Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur Magicshroom / Andres Malikov

Soovitatud postitused

Kasutajanimi: Magicshroom

Kasutaja profiili link: http://vahvel.net/member.php?44634-magicshroom

Kasutaja skype: Robin.Lutz5

 

Tehing:

Teema link: http://vahvel.net/showthread.php?179476-M-Emps-World-kulda-KIIRE-ODAV

Kirjeldus kuidas tehing toimus: Lisasin kuti siis skype, et ostab mult mille. Pidi ostma Bandos seti ( väärtus 140m ) 13€ ära kuid siis hakkas jahuma, et raha jõuab homme hommiku ja, et ma ise olen mingine scammer jne . Ühesõnaga kutt saatis ka mingi Paintis tehtud panga väljavõtte pildi mulle, et ma tõesti uskuma jääks, et raha tuleb homme aga teema ma tegin siia ära igatahes. Pilte ja kõike on kuhjaga!

 

Tõestus:

Skype vestlus, PM või mõni muu pilt:

tehing.png

tehing2.png

tehing3.png

tehing4.png

tehing5.png

tehing6.png

tehing7.png

tehihing9.png

tehing8.png

Kõige parem payment proof ever! :D

paintscamm.png

Muudetud liikme sLow'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Muutunud siis nii palju, et raha ei ole üle siiani tulnud + olen asjadest ka ilma. Selgus välja see, et tüüp on kellegi identiteedi varastanud ( ehk mängib kedagi teist ) ning täna käidi politseis tehti avaldus sellekohta. Loodan, et kasutaja saab ban siit foorumist, aitäh!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.