma räägin, et sellisel tegevusel puudub igasugune perspektiiv tuleviku suhtes, mingi google translatiga laseb commenti ridu eesti keelseks, see ei tähenda veel head gmi.

 

On kuskil mainitud, et ta kasutab seda? Erinevalt sinust ilmselt, ei ole kõigil seda vaja kasutada ning on ka endal olemas piisavad oskused selle jaoks.

Aga ok, ei reosta enam seda teemat. Edu serveriga!


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tõlgin sellepärast, et ma sain korraliku gmi ostetud ja tahan ise ka pawnot õppida nii, et tõlkides käin gmi läbi ja see õpetab mind rohkem, kui nullist gmi tegemine. Lisaks ma ei tõlgi mingi Google translatiga. Ucpst olen ise juba poole ümber teinud. Lisaks see server on puhtalt enda projekt. Ma teen seda gmi õppimiseks ja lihsalt mängijaid saada juurde on boonuseks.

Muudetud liikme joss123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nullist asjade tegemine õpetab rohkem, omast kogemusest räägin. Pead lihtsalt inglise keelt oskama kui seda ei oska, siis õpi see ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.