Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kahtlustatava isiku info:

Kasutajanimi: Antti Allas

Kasutaja profiili link: http://vahvel.net/member.php?36545-Cadey

Kasutaja email või msn: cadey_wadey

 

Tehing: Runescape kasutaja müük

Teema link: http://vahvel.net/showthread.php?179863-Combat-87-Zerker-RFD-MM-Lunars-DT-tehtud-Fcape-Torso-RDefender

Kirjeldus kuidas tehing toimus: Ostsin kasutaja, nädalapärast oli pass tagasi tõmmatud ja e-mail koos recoverytega vahetatud, kui küsisin temalt skypest, et miks pass vahetatud, hakkas rääkima, et tema ei tea midagi ja peale umbes 30 minutit juttu, hakkas ta mõtlema välja lugusi, et mina olevat talle reedel helistanud ja scameriks sõimanud.

 

Nüüd kui teema sai eile tema kohta tehtud, rääkisime skypes ja tuli välja, et isik kes alguses ütles, et ta on Meelis Kelder, ei olegi tema ja ta on hoopis keegi Keit millele google vasteid ei andnud, raha oli kantud Meelis Kelder nimelisele kontole. Andis ta mulle paroolid ja kasutaja nime word files, word filest on näha, et kasutaja nimi on antttiiii@hotmail.com, millega varem scamitud teisi inimesi, PROOF: http://vahvel.net/showthread.php?160287-Cadey-ban-evader-scammer-Antti-Allas

http://img855.imageshack.us/img855/2148/screenshot20120312at160.png

Teemast ja pildist on näha, et kasutaja nimega antttiiii@hotmail.com on varem ka müüdud kellegile edasi ja pärast tagasi tõmmatud

 

Kui see samune teema tema kohta sai tehtud, ütles ta, et mind ta enam kasutaja tagasi saamisel ei aita, enne mainis, et esimene omanik on keegi Antti Allas tema linnast, lubas helistada Anttile kui kustutan teema siit vahvlist, aga kui näitasin talle paari scam teemat tema kohta, siis ütles, et tal pole Antti numbrit, ega midagi(?).

 

Tõestus:

 

063d7c33731b7cf9a96bceb8692c39f7.png

f5b7cf561f04b04a3f6b7f3efd288b1d.png

 

See on see notepad mis mulle anti, ja nagu sythe teemaga võrrelda, siis on ta andnud mulle sama accounti millega lasi üle inimesi sythes

 

6ef1884c46513a86d44af32b82ff87f2.png

 

1972cae209db1562d9963bba73267dcb.png

Muudetud liikme arry.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ega esimene omanik pole kasutajat tagasi tirinud ning küsiks parem siin avalikult ja ka mõttesse moderaatorile, et miks inimene helistab mulle 3. aprill kell 21.00 ning tuleb umbes selline kõne:

Tema: "kes sa oled?"

Mina: "kes sa oled pigem küsiks?"

Tema: "Kas sa oled Meelis?"

Mina: "jah olen küll."

Tema: "Kas sa scammisid mind kontoga?"

Mina: "Nalja teed? Ma pole kodus esiteks, tegelen ka muude asjadega kui mingi rune probleemidega..."

Tema: "olgu, lihtsalt kontrollin."

 

Ja sellega kõne lõppes, kõne kestvuseks oli 1minut ja mõned sekindud peale minu kõnelogi vaadates ning mainiks ka selle ära, et kõne ei tulnud numbrilt mida ta mulle andis ja väitis, et tema oma vaid kõne tuli sellelt numbrilt +372 5563 8586.

 

Teiseks mainiks ka selle ära, et jah ma lasin raha oma venna arvele kanda kes on meelis ning ainukesena teadis seda see inimene just kes mind hetkel siin petiseks tembeldab ja pole nagu oma numbrit nii kellegile jaganud, et peaks helistama ja küsima kas ma olen meelis? Jah mu nimi on Keit tegelt ja mu vend on Meelis aga kunagi sellist kõnet ei ole tulnud ja lisaks ka sellise küsimusega "kas sa scammisid mind?".

 

Kipun arvama, et Arry meil proovis kontot edasi müüa kellegile teisele ning kas see õnnestus või sai tema petta ei oska õelda ning kipun arvama, et ta tahab raha nüüd minult tagasi.

 

Loll peaks küll olema kui 3. aprill helistad ja küsid debiilseid küsimusi ning siis nüüd täna 7. aprill on juba konto läinud tal ning skypes mainisin talle, et teeks e-mail recovery ning ta ütles, et E-MAILI POLE VEEL TULNUD mis tähendab seda, et inimene ajab mulle mingit jahu juttu lihtsalt.

 

 

EDIT: Ja seda ka, et sa kurady Arry tuled mulle sellist iba ajama, et sa pole helistanud siis tõesti türa kao politseisse ja vaatame mida nemad selle kohta räägivad. Olen 100% kindel, et nemad uurivad selle välja lihtsalt. Su suust tuleb liiga palju jama mis pole lihtsalt loogiline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuradi faking tattnokk sa tõesti ajad mul juba peale pikka tööpäev närvid nii keema.

Sa tunnistasid, et sa kogematta helistasid, nüüd eitad seda. Räägi siis ära mida vittu sa ajad nahhui sa tuled mulle mingit iba ajama. Sa helistasid mulle sellelt numbrit mis üleval välja tõin ja kes see muu idioot mulle helistab ja küsib kas ma meelis ja kas ma scammisin teda. Kui sul on probleeme, mine politseisse ja hoia seni teema siin lahti kuni politsei on leidnud välja tegeliku kelmi siin.

Minult sa mingit raha ei saa kuna esimene omanik ei julgeks esiteks mult kontot tagasi tõmmata kuna olen temale selle eest maksnud ja ta on proovinud kontot mult tagasi tõmmata ning ta sai ka selle eest oma karistuse ning ma väga kahtlen, et ta seda korrata tahab ja seega ma ka teda usun ning teiseks on tal mõjuv põhjus, et ta ei saanud seda kontot tagasi võtta ja mina ei teeks seda üldse kuna siiski jään ma oma tehingu juurde ausal viisil mitte nagu sina tuled mulle helistama ja küsid kas ma meelis ja kas ma scammisin sind ning skypes küsisin, et miks hellasid vms siis kogematta ja nüüd sa tuled siin avalikult seda eitama.

Ütlesin sulle, et tee kasutajale recoveri ja sa vastasid nii:

normaalne inimene ei helista mulle reede õhtul ja ei küsi sellist küsimust

Recovi oma e-maili pealt

[17:04:58] Arry: Tegin e-mail recovery

[17:04:59] Arry: 5min tagasi

[17:05:03] Arry: siiamaani pole emailile kirja tulnud

[17:05:13] Arry: sooviks seletust nüüd

[17:05:31] Arry: ei saa isegi ruuni lehel sisse

[17:05:39] Arry: mõtlesin alguses, et äkki account locked

[17:05:42] Cadey Wadey: Ma ei oska ju küll midagi õelda praegu, tee e-mail recovery

[17:05:47] Arry: aga parool on ära vahetatud

 

------------------------------------------------------

[17:52:56] Arry: reede õhtul?

[17:52:57] Cadey Wadey: võta no mõistus pähe

[17:53:07] Arry: ma helistasin sulle võib-olla kogemata

[17:53:11] Cadey Wadey: kogematta :D?

 

 

Kirjutasid ülevalpool üles toodud kirjas, et tegid e-mail recovery "5min" tagasi ja e-maili pole veel tulnud mis tähendab seda, et su e-mail on peal. Kuradi idu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Proof, et pole peale 30.märtsi millal ta helistanud mingeid kõnesi talle teinud

 

EDIT: Isik räägib skypes, et keegi oli talle reede õhtul helistanud ja väitnud talle, et ta scammer, nüüd süüdistab mind, ja kui küsisin, et kas tead kes helistas, siis sain sellise vastuse:

f78fd9d2cd45af5f75342f81f473beb4.png

 

Väidab, et see Meelis kellele raha kandsin, oli hoopis ta vend:

ad9bad9cd11a6ca1e499a66b30c32ed6.png

 

35736e84f0d88d7bdae095b292bd0dbf.png

Muudetud liikme arry.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tore oleks tõesti.

 

Kustutada, kokkuleppe jaoks

 

Inimene keeldub kokkuleppest, et ma teda aitaks ja on väga jäärapäine tatikas. Tüüpiline, sõimab mind inimesteks keda ma ei ole.

Las annab asja politseisse ja siis on parem, on asi rohkem minu kasuks.

 

Nüüd ma lausa käseks, et moderaatorid oleks selle poolt, et ta politseisse läheb kuna poiss avalikustas konto andmed, mina olen ka selle konto eest 60€ maksnud esimesele omanikule ja ta on minult seda kord tagasi tõmmanud kuid ka vastu hambaid selle eest saanud.

 

Konto eest vähemalt minule makstud 95€ nüüd ja ainuke viis on lihtsalt temalt edasi mängida kui kas politseis õeldakse, et kas mina või antti teda aitaks konto tagasi saamisega.

Arry nüüd tekid küll vea, palju õnne su noorele ajule. Tatikad ikka ennem teevad ja siis mõtlevad...

 

 

EDIT: Muide sa ka teadsid, et ma pole konto esimene omanik ning sa tahtsid kontot osta ja ära hakka siia teisi inimesi sisse tooma kes pole kasutajat tagasi tõmmanud.

Muudetud liikme Cadey'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Avalikustasin konto andmed jah, siiski peaks olema konto minu oma, kuna SINA müüsid mulle selle konto. Nagu ta enda jutust välja tuleb, siis on ta seotud Anttiga ja ei kavatsegi enne kontot tagasi anda, kui peaksin politseisse pöörduma.

 

Siiani ootan moderaatori vastust

 

EDIT: Isik on korduvalt teisi petnud ja vahepeal ka banitud, tekib küsimus, et miks ta unbaned? Antti Allas on isegi Vahvli petturite nimekirja eesotsas

Peaks nagu piisavalt juba tõendusmaterjali olema, et ta siit foorumist pagendada

75a535139803ef20471e39537b99a572.png

Muudetud liikme arry.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Türa kuradi tattnokk, sul mingi alakas pelab acciga...

2015.04.08_14-30-58.png

2015.04.08_14-31-29.png

 

Avalikustasin konto andmed jah, siiski peaks olema konto minu oma, kuna SINA müüsid mulle selle konto. Nagu ta enda jutust välja tuleb, siis on ta seotud Anttiga ja ei kavatsegi enne kontot tagasi anda, kui peaksin politseisse pöörduma.

 

Siiani ootan moderaatori vastust

 

EDIT: Isik on korduvalt teisi petnud ja vahepeal ka banitud, tekib küsimus, et miks ta unbaned? Antti Allas on isegi Vahvli petturite nimekirja eesotsas

Peaks nagu piisavalt juba tõendusmaterjali olema, et ta siit foorumist pagendada

75a535139803ef20471e39537b99a572.png

 

Minu pärast võid avalikustada ju jumala eest, mina konto eest oma raha saanud mida ma tahtsin saada seda müües. Ainuke probleem on selles, et sa selle raha mulle niisama andsid on naljakas kuna sa avalikustad enda konto andmed ja sul mingi tatikas seal peal. Eile ütlesid, et tegid e-maili recovy aga e-maili pole VEEL TULNUD; mis tähdendab seda, et sul e-mail on SET mitte, et keegi selle konto sinult tagasi recovinud. Sa parem mõtle ennem mida sa suust välja ajad tatikas.

Muudetud liikme Cadey'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nagu esimesest postist näed, siis mu account recovery on Denied, ehk tagasi lükatud, mis tähendab seda, et sina oled konto õigete andmetega juba kasutaja tagasi võtnud ja emaili recoverytega kuidagimoodi vahetanud. Notepad file'i nimega "Pure" on valed andmed, kuna nendega kasutajat tagasi ei saanud. Isegi kui keegi Markus oleks minu sõber(ärge saage valesti aru, pole sellise isikuga nagu see Markus või kes ta väidab ennast olevat, kuidagi seotud)ja tahaks salasõna vahetada, tuleks minule sellest teade e-mailile enne kui parooli vahetus toimub ja sealt pealt edasi saaks juba vahetada, aga kuna esiteks ei tea ma mingit "Markust" ja mul mõlemal veebiportaalil erinev parool, on vähe tõenäoline, et keegi Markus on minult 5 minuti jooksul millal ma eile worldi vahetasin ja märkasin, et parool vahetati selle ära varastanud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu esimesest postist näed, siis mu account recovery on Denied, ehk tagasi lükatud, mis tähendab seda, et sina oled konto õigete andmetega juba kasutaja tagasi võtnud ja emaili recoverytega kuidagimoodi vahetanud. Notepad file'i nimega "Pure" on valed andmed, kuna nendega kasutajat tagasi ei saanud. Isegi kui keegi Markus oleks minu sõber(ärge saage valesti aru, pole sellise isikuga nagu see Markus või kes ta väidab ennast olevat, kuidagi seotud)ja tahaks salasõna vahetada, tuleks minule sellest teade e-mailile enne kui parooli vahetus toimub ja sealt pealt edasi saaks juba vahetada, aga kuna esiteks ei tea ma mingit "Markust" ja mul mõlemal veebiportaalil erinev parool, on vähe tõenäoline, et keegi Markus on minult 5 minuti jooksul millal ma eile worldi vahetasin ja märkasin, et parool vahetati selle ära varastanud

 

Kuidas küll sina minutiga denied said kui seal järjekord üüratult pikk...?

trol.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Seda ma ei tea kuidas ma niikiiresti vastuse sain, ise arvasin ka, et läheb kauem, aga sain, ja kirjas oli, et minu avaldus on tagasi lükatud, mis tähendab seda, et mulle on antud valed andmed, võin ka mõnele adminile/modele anda need samad andmed, mis mulle anti ja lasta temal proovida nendega, kuigi ei usu, et sealt parem vastus tuleb.

 

Ja pealegi, sina keeldusid mind aitamast ja lubasid ainult siis aidata, kui teema ära kustutan. Peale seda kustutasin enda postitused ära siit, aga sa ei jätnud oma jonni ja lõpuks ütlesid, et ei aita mind selle kasutajaga, kuigi isegi sinu müügiteemas kirjas, et eelmiste omanikega probleeme ei tule. Ikkagi on sinult nagu sina väitsid paar postitust tagasi see account ka ühekorra tagasi võetud.

 

Ma nüüd ei tea, kas sa mängid kokku selle Anttiga või sa oledki Antti, sest skypes sa valetasid mulle oma isiku kohta öeldes, et oled Meelis Kelder, kellele sai ka raha saadetud, aga kui teema sai tehtud, siis nüüd ütled, et oled hoopiski keegi Keit, keda googlest ei leiagi, niiet kipun arvama, et oled ise hoopis see Antti ja teed kokkumängu Meelisega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Türa idioot sa ajad mulle mingit faking hägu juttu saad aru või. Moderaator vastab siia siis ma panen kohe kokku siia pildid mis kuradi jahu sa mulle siin teist päeva juba ajad. Konto on su valduses nagu aru sain ja kõik. Muud polegi vaja teada.

 

EDIT: Vaatasin ka just seda, et Jagex ei küsi selles recoveri teemas isegi esimesi paroole, ei ole õrna aimu ka mis kuradi faking DENIED teema sa siia toppisid.

Jagex küsib ainult sellist infot:

3333.png

4444.png

 

Tõesti sa oled faking 15 aastane ja kurat nii loll, kas sa üldse mõtled ka mida sa kirjutad ja postitad? Mingi moderaator võiks juba pilgu peale visata, mul tõesti juba kopp ees sellest laimusest. Ma kipun juba ise minema politseisse ja lasen ka teha Anttil avalduse ja oma vennal(Meelisel).

Muudetud liikme Cadey'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Võin kasvõi ise panna tervest skype vestlusest pildi siia, aga mõtlesin, et toon hetkel kõige vajalikumad kohad ära, enamus tekst on umbes selline kus sa ennast minu peal välja elad :D, aga kui moderaatoril tõesti vaja seda tõestuseks, siis jah võin postitada terve skype logi siia.

 

Ütlen siis veel, et kasutaja ennegi banitud foorumist ja tema kohta varem teemasi tehtud ja see kasutaja mis ta mulle müüs, (antttiiii@hotmail.com on kasutaja nimi) sellega on ta veel sythes scaminud inimesi ja powerbotis ja mõlemast kommuunist pagendatud.

 

Esimeses postis ka kirjas sythe link.

 

http://vahvel.net/showthread.php?160287-Cadey-ban-evader-scammer-Antti-Allas

Siin näha ka, et Antti Allasega koostööd tehtud

Muudetud liikme arry.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võin kasvõi ise panna tervest skype vestlusest pildi siia, aga mõtlesin, et toon hetkel kõige vajalikumad kohad ära, enamus tekst on umbes selline kus sa ennast minu peal välja elad :D, aga kui moderaatoril tõesti vaja seda tõestuseks, siis jah võin postitada terve skype logi siia.

 

Ütlen siis veel, et kasutaja ennegi banitud foorumist ja tema kohta varem teemasi tehtud ja see kasutaja mis ta mulle müüs, (antttiiii@hotmail.com on kasutaja nimi) sellega on ta veel sythes scaminud inimesi ja powerbotis ja mõlemast kommuunist pagendatud.

 

Esimeses postis ka kirjas sythe link.

 

http://vahvel.net/showthread.php?160287-Cadey-ban-evader-scammer-Antti-Allas

Siin näha ka, et Antti Allasega koostööd tehtud

 

Esiteks olen mina temalt tünga saanud kasutaja ostul, sain selle raha tagasi seega mina ei hakka midagi edasi ajama. Sul mõttetu neid vanu teemasid üles tuua. See, et ma temaga samas linnas kohati elan siis ei tähenda, et ma temaga mingi fucking sõber olen. Lihtsalt ta pakkus seda samust kontot mulle kunagi siin vahvlis mis sulle müüsin ja sain teada, et ta elab võrus ja on see samune kes mind korra lüpsnud siis tal ei jäänud muud üle kui h2h diil teha.

 

Ära pinguta enam palun, ma pole mingi faking Antti ma ei tea mitu korda ma pean seda kordama juba. Las keegi moderaator ütleb oma sõna ja teeb oma järeldused, seniks sa võiks oma pudrumulgu kinni panna kuna sul tuleb sealt nii palju valesid ja keerutamisi. Esimest korda proovid raha tagasi saada? Ja türa kuidas sa nii faking taun saad olla kui ma ennnem konto müümist sulle juba ütlesin, et ma olen teine omanik...:D Mõtle poiss, TÜRA MÕTLE NOH PALUN!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa juba tutvustasid end ju valenimega Cadey? Kordagi ei maininud sa, et raha läheb venna või kellegi teise kontole. Arry sai alles praegu teada, et sa oled hoopis mingi Keit.

Miks ei öelnud, et kasutajat enne tagasi sul tõmmatud on kui selle müüki paiskasid. Eelmine omanik ju teada tuntud scammer.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa juba tutvustasid end ju valenimega Cadey? Kordagi ei maininud sa, et raha läheb venna või kellegi teise kontole. Arry sai alles praegu teada, et sa oled hoopis mingi Keit.

Miks ei öelnud, et kasutajat enne tagasi sul tõmmatud on kui selle müüki paiskasid. Eelmine omanik ju teada tuntud scammer.

 

Oma nime ei õelnud kuna ei näinud seda vajalikuks ja ütlesin venna nime kuna ta arvele läks raha, miks mitte minu kontole? Mul eestis mingi pank on (nordeas) kuid mul pole nende andmeid juba pikki aastaid ja on ainult rootsis pank kus ma olen eelnevalt ka tööl olnud soome firma all.

Keit on mu nimi ja seda nime olen kasutanud siin foorumis üüratult pikka aega, loe ka mu eelnevaid teemasid mida olen teinud ja seal ka kirjas.

Eelmine omanik tõesti on tuntud scammer aga ta mu käest oma tahi saanud ja ma väga kahtlen, et ta julgeb minult mingi konto tagasi tõmmata kuigi ta teinud 2 korda kontodega Crife13 mis on siin foorumis arusaadavalt päris paljude käes olnud ja siis seda kontot mida müüsin Arry'le kuid ta saigi selle eest vastu hambaid natuke ja andis konto tagasi ning maksis ka peale ja lubas, et ta enam ei võta seda kontot tagasi. Seega ma paluks, et sa sellel Arry'l tõmbaks no mõistuse pähe ja loe ise ta juttu, ta sööb oma sõni, räägib üht ja pärast teist... Minule lihtsalt tundus see asi seni kahtlane kuni läksin päeval peale tööd in-game ja kirjutasin Arry kontole ning postitused on ka olemas mis vastuseks sain. Kui tõeväärselt see inimene seal rääkis seda ma ei tea ja ei oska õelda kuid kontot pole tagasi recovinud ei mina ega eelnev omanik.

 

Ma ei maksa talle seda raha ka tagasi kuna ta postitas kõik infod siia foorumisse nii, et kõik neid näeksid ja see on täiest absurd mida see vennike toimetad siin.

 

Alguses oligi nii, et poiss kirjutab mulle kui töölt eile tulin ja tal konto parool vahetatud. No mis ma ikka oskasin muud õelda kui tee e-mailiga recoveri ja ta ütles, et tegi nüüd ära 5min tagasi ja kirja pole tulnud aga vaadake point ongi selles, et kui e-mail talle tuli on tema e-mail konto peal õige kuna kui e-mail ei klapi kontol oleva e-mailiga siis ta ütleb, et ei klapi.

Loogika palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Emailile ei tulnud mul kirja, kui panin lost password ja sealt edasi juba kasutaja nime ja sellepealt pidi ta mulle saatma mingi lingi e-mailile kasutaja parooli vahetamise lingiga, mida pole siiani tulnud.

 

Tegin siis selle recovery asja ja proovisin ka teistpidi, et olin oma nime n.ö unustanud ja otseselt e-maili kaudu

 

Vastust aga minu e-mailile ei tulnud ka sealt.

29317ee0eef98a4bee2afa5628092b5b.png

 

Kui siit lugeda, siis näeb ka ära, et vaste tuleb e-mailile ainult siis, kui su konto on seotud mõne kasutajaga, aga kuna keegi on recoveryte teel vahetanud parooli ja e-maili, siis minu e-mail pole seotud enam kasutajaga.

48f8e6620073072fe5335469ae65526b.png

 

Antud pilt Sythe foorumist, kus sama e-mailiga müüdud kasutaja

 

Müügiteema:

http://www.sythe.org/pures-skillers-3-99/1337565-selling-126-12-138-2305-total-11x-99-c-rapier-2x-korasis.html

 

 

screenshot20120312at160.png

 

screenshot20120312at160.png

 

Nagu piltidelt näha, siis keegi on täpselt sama skeemiga saanud scami ja täpselt sama kasutajaga(antttiiii@hotmail.com) pealegi Sythest veel banned ta selle eest, ma ei saa aru, kas siin üldse veel midagi arutada?

Muudetud liikme arry.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Türa kas sa eelmiseid reporte loed mis mu kohta tehtud üldse või? TÜRA IDIOOT LOE LÄBI MIDA SA BUMPID teemat üles.

Seal ilusti kirjas kus mul oli Anttile laenatud enda vahvli konto ja arvatavasti oli mul parool skypes kui ka msnis sama.

Sellepärast tegin endale ka uue skype.

 

Su jutt ei vii mitte kuskile, kui ma siit banni saab ega sina oled nii rahast kui kontost ilma. Ma ei aita ka sind hetkel selle konto recovimisega ja muidugi sa sellest juba keeldusid.

 

Moderaator las teeb oma otsuse ära ja korras. Lihtsalt annan teada, et konto ei ole minu ega esimese omaniku käes vaid on selle samuse tatika käes.

Rahast oled ilma, mine politseisse ja võime seal asju edasi ajada.

 

Aitäh.

 

 

EDIT: Muidugi moderaatorite töö on kõik proof läbi käia ja vaadata kas minu jutt klapib ja tema jutt aga hetkese seisuga ütlen vaid, et minu jutt klapib kuid sinu jutt Arry, ei klapi mitte üldse.

 

"ootan 5minutit juba e-maili recovimisega" kuradi lammas, konto su käes ja vso.

Muudetud liikme Cadey'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Müüb juba kasutajat edasi

 

0bc32a4b27b5012a3c0184fed5058ca2.png

 

http://www.sythe.org/runescape-2007-pures-skillers/1824035-sell-swap-88-zerker-fully-quested-veng-dt-mm-fcape-torso-rdefender-bglove.html

 

Rääkis ise sisse ennast, see kustutatud kiri on see pilt mis allpool on

 

ae77227ffeff083af7e29cd9dc5736b6.png

 

3c0d92d05a9217c36f9d91cc2a3fc7ca.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.