Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Dos, torso tegemise lugu

Soovitatud postitused

VIP

Kahtlustatava isiku info:

Kasutajanimi: Dos,

Kasutaja profiili link: http://vahvel.net/member.php?38296-Dos

Kasutaja email või skyper: xaihobusiness

 

Tehing:

Teema link:http://vahvel.net/showthread.php?162297-Dos-Questing

Kirjeldus kuidas tehing toimus: Maksin talle torso eest.Tegi mulle torso, kõik sujus väga hästi, kuni selleni kui panka vaatasin. Pangast oli kadunud amulet of fury. Sooviks, et mu rutatud "positiivne tehing" muudetaks negatiivseks: http://vahvel.net/itrader_detail.php?ir=71915&u=38296

 

Tõestus:

MSN vestlus, PM või mõni muu pilt:

f0xf6g.png

11ukb2x.png

ratfep.png

2elsaia.png

Muudetud liikme KesHullOn'i poolt

Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi on siiski väga kahtlane. Mina ei ole tema pangas käinud ega midagi võtnud. Kõiki minu väljapakutud ideedest ta keeldus või lausa ignoreeris. Ma pakkusin talle 3-4 korda, et ma teen enda kasutajatest pildi või isegi panen streami tööle ja näitan talle, et minul tema nii nimetatud kadunud furyt ei ole. Lisaks kus ma üldse tean, et tal see fury on? Ma võin ka õelda, et sa lubasid mulle 40m selle ftorso eest maksta.


 

lionekster.png

Panthera Leo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Esiteks mis ma vaatan su pangast, historist jms? Kiirelt saab maha müüa world 1 tradedes.

Teiseks kuidas sa ei teanud, et see on, kui sa pankisid ühe korra kontoga.

Kolmandaks eile cc"da chunky" ostsin inimest kes 3m teeb sina olid nõus :).

 

Kuidagi kahtlane, et hakkad nüüd nagu süüd või midagi sarnast minu kaela veeretama. 40m?? :D - sinu väited muutuvad absurdseks.

 

aga see ei muuda fakti, et mul fury kadunud, sina teadsid minuga ainukesena parooli, sinul oli peale minu ainukesena auth kood( ilma milleta ei saa keegi sisse) ning enne membu tegemist ja välja logimist oli fury olemas ning peale sinu torso tegemist ning minu sisse logides enam aga mitte.. mis me selles järeldame? Jagex lasi rotti? Rotid tulid tassisid lihtsalt ära? Mis varjante veel jääb, peale selle, et sina selle võtsid?


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle 40m asja ma tõin näiteks. Aga mina ei oska sulle midagi lihtsalt öelda, selle alusetu süüdistuse peale.. Asi jääb siiski iga ühe südametunnistusele ja mina ei ole sinu fury võtnud. Kui administraatorid, moded või kes iganes soovivad, võin teha oma pangast, g.e historist ja kõigest pilti, et minul tema fury ei ole. Ja puudub ka tõestus, et see tal üldse kunagi olnud on. Mina olin see, kes oma aega raiskas ja tegi talle ftorso ja nüüd süüdistab mind sellise asjaga. Olen teinud mitmetele isikutele queste ja pole probleeme tekkinud ja nüüd järsku mingi lambine fury kadumine.. Skaibis ta tõi veel näiteks mu kaks negatiivset tehingut ja need ma olen ka ära põhjendanud talle.

 

1. negatiivne tehing, kus isik üritas enda scammimist minu kaela veeretada. http://vahvel.net/showthread.php?162395-Kevins-pettur

 

2. isik Tumba üritas mind üle lasta. Ütlesin, et ei ole nõus queste tegema, kui isik ei ole nõus 50% ette ja 50% pärast tööd. Ütlesin, et ei soovi siis tehingut teha ja oli kõik. Lisaks on isikul 2x rohkem negatiivseid tehinguid seoses pettuse ja skämmimisega.

 

Mina jään igatahes nüüd administraatori/moderaatori sõna ootama.


 

lionekster.png

Panthera Leo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.