Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ega mul siin midagi pikalt öelda polegi selle juhtumi kohta, kahju, et nii läks aga minul pole sellega mingit pistmist. Vahvli kasutaja ohutuskeskus omab kasutajast rohkem informatsiooni kui mina, sest mina tean vaid esimest parooli ja see on ka kõik. Kuskil mul seda üles pole kirjutatud niiet pole ka võimalik, et keegi teine on sellele minu poolt ligi pääsenud. Eks ootame mõne päeva ja vaatame kas kasutaja jääb sinu kätesse või proovib keegi uuesti. Loodan, et leiame mingisuguse lahenduse ning saame minu nime siit rubriigist välja. Tõesti on kahetsusväärne juhtum, sest tegu on minu müüdud kasutajaga ja mind on tembeldatud süüdlaseks. See on küll iseenesest mõistetav, sest ei mina ega ohver ei oska arvatagi kes seda veel oleks võinud teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Eks ootame mõne päeva ja vaatame kas kasutaja jääb sinu kätesse või proovib keegi uuesti.

 

See paar päeva siin ei aita. Kui scammiti üks kord ära, siis võidakse seda teha ükskõik kuna - kasvõi aasta pärast, kui mul pank 1b on.

Kasutaja pole enam secure. Mul pole mingit isu seda arendada, kui ma tean, et keegi saab selle iga kell tagasi tõmmata.

Minupoolne ettepanek on see, et laseme kasutaja väärtuse ära hinnata. Siis ostad kasutaja selle hinnaga ära. Ja siis ise tead, mis teed sellega, kas mängid edasi või paned kuskile müüki.

Fakt on see, et sina oled esimene omanik, mistõttu ka sina vastutad kasutaja turvalisuse eest. Võibolla sa ei tõmmanud seda kasutajat ära, aga võibolla tõmbasid. Mina pole praegu see inimene, kes peaks tõestama, et sa seda ei teinud. Minu poolt on kõik tõestus siin - kasutaja on ostetud sinult, sa oled väitnud, et oled esimene omanik, ja nüüd on see kasutaja tagasi tõmmatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.