Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

PõltsuGaming Rollimäng, uus algus..

Soovitatud postitused

Pgm.gif

 

 

Tervist tore vahvli rahvas, tutvustan teile siis oma serverit.

Kahjuks pole ta veel nii valmis ja tal on ühtlaselt sama gm nagu mõnel teisel.

Kuid me muudame ja arendame teda igapäev kui selleks aega on.

Nii elu käib siis " Los santose linnas " ringi liiguvad paljud fraktsiooni inimesi

nt : Politsei,päästeamet,autoremondilukkseppad.

Kuna me oleme sellised iseloomulised ja toredad inimesed siis lõime omale

fraktsiooni, kutsume seda VPG - Visual Protection Government.

Nemad siis on sama tegevusega mis politsei kuid väga salajane.

Töökohad on põhiliselt samad mis igal serveril.

Tore asi on see, et me ei ole imelikud ega haiged kes mõtlevad endamisi

ja laseme ka teistel otsustada, foorum on meil küll algeline ja natukene imelik

kuid ikkagi saame ju hakkama, tahtsin ikkagi üelda, et me tegeleme natukene paremini

kui eelmine kord. Kui sinul ehk mängijal on tahtmine endale maping või midagi

lisada maja,firma või tahad saada fraktsiooni ilma avalduseta, siis see on server

sinujaoks, muidugi pead läbi viima siis lspd õppuse või siis mehaaniku õppuse

rp õppuse või midagi sellist. Rääkideks meeskonnast siis heh ei saa midagi halba rääkida.

Nimetan mõned head liikmed, Jason - tore mapper ja tugeva tööjõuga liige.

Miggy ehk Miquel, parim arendaja keda näinud olen. Ennast ma ei kiida ega midagi

ega ma ennast laida kah. Autod ja muu majad? Väga odavad, isegi liiga odavad.

Ma ei tulnud siia selleks, et teid meie serverisse meelitada, vaid tulin selleks, et lõbu pakkuda.

Ma saan aru, et server kus te praegu olete sobib teile ja te ei taha tulla mõnesse igavasse kohta.

Kuid jätke see meelde, et admin ja arendaja pole see kes serveri paremaks teeb vaid liige ise. Olgu

ma nüüd lisan siia siis meie foorumi mis võibolla muutub, ja kui muutub siis kohe lisan siia uuenduse ja muu, võibolla lisame me UCP, pole kindel sest siis saab hackerid eemale hoida, pealegi meil niigi lõbu tarvis, ega see hacker seda lõbu ära rikku.

 

Omanikud?:

 

sellekoha pealt pole halba üelda

____________________________________

Omanik : Max_Melon - vanus 15

Arendaja/Omanik : Miquel - vanus 24

Mapper/abiomanik : Jason - vanus 15

______________________________________

Kui sul on soov teha legaalne või

illegaalne või kuidas neid üeldakse,

mõtle välja näiteks KPS või ükskõik

mida ja me teeme sulle selle valmis.

Kuid selleks peab olema avaldus,

et saaksid oma hea grupeeringu

või fraktsiooni.

Ma ei oska rohkem midagi lisada

 

Foorum:

megaplayrp.gamerz.co

IP:

94.23.29.129:5580

Meie host?

kuri kuulus " sevengaming.eu "

liituge liituge... Kui soovi on

 

Muudetud liikme Xander'i poolt
Foorumiga jama, ei salvestund,omanikud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1. Tutvustus on ikka ausaltöeldes päris rõve...

2. Konkreetset ülevaadet serverist pole toodud

3. Serveri nimi juba ütleb, et ega sealt midagi hääd ei tule..

4. SA-MP on peaaegu, et välja suremas, korralikud mängijad ja legendid ammu koos kõigega parematele maadele läinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lõhnab nagu järjekordne cancergamingrp by XGapa, Voldemar ja EleMenT. Avaldus on sama, vabandust väljenduse eest, sitt, foorum samuti ja väidetavad adminite vanused on ka samad. Kui nii on, siis tegelt ka, teie kolme cancerita oleks samp maastik palju parem. Te teete 5 kuuga 6 failed serverit, see ei ole normaalne.

Vabandan, kui eksin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tundub, et sa oled ise veidi "lihtne", kui sa isegi lugeda ei oska. Kas ma ütlesin, et ma olen mingi "spets", kes teab, kuidas teha õige server? Ei öelnud. Ma lihtsalt ütlesin, et ei ole mõtet teha serverit kui see avamiseni vastugi ei püsi ja samal ajal käia teistes serverites huiamas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõesti ära hakka üldse seletama, sellist lolli juttu oskavad välja mõelda ainult peast veidi lihtsad. Esiteks mis kuradi väljendeid sa enda esimeses postituses kasutad?

Ja pärast hakkad veel sellist juttu õigustama? Ja kui sa pole mingi spets, kes tunneb asja, siis ei pea mingit suvalist serverit enda rahulduseks maha tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui avalduses juba näha mingit jama (abiomaniku ja vanuseid (15)) siis võib kindel olla, et head nahka ei tule

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Otseselt vanus eriliselt ei mõjuta. Kui ikka inimesel on mõistus peas, siis saab asja, aga kui ei, siis... Antud hetkel soovitaksin mina omanikul avada silmad ning kiigata kiiresti oma Meeskonna teemasse. Siis mõelda miks mõningad tüübid sellistel kohtadel on. Kui aga juhtkond on SA:MP maastikul vähetuntud ja ei tea veel mängijatest eriti, siis käige ringi ja uurige. Küsija suu pihta ei lööda. Küsige mängijatelt, mis mulje on isik neile jätnud, kas nad on temaga varem kokku puutunud jms... Eks ole näha kuhu suunda asi liigub. Teemale võiks disaini juurde lisada veidi ja teksti väiksemaks teha.


j62xYST.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.