Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kasutaja maksis oma võla tagasi ja teema lahendatud.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Saab hiljemalt Esmaspäeva õhtuks aega tagasi maksta, või siis tuleks bännida. Muidu on varsti järgmine ohver olemas ja veel suurema summaga.

Las poiss tiirutab oma defragega mööda Euroopat ja teenigu raha, mitte ärgu istugu siin.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sina Manwithsaw hoia oma lõks üldse kinni ja kõik. Ära spekuleeri teemadel mida sa ei tea, ma ütlesin sulle juba. Paar lolli asja jooksid omavahel kokku ning lahendan selle probleemi esimesel võimalusel. Proovi oma autoriteeti kuskil mujal realiseerida "Mees saega".

 

Mõtled, et oled jube võll vend kui suudad kuidagi ära suruda vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sina Manwithsaw hoia oma lõks üldse kinni ja kõik. Ära spekuleeri teemadel mida sa ei tea, ma ütlesin sulle juba. Paar lolli asja jooksid omavahel kokku ning lahendan selle probleemi esimesel võimalusel. Proovi oma autoriteeti kuskil mujal realiseerida "Mees saega".

 

Mõtled, et oled jube võll vend kui suudad kuidagi ära suruda vms.

 

Kuule,

 

1) Sa pidid mulle midagi ütlema, aga enam kirjadele ei vasta, lõi asja vedelaks?

2) Sa võid mõne adminniga läbi saada, aga fakt on see, et sihukene käitumine ei too head

3) Kui niimoodi võib teha, et täna võtan raha, luban kanda ja siis järsku " Oi mingid asjad jooksid kinni ja varsti tasun " siis äkki hakkame kõik huiama ? Küll kunagi maksame?

4) Sa oled lihtsalt tühine tegelane, kes kõvatab aga ei suuda ennast väljaspool vahvlit tõestada.

 

Kui Amichiega sai suhelda Vahvli ostu teemal, siis oleks pidanud selle lõpuni viima, siis oleks garanteeritud, et sinusugused tolgused saaksid kiirelt siit minema pühkida.

Me kõik teeme vigu, kõik oleme huianud, maksad ära ja arusaadav, vigadest õpitakse, aga tra 2 nädala jooksul üks ja sama tolgus " Oi paar lolli asja juhtus " ja ei saa maksta, siis see pole reaalne, sa oled lihtsalt tühine kalts, kes elatub sellest. Mine tõmba oksa, kui sa muud sittagi ei suuda elus teha.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule "Tolgus". Ära pane mäda. Ütlesin sulle, et hoia suu kinni kui sa midagi ei tea ning asjadega kursis pole. Homme annan sulle oma telefoni numbri ja ma tahaks näha ka, et sa helistad mulle. Siis vaatame kes vedelaks lööb. Klaviatuuril keksida oskab igaüks. Miks ma sulle ei vasta on see, et su jutt on debiilne ja debiilsustele ma ei vasta.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kuule "Tolgus". Ära pane mäda. Ütlesin sulle, et hoia suu kinni kui sa midagi ei tea ning asjadega kursis pole. Homme annan sulle oma telefoni numbri ja ma tahaks näha ka, et sa helistad mulle. Siis vaatame kes vedelaks lööb. Klaviatuuril keksida oskab igaüks. Miks ma sulle ei vasta on see, et su jutt on debiilne ja debiilsustele ma ei vasta.

 

Kõik on homme ja homme, anna siis täna, mitte homme. Tüüpiline edasi lükkamine ja miks ainult telefoni number, sa võid avalikustada oma nime, et saaksime peale Vahvli veel mujal suhelda ? Sa võid praegu kohe ka numbri anda ja ma garanteerin, et 10min pärast on kõne.

Fakt on see, et seni ma seda asja ajan, et kas maksad homme õhtuks selle raha ära, või oled siit foorumist kadunud.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõik on homme ja homme, anna siis täna, mitte homme. Tüüpiline edasi lükkamine ja miks ainult telefoni number, sa võid avalikustada oma nime, et saaksime peale Vahvli veel mujal suhelda ? Sa võid praegu kohe ka numbri anda ja ma garanteerin, et 10min pärast on kõne.

Fakt on see, et seni ma seda asja ajan, et kas maksad homme õhtuks selle raha ära, või oled siit foorumist kadunud.

 

Sest, et täna ma ei oota kõnesi hälvikutelt. Küll ma telefonis annan sulle oma nime annan sulle oma aadressi ka, tuled oma kambaga uksetaha vms. Mängid ema siin ja üritad tähtsustada ei midagi muud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sest, et täna ma ei oota kõnesi hälvikutelt. Küll ma telefonis annan sulle oma nime annan sulle oma aadressi ka, tuled oma kambaga uksetaha vms. Mängid ema siin ja üritad tähtsustada ei midagi muud.

 

Keegi pole rääkinud, et tullakse ukse taha, aga kui sa oled mees kes vastutab oma sõnade eest, siis sa ajaks selle asja täna korda.

Sa annaks täna oma numbri ja nime, mitte alles homme. Homme oled sa kadunud samamoodi nagu Skypest, sa oled lihtsalt hunnik paska, kes on eluaeg koolis vastu hambaid saanud ja nüüd tuleb vahvli hüppama. Tõmba nahhi jobi


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Isik keda peteti, pole siiani raha saanud, siiani pole kasuaja "Loom" temaga ühendust võtnud.

Asjad liiguvad suhteliselt vaikselt, teine probleem kasutaja "Loom", kus ta vabandab ennast välja. Niimoodi elus läbi ei löö, kui võtad mingi asja, lubad kohe maksta ja siis kaod minema ja hiljem ei julge enam ühendust võtta, vaid väidad, et jooksid asjad kokku ja läheb aega.

Igastahes kasutaja "Loom" ei näita maksmise vastu huvi, ehk siis ta tuleks bännida, summa suur ja karistus peab olema kõigil sama.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kahjuks kasutaja "Loom" ei võtnud ühendust kannatajaga ega pole tasunud oma võlga, nii, et ootame siis bänni. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Teema võib sulgeda, kasutaja Loom maksis oma võla tagasi + veidi rohkem. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.