Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Lisainfo seoses reinolen scammi kohta Oltsi poolt!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kuna eelnevast teemast ei saa osa võtta, siis kirjutan siia.

Pmst lugu lihtne. Olts müüs mulle sama kasutaja mingi aasta tagasi. Ise müüsin kasutaja edasi. Kuna Olts müüs kasutaja sulle vahepeal, siis järeldus on lihtne - Olts recoveris kasutaja peale mulle müümist, mis tähendab, et ta recoveris ka peale seda, kui ta selle sulle müüs. Kokkuvõte: Olts on pettur.


SKYPE: live:xmaslight

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks ma sellest alles nüüd kuulen kui ma sult selle aasta aega tagasi recoverinud olin?

 

Aasta aega tagasi oli see account level 3..

 

Ma ei tea küll, et ma sulle sama kasutaja müünud oleksin.. Sul mingeid tõendeid ka on selle kohta, et ma sulle selle accounti müüsin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kuuled sellest alles nüüd, kuna müüsin kasutaja edasi ja kaebusi pole mulle esitatud. Nüüd, kui nägin scamm teemat, otsustasin lihtsalt lisainfot anda.

 

 

Veab. Kustutasin eelmisel kuul paljud kasutajaga seotud pildid/andmed ära. Igatahes midagi leidsin. Pildil olevad kuupäevad klapivad reinolen bann pildiga. Pead seda kokkusattumuseks? 73fec9f600bbf57d3c2143e96c86ffe0.png

https://gyazo.com/73fec9f600bbf57d3c2143e96c86ffe0

Muudetud liikme Avaon'i poolt

SKYPE: live:xmaslight

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu ma juba eelnevalt mainisin, pole ma sulle enda teada seda accounti müünud. Nii et ma ei kujuta ette kuidas see sinu valduses sai olla.. Eriti veel aasta aega tagasi kuna see account oli level 3 ja vaevalt sa mult selle ära ostsid sel ajal.

 

See pilt nüüd ei tõesta küll mitte midagi..Võisid selle kuskilt vanast teemast lihtsalt copy pasteda siia ja voilaaa..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Esiteks aasta aega tagasi ei olnud see kasutaja level 3 vaid rs3 main ja osrs pure. Teiseks kas sa arvad, et ma hakkan niisama suvalist inimest mustama. Kolmandaks väike pilt, mis värskendab su mälu. 18.08.2014 samal päeval on mul feedbackides ka sinu feedback kasutaja müügi kohta.

igvtpz.png


SKYPE: live:xmaslight

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ootan siis refundi või bänni, kuna isik recoveris kasutaja tagasi, mis ta kunagi mulle müüs, ning müüs hiljem edasi.


SKYPE: live:xmaslight

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bump


SKYPE: live:xmaslight

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

banned gj


SKYPE: live:xmaslight

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.