Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

fake pildi ? mees sa kustutasid mu skypest ja lasid koos raha ja kasutajaga jalga.

lisan ka pildi skype vestlusest vend blokeeris ja kustutas mu ära

 

lisan ka kohe rs-is vestlusest pildid kirjutas ohh kui hea et kasutaja membuks tegid võtan kohe sult tagasi tasuta memb :)

pilt siin http://www.upload.ee/image/4502799/Nimeta.png

Muudetud liikme Steame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Lisa pilt panga väljavõttest kui julged, ma võin vabalt panna, aga sa tõenäoliselt teed mingi paint tuuningu jälle

 

fake pildi ? mees sa kustutasid mu skypest ja lasid koos raha ja kasutajaga jalga.

lisan ka pildi skype vestlusest vend blokeeris ja kustutas mu ära

 

lisan ka kohe rs-is vestlusest pildid kirjutas ohh kui hea et kasutaja membuks tegid võtan kohe sult tagasi tasuta memb :)

 

 

Lasin koos raha ja kasutajaga jalga? ning 2 rida hiljem ütled et kirjutasin sulle rs-is hea et kasutaja membuks tegid, sa ise ka loed mida kirjutad?

 

ole hea lisa ka pilt sellest väljavõttest mis mulle saatsid eile, ja tee teine pangast, tahaks näha kus sul see niiöelda ülekanne on nordeast

Muudetud liikme flight facilitie'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.