Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Küsiks sama sinult endalt, Cppu.

 

Aga jah, et postitus oleks ka teema kohane, siis mäletamist mööda ventt (kui see nüüd on sama tegelane, keda ma arvan kellega tegu on...) ei olnud just kõige pädevam oma siin postitusel nimetatud alal. Kuid kes kurat teab, ehk on õppinud ning vähe täiskasvanlikumalt käituma hakanud... Tahaks loota, kuid miski pärast on ikkagi selline tunne, et kaua see ei püsi kui üldsegi ülesse asi jõuab minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rofl... aasta nali, poja. :D

 

Server, mis jookseb viimased 3 aastat, omab Eesti SAMP maastikul enamusajast lõviosa mängijaid on sitt? Minu teada ikkagi inimesed koonduvad kvaliteedi lähedusse kokku, mitte vastupidi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

miks te kõik nii kurjad peate üksteise vastu olema? mina tulen rahus, teen oma serverit ja kõik on õnnelikud. caupo oma serveriga ja mina oma serveriga. igaüks leiab omale sobiva. server tuleb üles kindlasti, pooleli enam ei jäta, ootan aint rahasid, et host ja foorum üles panna. :P

 

ja ega nimi meest ei riku, sama on ka selle serveriga.

Muudetud liikme vent'i poolt

EDLdx1p.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seda oli teada lol.

ma tõesti üritasin, asjad tegelt olid valmis kõik :D aga ei, samp on graafiliselt iganenud mäng minujaoks juba. asi oli rohkem reval gamingule ärapanemises, kuid tundub, et loodus tegi ise asjad korda :D võib teema lukku panna


EDLdx1p.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.