Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Streets of Los Santos

Soovitatud postitused

Tervist lugupeetud SAMPERID!

Tegemist on sellisse mõnusa ja Eesti serveritest erineva rollimängu serveriga. Nimelt paneme me rõhu rohkem RP-le ja lihtsussele, ei aja asja reeglitega nii üksikasjalikult keeruliseks. Ja kõige peamine on see et raha ei ole raske teha seega sealt ka meie moto Easy Money, rohkem RP.

Adminitratiivi redel on ehitatud ka üsna lihtsalt üles, abistajad on üldse omaette rank, sest nad ongi mõeldud ainult abistamiseks ja muidu on administratiivis kolm ranki, moderaator, administraator ja juhtkond.

Foorumiks on foorum.slsrp.eu

Mõnusat mänguelamust!

Muudetud liikme Cppu123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii lihtsaks, et päevaga saab buffalo/infernuse kätte?

+ vBulletini kasutamine ei tee sind lahedaks. Lihtsalt mainin. Isegi kui sa selle ostsid, siis tegemist on väga mõttetu ostuga. MyBB teeb oma asja ära küll ja veel. Raha selle alla matta pole küll mõtet kui tasuta olevad alternatiivid on korralikud ning kättesaadavad.

Muudetud liikme Caupo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cppu eks see näha ole lähipäevil kas zone.ee sulgeb sinu domeeni või mitte.

Isegi kui sa selle ostsid, siis tegemist on väga mõttetu ostuga. MyBB teeb oma asja ära küll ja veel. Raha selle alla matta pole küll mõtet kui tasuta olevad alternatiivid on korralikud ning kättesaadavad.

Täiesti nõus Caupoga, lihtsalt natukene PHP, HTML ja CSS tuleb osata, et korralik foorum valmistada...

Muudetud liikme .Suki.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cppu123, selle vBulletini iluduse osas võid pärast edasi arutada, aga nagu milleks sa teed uue serveri? Sa tead juba, et su serverid lähevad 2 kuuga põhja ja eriti sellisel mängijate põua perioodil. Ega sa-mp serveri tegemine pole umbes nii, et nüüd mul hakkas igav ja nüüd ehitan omale serveri, sest nii on juba tavaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

MyBB ülesse panemiseks ei pea tajuma HTMLi, CSSi ega PHP'd. Kujundust tahad muuta, siis tõesti vaja pisut CSSi ja HTMLi teadmisi, aga terve nett on täis juba valmis tehtud kujundusi, mis näevad ka täiesti normid välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kameelion ei lähe mu serverid kahe kuuga põhja, on tunduvalt kauem kestnud ja kestab ka seekord. Ajad on muutunud võimalusi rohkem ja teiseks kui sul oma tulemusi ette pole näidata siis parem vaiki.

Sukile ja caupole, et oma arutlemised võite jätta privasse reostamise eest juba reporditud

Kõike paremat!

Muudetud liikme Cppu123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui tahad sitta toota siis saada PM-i, aga pole olnud see probleem et vähe mängijaid vms, asi jäi vanasti rohkem raha ja arendaja taha ehk kinni. Tulemuste all pidasin seda silmas et sa pole teinud ühtegi servut kunagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pask server

4829f8554e1550330e8f35f8eb952a22.png

https://gyazo.com/4829f8554e1550330e8f35f8eb952a22

Omanik muudab sinu shoute jms. CPPU IKKA VANA APOWERDAJA ISE. Ei tea kas on mõtet üldse sihukese serveriga liituda? Ise otsustage.

Muudetud liikme Feature'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oma fantaasiad võid sa kuskil mujal välja elada, pole ma su shoute muutnud. Asi apowerist kaugel. Sina kui tuntud troll igalpool, üldse ei pane imestama miks igal pool banned. Aa ja kõige alustuseks tulid ts privas mölisema ja tõmblema ja üritab siin teist muljet luua. Väga labane ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cppu labane apowerdaja ma avan ka kirjutaks shouti selliseid asju. vBulletinis saab shoute muuta. sa oled natukene rohkem tuntud trollimise poolest kui mina. Siiamaani pole üheski servers peale selle banned.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nali naljaks, sa igas uues serveris banned kuna max troll, ma pole troll olnudki ära jälle fantaseeri ja lõpeta teema reostamine.

Aga täna siis suur avamine 18.00, olge kohal, loosime kaheksaks ka kaks lotopiletit välja 25 000 väärtuses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Normaalne vend oled, Cppu. Esialgu käid SNJ foorumis väga lamedalt oma serverit reklaamimas (väitis, et PM süsteem ei tööta ning et kogemata kirjutas valesse shoutboxi), siis ütlen sulle mida ma sellest arvan ning kui pärast huvi pärast tahan su foorumit külastada, et näha mis seal toimub, olen ma banned. :D

Kriitikat sa üldse taluda ei suuda, wannabe "Diktaator" Cppu. Vaevalt see server üle kahe kuu vastu peab, aga good luck. ^.^


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Asi ongi mängijaskonnas ja põhiline rõhk läheb RP-le mitte sellisele keerukusele nagu on SNJ-s. Muidu Smurf ma ei teeks sellist lamedat reklaami, sest ma kirjutasingi reaalselt Detoxile, järgmisele sõnumile ei tulnud pm ette, vBulletinis teistsugune lihtsalt harjunud.

Aga mis vahet sel on mis tiitel mul foorumis, lamp. Kriitikat ju talun? Aga siiani pole tulnud kriitikat vaid paar last on lihtsalt niisama laimanud.

Ja kõige viimaseks ütlen ega ma juhi üksi serverit ja see server läheb väga kaugele välja!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.