Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

http://vahvel.net/showthread.php?173642-CB-101-99-Fletch-1276-Total

 

Kahtlustatava isiku info:

Kasutajanimi: ohutuskeskus/Shahmen

Kasutaja profiili link: http://vahvel.net/member.php?25058-ohutuskeskus -lisan vaid selle, kuna ostsin temalt.

Kasutaja email või msn: speedy6842 vist skype

 

Tehing: Ostsin rs konto

Teema link: http://vahvel.net/showthread.php?173642-CB-101-99-Fletch-1276-Total

Kirjeldus kuidas tehing toimus: Tegin pakkumise, lisasin skype, maksin ja sain konto. Nüüdseks eelmise aasta lõpus sisse logida üritades ütles, et vale pw. Recoveriga õnnestus tagasi saada, keegi kontol mänginud. Nüüd jällegi account locked ja sama infoga enam tagasi ei saa:

idCPfdX.png

 

Lisaks on kontol ka eelmine, esimene omanik, nimega A-rühm, nüüdseks nime muutnud Shahmen'iks. Ilmselt üks neist selle taga. Kontot kellegagi jaganud pole niiet üks neist on selle taga. Kuna ostsin ohutuskeskuselt, siis tegin teema ka tema kohta. Loodame nüüd selgitust saada.

 

Tõestus:

Teemas kirjas, et ostsin, lisaks ka:

PWmpizG.png

 

Midagi valesti vormistasin, siis muudan.

 

Edit1: Kuna originaal e-maili ma kaasa ei saanud, siis Jagexi e-mail viitab sellele, et konto esimese omaniku käes("rightful owner"), niisiis, tahaks kommentaare Shahmenilt

Muudetud liikme krisssss'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahjuks pole selle kasutaja andmeid alles, kui sai maha müüa siis kustutasin kohe ära ja ise ei tegele selle mängimisega kuna ei tõmba see mäng. Ma kohe kindlasti pole tagasi tõmmanud seda kasutajat kuna pole andmeid millega tõmmatagi ja pole põhjust tõmmata.

Al

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Krissss pöördus ka minu poole veel ühe korra,sama murega - temalt on kasutaja ära tõmmatud. Tõsi, ta sai selle nende andmetega tagasi, mis ma talle andsin ja mis mulle anti, kuid seekord on asi tõsisem, ja mul on tunne, et kasutaja on tagasi tõmmatud login emailiga, kuna jagexi arvates on kasutaja "õige omaniku käes", mis minu silmis viitabki sellele, et kasutaja on login emaili abil tagasi tõmmatud, millest ka jagexil mulje, et kasutaja esimese omaniku käes. Kuna minule kasutajat ostes emaili kaasa ei antud, siis kahtlustangi esimest omaniku, kelleks shahmen (algselt a-rühm).

 

Lisaks veel seda, et shahmen võib kinnitada, et ma olen andnud kõik andmed edasi kasutajale krissss ostu sooritamisel, mis mina temalt sain.

Mis jällegi tõestab seda, et kui krissss seda recoverydes kätte ei saanud, siis ei peaks ka mina seda kuidagi talt tagasi saama tõmmata.

 

 

Keeruline teema, kuna tegelikult on tegemist paljude inimeste silmis usaldusväärse inimesega, kes siin foorumis veetnud juba 4 aastat ja teinud üle 100 positiivse tehingu. Ootan huviga su vastust, shahmen :)

 

Kahjuks pole selle kasutaja andmeid alles, kui sai maha müüa siis kustutasin kohe ära ja ise ei tegele selle mängimisega kuna ei tõmba see mäng. Ma kohe kindlasti pole tagasi tõmmanud seda kasutajat kuna pole andmeid millega tõmmatagi ja pole põhjust tõmmata.

Algselt oli kasutaja http://vahvel.net/member.php?43520-speedy199 käes, siis ma ostsin talt ära aga nüüd pole temaga kontaki saanud. Kahjuks pole endapoolt mingit tõestus panna, et ostsin temalt selle kasutaja kuna skype ei salvesta vestlusi ära.

 

Siis tuleb välja, et oled mulle valetanud. Sest minule ütlesid sa, et sina oled kasutaja esimene omanik. Ja esimest korda kui see kasutaja ära tõmmati, ütlesid täpselt sama asja. Emaili kohta küsides tookord vastasid, et oled selle unustanud vms.

Muudetud liikme ohutuskeskus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tuleb välja, et veel üks omanik. Äkki saab tema kuidagi kätte kui teie end puhtaks räägite. Nime, feissbuuki vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahjuks pole selle kasutaja andmeid alles, kui sai maha müüa siis kustutasin kohe ära ja ise ei tegele selle mängimisega kuna ei tõmba see mäng. Ma kohe kindlasti pole tagasi tõmmanud seda kasutajat kuna pole andmeid millega tõmmatagi ja pole põhjust tõmmata.

Algselt oli kasutaja http://vahvel.net/member.php?43520-speedy199 käes, siis ma ostsin talt ära aga nüüd pole temaga kontaki saanud. Kahjuks pole endapoolt mingit tõestus panna, et ostsin temalt selle kasutaja kuna skype ei salvesta vestlusi ära.

Kuna nüüd tuleb välja, et sa oled mulle valetanud, et olid kasutaja esimene omanik siis pakun välja, et tagastad sellele inimesele raha millega ta selle konto minult ostis. Sest ilmselgelt ei oleks ma seda müünud kellegile, ega isegi mitte ostnud sult, kui oleksin teadnud, et mingi nonamer on tegelikult selle kasutaja esimene omanik. Põhimõtteliselt võiks isegi öelda, et ka mind on "petetud/scammitud" selles osas.

Muudetud liikme ohutuskeskus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Egas poleks jah ise kah ostnud kui oleks teadnud, et veel mõni omanik välja tuleb. Konto väärtus muidugi nüüd ehk natukene tõusnudki kui nüüd tagastamiseks peaks minema. Aga esialgu mina soovitaks siis Shahmenil see "õige" omanik üles otsida ja väheke raputada kui ennast süüst puhtaks peab. Keegi peab siiski vastutuse omale võtma ja asja ära klaarima.

 

Eks ta üks neist bändipoistest seal on vast:

https://www.facebook.com/TheRaidersMusic/info?tab=page_info

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Egas poleks jah ise kah ostnud kui oleks teadnud, et veel mõni omanik välja tuleb. Konto väärtus muidugi nüüd ehk natukene tõusnudki kui nüüd tagastamiseks peaks minema. Aga esialgu mina soovitaks siis Shahmenil see "õige" omanik üles otsida ja väheke raputada kui ennast süüst puhtaks peab. Keegi peab siiski vastutuse omale võtma ja asja ära klaarima.

 

Eks ta üks neist bändipoistest seal on vast:

https://www.facebook.com/TheRaidersMusic/info?tab=page_info

 

Kirjutasin talle kirja ja ootan temapoolset vastust.

Ei kujutanud ette, et temaga võib tulla probleeme kuna olen teinud temaga ennem ka tehinguid ja siis kõik ilusti laabunud ja pole midagi juhtunud.Kuid siiski proovin temaga rääkida ja loodan, et võtab mõistuse pähe ja annab kasutaja tagasi.

Ja kui temaga tulemust ei anna siis võin maksta järgmise kuu algul raha tagasi, mis oleks 29€(pole see mis muidugi kasutaja nüüd väärt on aga vähemalt selle võin tagasi maksta).

Ja vabandused, et niimoodi juhtus ja proovin tegelda asjaga ja kannatanule raha või kasutaja tagasi saada aga kahtlen, et kasutajat tagasi saab kuna ta pole siin käinud mõnda aega ja samuti ka skypes aga loodan, et vastab kirjadele ikka(saab rohkem targemaks)

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No loodan, et saad ühendust temaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Seis veel sama, Shahmen?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täpselt sama seis tundub olevat kuna ta ei mõtle isegi kirjadele vastada ega teemaga tegelda sest kui kiri saadsin siis käis ta korra isegi skypes ega vastanud midagi(eeldan, et nägin) proovisin helistada talle skype kaudu aga tulutult. Sama kiiresti kui logis siis sama kiiresti logis ka välja või pani end nähtamatu peale.

Ja Ohutuskeskus, kas sul tema kohta infot pole kuna sa oled temalt ühe acci ostnud( 24. august 2014) ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain temalt sellise imeliku sõnumi. Postitan siia. Uurisin meie vahelisi vestlusi, ja selgus et ma temaga ka hiljuti ühendust võtnud, sest see samune kasutaja mis ta mulle müüs, seda "üritati" ka tagasi tõmmata. Ütles, et ajas emailid segamini vms. Aga pärast lähen vaatan panga historyt ja postitan selle petturi nime ja pangakonto siia.

Siis tal hea guugeldada enda nime aasta, kahe pärast ja tulemuseks sellised teemad :)

 

Muudetud liikme ohutuskeskus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sain temalt sellise imeliku sõnumi. Postitan siia. Uurisin meie vahelisi vestlusi, ja selgus et ma temaga ka hiljuti ühendust võtnud, sest see samune kasutaja mis ta mulle müüs, seda "üritati" ka tagasi tõmmata. Ütles, et ajas emailid segamini vms. Aga pärast lähen vaatan panga historyt ja postitan selle petturi nime ja pangakonto siia.

Siis tal hea guugeldada enda nime aasta, kahe pärast ja tulemuseks sellised teemad :)

Mida kuradit sa ajad üldse?? Emailid segamini, kui ma annan emaili kaasa siis annan ja kui mitte siis mitte, milles probleem?

Praegust on see jama ja rohkem polegi ja mina ostsin selle temalt kuna ostsin selle kasutaja 04ndal augustil tema käest ja seega mina ei tea.

Keda ma pettnud siin olen ? Kurat saa aru, et mina pole tagasi tõmmanud ja andsin omapoolse garantii vist kaasa, et kui tagasi tõmmatakse maksan raha tagasi seega.

Ja sa nagu teemat loed ka, et kui kasutajat tagasi ei saa siis maksan raha tagasi krisssssile mitte sulle.

Sellised teemad?? on mul mingi 100 teemat siin??

selline oli kasutaja kui sain http://www.upload.ee/image/3888305/stats.png ja mängisin arendasin, ja lõpuks müüsin sulle selle

Praegust olen teinud suure eksituse kuna antud kasutajat pole tõesti müünud mulle SPEEDY199 JA AJASIN 2 KASUTAJAT SASSI, MA UURIN ENDA TEHINGUTE JÄRGI KES MULLE SELLE KASUTAJA MÜÜS, SEST TÕESTI PÄEVIK OLEMAS KUS ARENDASIN JA NEED 2 ASJA EI KLAPPINUD

Mis display nimi oli, kui ma müüsin sulle oli see H a r r l ? kui jah siis ma tean, kellelt küsida

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mina ostsin, siis oli nimi veel H a r r l

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida kuradit sa ajad üldse?? Emailid segamini, kui ma annan emaili kaasa siis annan ja kui mitte siis mitte, milles probleem?

Praegust on see jama ja rohkem polegi ja mina ostsin selle temalt kuna ostsin selle kasutaja 04ndal augustil tema käest ja seega mina ei tea.

Keda ma pettnud siin olen ? Kurat saa aru, et mina pole tagasi tõmmanud ja andsin omapoolse garantii vist kaasa, et kui tagasi tõmmatakse maksan raha tagasi seega.

Ja sa nagu teemat loed ka, et kui kasutajat tagasi ei saa siis maksan raha tagasi krisssssile mitte sulle.

Sellised teemad?? on mul mingi 100 teemat siin??

selline oli kasutaja kui sain http://www.upload.ee/image/3888305/stats.png ja mängisin arendasin, ja lõpuks müüsin sulle selle

Praegust olen teinud suure eksituse kuna antud kasutajat pole tõesti müünud mulle SPEEDY199 JA AJASIN 2 KASUTAJAT SASSI, MA UURIN ENDA TEHINGUTE JÄRGI KES MULLE SELLE KASUTAJA MÜÜS, SEST TÕESTI PÄEVIK OLEMAS KUS ARENDASIN JA NEED 2 ASJA EI KLAPPINUD

Mis display nimi oli, kui ma müüsin sulle oli see H a r r l ? kui jah siis ma tean, kellelt küsida

See postitus mis ma tegin oli mõeldud speedyˇle . Ma ei olegi midagi halba sinu kohta öelnud. Väga tubli et tunnistad viga ja tagastad raha krisssile. Ja polegi väitnud et mina tahan seda raha :D Said asjast valesti aru vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lõpuks sai selle asja ka ära lahendada ja kasutaja on nüüd krisssss käes, ja nüüd sai kaasa ka algse emaili.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
(Y) jep asi nüüd klaar, loodame, et ka jääb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.