Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

| Streets of Los Santos | Uuest aastast, uue hooga

Soovitatud postitused

 

Ageee.jpg

 

Street of Los Santos on tavaline rollimängu server, kus ei ole väga uhkeid arendamisi ja ei ole nullist arendatud mängumoodi. Meil on UCP arengujärgus, aga see ei tähenda, et server ei töötaks. Street of Los Santoses on võimalik raha teenida väga lihtsalt ja kunagi ei seisne mõni suurepärane idee raha puuduse tõttu, sest vajaduse korral võib SLS:RP juhtkond mure lahendada. Street of Los Santose mõte on võimaldada mängijale suurepärane rollimängimise keskkond.

Reaalselt mängumoodis on olemas kõik vajalik. Ametliku grupeeringuna on võimalik luua tänavatele relvade monopol. Luua mõni pubi, kuhu ümber tekib grupeering ja seal jälle omaette keskkond.Võimalusi on piiramatult, tule ja anna enda panus meie kommuunis. Loome ühe korraliku kommuuni, kus loeb ainult rollimäng, mitte mõttetu raha. Uued mängijad on meile väga olulised ja loodan, et mõned teist saavad Street of Los Santose mängijad. Kuigi tänasel päeval on tihe konkurents SA:MPi maastikul, raske on konkureerida, sest suurtematel kommuunidel on paremad mängumoodid ja UCPd, aga ma arvan, et need pole rollimängus esmatähtsad. Rollimängus on esmatähtis, et kui piiramata on võimalused. Piiratud võimalus on enamus kommuunides raha, puuduvad resursid millegi loomiseks. Tegeletakse päevast päeva raha kogumisega. Kedagi on juba näiteks võimatu röövida, sest raskelt teenitud summasid ei taha keegi ära anda. Meil on kõik vastupidi, sul on ükskõik rahast. Kõigil on autod, kõigil on majad, kõigil on kõik - see ei loe üldsegi siin, vaid loeb kuidas sa rollimängid.

 

Ma olen 6 aastat pausidega mänginud rollimängu keskkondades, ma olen vahetanud kommuune järg-järgult. Küll üks läheb kinni ja teine läheb kinni. Arvate tõesti, et viitsin igas kommuunis hakkata jälle raha koguma, et midagi ägedat luua. Olen proovinud ettevõtteid luua, et antakse järelmaksuga või ruumid rendile, aga alati on negatiivne. Pole raha "farmimise" tüüpi. Annan teile ka sellise võimaluse ja see on selle kommuuni mõte. Tulge ja liituge, kes iganes ei hooli rahast vaid hoolib rollimängust.

 

Foorum: foorum.slsrp.eu

Server: 92.222.248.47:7777

Teamspeak: 92.222.248.47

 

Tegin uue postituse, sest härra Cppu läheb uuest aastast ebaaktiivseks ja asendama hakkab Ivan O ehk mina. Eelnev teema oli mõttetu jamaga ülevalatud. Loodan, et seekord suhtutakse paremini Street of Los Santosse kommuuni.

Muudetud liikme Enrico-Kristo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"me oleme teadlik, et meie mängumood ei ole nullist ja on mõttetu"

 

Esimene suur viga. Ära kunagi salga maha või nimeta oma toodet mõttetuks. See näitab välja, et sul pole oma toote vastu usku ega austust. Ja kui juba sa ise seda ei oma, siis miks peaks teised vaevama. Ega enesehaletsuse pärast ei tule keegi sul sinna serveri.

 

Väga halb, väga halb. Algus juba kehvasti tehtud sellega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

SLS meeskond otsib uusi moderaatoreid!

 

Street Of Los Santos adminitratiivmeeskond otsib uusi usinaid & abivalmis moderaatorid, kes aitaks hoida nii mängusiselt, kui ka foorumis korda. Moderaatorite valimised lõpevad siis, kui oleme saanud piisavalt liikmeid Meie meeskonda. Täpsemalt vaadata järgnevale leheküljele http://foorum.slsrp.eu/announcement.php?f=13

 

Muudatused

 

SLS omanikuks sai Kont ehk mina. Nimelt minuga kaasnevad erinevad muudatused kommuuniga. Kõik muudatused ei saa kindlasti avanemiseks valmis ja valmivad siis, kui aeg seda ette näeb. Kindlalt ei saa midagi lubada. Muudatustest räägib rohkem järgneval leheküljelt http://foorum.slsrp.eu/showthread.php?376-Street-of-Los-Santos-RP-muudatused&p=2080#post2080

 

 

Lisa

 

Parandasin vea seoses server IPga. Nüüd peaks olema õige IP. Suured tänud tähelepanelikule foorumi külastajale. Oleksin väga tänulik, kui teisedki foorumi külastajad pööraksid tähelepanu vigadele. Veelkord suured suured tänud.

Muudetud liikme Enrico-Kristo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea täpselt miks te nii tegite, aga nagu serveri mängijate arv küll nüüd ei tõuse, kui teha ühest serverist mitu reklaamimis teemat. Te oleksite võinud lihtsalt eelmist üles bumbida. Kui asi ei õnnestu, siis see ei õnnestu.

 

Siin on kirjas ju härra Rasmus_Oja

Tegin uue postituse, sest härra Cppu läheb uuest aastast ebaaktiivseks ja asendama hakkab Ivan O ehk mina. Eelnev teema oli mõttetu jamaga ülevalatud. Loodan, et seekord suhtutakse paremini Street of Los Santosse kommuuni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uuest aastast uue hooga? Ei tulnud vist väga välja teil see uuest aastast uue hooga, ei ole vaja käia Advanced Gamingu TS3 serveris reklaamimas oma serverit. Kui teil ei ole mängijaid siis ega see reklaamimine neid juurde ka ei too, tegite oma serveri maine juba maha siis see ongi maas nüüd. Loodan, et te rohkem reklaamima ei tule oma serverit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Server avatakse täna, kella 5-6 vahel. Olge kõik kohal ja alustame korraliku rollimängu.

 

 

 

 

 

Ma vabandan samuti ka Advanced:RP ees ja loodan, et seda enam ei juhtu, sest reklaamimise taga pole SLS:RP adminitratiivmeeskond.

Muudetud liikme Enrico-Kristo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teade

 

SLS Adminitratiivmeeskond teavitab, et tulemas on event, mis toimub 3x ja auhinnad on väga mesised. Täpsemalt saab informatsiooni vajutades linglie http://foorum.slsrp.eu/showthread.php?377-Otsi-leiad-v%F5idad-EVENT&p=2110#post2110

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Summad on üpris prisked jah, sest raha võib julgelt jagada. Hetkel on loto jackpot 400 000 eurot. Kindlasti loodame, et eventitega saame mängijaskonda suuremaks.

 

Üleeilsel avamisel ei olnud nüüd kõige rohkem, ca 15-20. Ma täpselt nüüd ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.