Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Divine Roleplay

Soovitatud postitused

Tervist, ausatatud vahvli külastajad ja SA-MP rollimängu mängijad.

 

 

Räägin siis asja lühidalt ära. Meie mängumood on ehitatud ülesse nullist sama lugu on ka kasutaja kontrollpaneeliga.

Oleme näinud juba kaua vaeva, et tuua SA-MPi maastikule praeguse domineeriva serveri kõrvale teine kvaliteetne

alternatiiv kus saaksid inimesed luua rollimängu. Soovitan kindlasti läbi tulla meie foorumist ning vaadata asjad üle ning

loodan teid kõike näha ka serveri avamisel mis toimub uuel aastal!

 

 

Miks tulla meie serverisse?

Kuna meie mängumood on ehitatud täiesti nullist, UCP on ehitatud täiesti nullist. Arendused käivad igapäevaselt ja soovitusi kuulatakse ning kaalutakse läbi hoolega. Server, foorum kui ka UCP on meil kasutajasõbralikud.

 

 

 

 

 

 

Juhtkond:

Shift - Rocca Steel

TheCop - Kalle Karu

 

 

must.pngArendajad:

must.pngTheCop

 

 

sadmin.pngsAdministraatorid:

sadmin.pngMarkkus. - Peeter Oks

sadmin.pngKisande - Martin Baker

 

 

must.pngvModeraatorid:

 

 

 

 

mode.pngModeraatorid:

mode.pngranka - Joseph Allen

mode.pngJanek - Ben Wessel

mode.pngKID123 - Elizabeth Brown

mode.pngkalvet - William Grade

mode.pngKRF - Charles Brown

 

must.pngFoorumimoderaatorid:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foorum: www.divine-rp.eu

 

 

 

Läbi foorumi on võimalik minna TS3 serverisse, UCP-sse kui ka SA-MP Serverisse.

 

 

Muudetud liikme ESTGspeed'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

VERSACE sõnad:

See server on perse kukkunud ju. Alguses panin selle ennu pildi endale avatariks ja sain banni 1 päevaks. Lasin GAZil sama teha ning temale ei pandud. Ning 1 isik administratiivist rääkis ise ka mulle, et Mell tahtis ise minust lahti saada ja siis pani permi, et mina oleksin nagu eemaldanud TSi vms. Kuigi mul polnud ammu alleski neid andmeid sinna sevengamingu paneeli kuna reaalselt mina ei kasutanud seda üldse. Plus mell ise ei jaganudki mulle seda vaid pawno andis kunagi vms. Ainukesed andmed mis mul olid olid ka foorumi omad ainult ning isegi 1 atiimi liige ja gaz ütlesid, et nad meelega bannisid mu, et ma ei laseks seda serverit põhja. Kuigi meil oli plaan uut asja arendada teha asju LSRP stiilis aga siis ma ikkagi otsustasin mitte kuna see server on perse kukkunud juba tänu nende hopperitele ja mingi lambistele heiteritele kes vihkasid mongolit jms.

Ja vaevalt Shifti oleks omanikuks võetud aga sellel ajal ei olnud raha serveri rendiks niiet muidu poleks teda olnudki kuna tegu on ebapädeva isikuga kes teeb ise halba, et teisi süüdi teha. Ja miks ma kindel olen, et pawno seda ei teinud? Kuna tal on kõigist jumala pohhui.

 

Plus kogu see vmoderaator+ bande on käinud mitmes serveris hackimas (Sls , wolahem , fgrp jms) Miks ma tean seda kuna mina olengi VERSACE.

Muudetud liikme Feature'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii, aga Brandon räägime sinust siis ka. Nii kui mulle teatati, et sinul on ennu pilt avatariks mis polnud ennu poolt lubatud + Signatuuris ennut hälvustav tekst, esimesel korral ma eemaldasin need siis sa TSis hakkasid räuskama, et miks ma need eemaldasin aga kuna mul polnud tol hetkel aega sulle vastata siis vastas sulle Kisande. Natukese aja pärast oli avatariks see pilt tagasi. Siis ma juba panin sulle 1päevase bani foorumist ja eemaldasin sul TSis kõik õigused ja oh imet mis järgmisena juhtus. TSiga olid sa midagi teinud, et see lõi aint erroreid ja järgmisel päeval avastasin tänud admininistratiivile, et sa oled UCP kasutajate andmebaasi ära kustutanud. Jah minu viga, et ei vahetanud paroole kiiremini ära aga ka minul ei ole piisavalt aega koguaeg arvuti ligidal olla. Ning see, mida su parim sõber nimega GAZ tegi ei ole mina kursis kuna mina ei vaata iga inimese profiili koguaeg foorumis. Ning ma olen teadlik, et sa ei lasknud GAZil seda teha vaid sa tegid seda ise kuna sa tead tema paroole. Ja Pawno ei jaganud sulle SG paneeli kasutajat ja parooli samas ka foorumi ja ucp oma, mina ise jagasin seda sulle. Jah ma alguses lootsin, et hakkad normaalseks kuna sinu pidev trollimine ja lollitamine viskas juba kopa ette. Ausalt öeldes oli mul hea meel, et sa otsustasid ise lahkuda. Mõned adminid kes atiimis on olid sinu ainuotsusel seal(nimesid ei nimeta). Mina ei ole ebapädev isik ja kuna mina pakkusin välja, et teeksime serveri siis ütlesid sina, et tellid TSi aga kuhu see jäi? Sa ei tellinud seda ja seda tegin mina kuna mina ei soovinud teiste serverite TSis meie serveri juttu ajada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Äge.

 

Kahjuks ägedusest jäi asi kaugele. Serveri esimestel minutitel avastati raha bugg, LSPD int on buggine jms, paljud cmdid on vigased ning ei tööta. Ma mitte ei tee maha, vaid räägin nii nagu asjad on, kurb, lootsin enamat. GM tundub olevat üle tehtud.

 

1. http://i.imgur.com/Uw9pEAO.png

2.http://imgur.com/XLcRR09

3.http://imgur.com/a/KuBZ0

Muudetud liikme Xiu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täpselt sama, mis ''Xiu'' kirjutas. Mitmed cmd'ed ei tööta, int buggine, mendis pidev troll, pooled banned juba.

Järgmistele soovijatele ütlen vaid üht, ei soovita sinna mina, puhas troll server.

 

Lisan veel, et foorumi CPU kuumeneb/täitub üle ning foorum läheb 30 sekiks tihti maha, kui CPU ülekoormatud.

Muudetud liikme Kordumatu.'i poolt

images.jpg

Dont copy, be yourself!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

GM on üsna poolik, vigu täis, poole asjad on puudu (firmade cmd'd, tankimine, adminite check jpm)

 

Ootasin palju enamat, täielikult pettunud.

Muudetud liikme ' Baw'i poolt

Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.