Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

ban tuli suht kergekäeliselt, kuna .net ei viitsinud minuga suhelda pani ban

Sinu foorumi kasutaja on blokeeritud. Blokeerimise põhjus: Ma reaalselt ei viitsi sinuga siin maid jagada. Mine tee üks tee endale ja mine magama ära, kell on ilmselt liiga palju sinu jaoks.

Blokeering võetakse maha: Mitte kunagi

 

14 aastane poiss ütleb endast vanemale "kell on ilmlselt liiga palju sinu jaoks"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahahaha gg minu vanad tärnid kah, osaliselt vanad BLS, helesinine minu eritellimusel tehtud tean väga hästi aga edu, ei tundu nii lambine ja ülepaisutatud nagu see Divine ;)

 

Kristo, sinu halamine ajab rohkem naerma kui närvi. Sinu kriitika ja tagasiside on niivõrd idiootne, et naera puruks ennast. Kõik mida näed, üritad ära omastada. Nad on BLS tärnid, mitte sinu , isegi siis kui see helesinine sinu tehtud siis tegelikult ei ole ikkagi ta sinu tehtud vaid sa oled seda lihtsalt muutnud. Tee "tegemisel" ja "muutmisel" vahet, kulla inimene. Tõmba enda oks koomale, kui su enda serverid pole ka sugugi kaugemale jõudnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Soovite teada, miks ma bannisin antud isikuid? Kuna teile, eesti samp peluritele ei meeldi mitte ükski asi ning on vaja igasse serverisse oma nn crash hackidega jamama. Kuna meie kaotasim crash hackeri tõttu playereid on minu silmis täiesti õigustatud ban neile.

 

@Ekku, jälle sina oma mitte tõeste faktidega, palun, kui sa üldse midagi ütled siis mõtle läbi kas asi on ikka tõene.

 

Mul ei ole teie kriitika vastu mitte midagi, võtan õppust.

 

PS! Jah, mina olen .net, see, et ma SnJtis trollisin ei tee must igas serveris trolli. Seal kus on normaalne adminstratiiv, seal mängin ka mina normaalselt.

Antud server on minu esimene.

 

 

Kui meie server oleks niiöelda ''sitt'' ja mõttetu siis ei oleks ka stabiilselt nii palju mängijaid sees.

sa-mp-148.png

Muudetud liikme depz'i poolt

signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sellep praegu on divine suletud LOL, VARSTI TEIL KADUNUD MÄNGIJAD

- Martin Hoffman

 

Bane jagatakse iga lambist asja eest. iNET. vms mingi lambine omanik kes paljudes serverites troll olnud. Tagaajamisel käib PNSis jms


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Fawul sa oled nulline tegelane ja pole kunagi midagi saavutanud seega hoiaksin sinuasemel moka maas ja ei tuleks teiste teemat reostama, aga no sul ju puudub mõistus.

Tärn on minu tehtud helesinine, aga tõesti ja ei ole ära patendeerinud seda. Kui midagi ei jaga ole vait, paistad targem välja.

Tundub et ajutiselt olete mängijaid saanud, kuna Red County muhe koht aga pikka lõbu sellega kahjuks pole aga palju edu ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti sõnatu selle serveri kohta, Chase'in omaniku, kogemata mingi head-onin ja saan banni, Reeglite rikkumine. Omanikud mõlemad provotseerivad mente.

Üks omanik saadab ju kõiki igale poole p*** , P**** , v***u - jnejne .... Ainult ropendabki. Lubab kõigil pead lõhki lüüa jne :D . Ma ple temalt vist mmitte kordagi midagi normaalselt kuulnud... Banne jagavad lampi rõõmug.. täis lamp server . Ei soovita kellelegi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole pärast juhtunut mitte midagi selle serveri kohta öelda. Kui adminil tekib mõte midagi arvama hakata, siis on ban garanteeritud.

 

92cd029595e65c013064c08306b7c4f9.png

 

e0bfd7c6ef1a5602ed192ee7e54bad1a.png

Muudetud liikme ' Baw'i poolt

Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vabandan kõigi ees, kes on saanud minu vea tõttu banni. Kontakteeruda minuga.

 

Mis peade lõhki löömisest sa räägid? Ei ole mingi löögivend, ütlen kohe ära. P***e ning mujale ma mängijaid pole saatnud, admintiimi vahelised jamad klaarime me ise. ;)

 

Mina ei ole kedagi banninud head-onimise eest. Seada tegi futures mitte mina.


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.