Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Serious Gaming Fort Carson Roleplay

Soovitatud postitused

hbbhbbbb.png

 

 

Alustame uuesti ja jälle serveriga. Nüüd on tegu R13 PO mängumoodiga, mis siis saab uuendatud, fixitud ja kolitud Fort Carsoni. Kuna meie vana mängumood, mis juba oli Fort Carsonis on omadega "prügikastis" mälupulga tõttu, siis pidime selle tee valima,et alustame tavalisest R13 mängumoodist. Põhimõtselt on kõik sarnane eelneva serveriga. Ainult muutunud on foorumiaadress, ning olemas ka on UCP. Varem oli registreerumine IG läbi ja RP test ka IG läbi, nüüd siis kasutajakontrollpaneeli kaudu. Serveri avamise täpset kuupäeva ma öelda ei oska, aga tasub olla aktiivne foorumis, sest sinna postitan esimesena kohe, kui mingit uut uudist on edastada. Kuna avame serveri uuesti, on ka tühi administratiivtiim. Otsime kindlasti uusi abistajasi ja ka mõnda moderaatorit, vanemmoderaatorit, selleks peate tegema avalduse meie kodulehel. Fraktsioonidele samuti otsime liidreid, sellega on sama teema vaja teha. Me üritame tiimiga anda endast kõik,et server saaks võimalikult meeldivaks meie mängijaskonnale. Ootame omaltpoolt soovitusi ja ideid foorumisse serveri poolepealt, mida teha paremaks ja mida lihtsalt ehk natuke muuta ning tahaks endapoolt loota lihtsalt seda vanat mängijaskonda, mis oli super.

 

Serveri üldinfo:

 

IP:

94.23.29.129:9861

Koduleht:

www.seri0us.eu

UCP:

www.seri0us.eu/forum/ucp

Facebook:

www.facebook.com/sgamingeu

Versioon:

SGFC:RP 2.0.2 BETA testimine

 

Administratiivtiim:

Omanikud:

Serious

 

Administraatorid:

Keimo

 

Vanemmoderaatorid:

Moderaatorid:

 

Abistajad:

-

 

 

Kuna server on paljudele juba tuttav siis rohkem ei olegi mul lisada, uuendused ja muu info on foorumis ja kõike veel lisandub. Ootame kõiki varsti mängima ning hetkel kes on huvilised võiksid foorumiga ära liituda!

Kindlasti kui oled serverile pilgu ära heitnud võiksid visata alla ka mingisuguse arvamuse. Tagasiside on alati oodatud!

Serverit oli väike paus umbes 3 kuud või rohkem ja nüüd jälle tekkis viitsimine, tahe mul tagasi see teha, ootan kõiki huvilisi taas foorumi uudistama.

 

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga rahulik ja mõnus tõesti. Mm.. kuid foorum on vist maas?

 

Screenshot_2015-01-27-19-05-32.png

 

E: Foorum taas üleval.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Server on lahti. Avanemisel saime 11 mängijat kätte. Praegu stabiilselt käib ka enamvähem käib ikka sees, päris surnud pole. Täna oli stabiilne juba tund aega 8 mängijat. Mis sa maakohas ikka tahad,ega rohkem vaja polegi.

sa-mp-000.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ohjumal aitäh sulle arvamuse eest, ma annan endast kõik lihtsalt arenduse poolt ning samuti juhtkond annab kõik,et tagada igasugune abi ja muud jamad serveris ning foorumis. Tegu ei ole juba ammu tavalise PO scriptiga. Lähimal ajal üritame sõbraga teha ka mingisuguse tutvustuse video,et nii mõnigi pelur saaks taipu serverist, kui tõesti RP testi teha ei viitsi esmapilgul ning ise laivi lennata. Peace! Ahjaa, kas keegi tark või tore inimene annaks meile ka selle võlukepikese kuidagi, kuidas võita mängijaskonna südameid? Kõik nagu on olemas ja eestis nagu ei ole Fort Carsonis serverit ja server pole mingine algne ka juba ammu,et milles kala seisneb? Ma ei usu,et mingine kolimine Los Santosesse aitaks midagi, sest Los Santoses ju on iga teine server. Praeguses seisukohas ma mõtleks küll mängija asemel,et prooviks nagu just midagi, mida ei ole nii tihti näha, näiteks linn Fort Carson?

 

EDIT 2: Serveri panime ajutiselt kinni. Hoiame seda parooli nii kauaks, kuni kõik on okei serveris. Selleks kaua aega ei kulu kindlasti, aga foorumis soovitan aktiivne olla. Kindlasti avame uuesti, see on kindel. Meie serveri puhul mingit sellist põhjust,et avada ei saa pole nagu näiteks: "rahalised probleemid" või,et "jama administratiivtiim" või lihtsalt,et enam ei viitsi serverit teha. Kui me lubame, siis me teeme ka seda.

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vb on ka minu viga aga kui foorumisse üritan minna, annab sellise veateate-

[h=1]This webpage is not available[/h]


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Foorum töötab mul ilusti. See teie probleem.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Palun, kui sa üritad mingit kaebust esitada mingi administraatori kohta, siis sõna otseses mõttes kirjuta ka mingi põhjus ja täpsemalt kes mida tegi ning miks nad on NRP ja metagame, sest on olnud mängijaid, kes ise enne metavad ja NRP-vad ja siis vinguvad,et admin pani vangi sest ta ju rikkus reegleid ja reaalne,et hakatakse kohe vihkama kõiki, ning samuti on olnud niisama suvalisi "vahvli" kasutajasi, kes pole üldse serverit külastanudki ja niisama trollivad teemade all,et "jama server ja jamad adminid". Hetkel on ainult üks administraator meil ning üks moderaator,et väga suurt tõenäosust mingit tõde su jutust olla ei saaks. Kuna ma ei soovi sinuga siin teema all vaidlema jääda, siis kirjuta mulle PM-is ära täpsemalt, mis vaevab sinu südant meie tiimi poolepealt, aitäh. Sooviks selle teema siiski puhtana hoida ja väga kena,et sa tagasisidet annad serveri kohta,aga enne sooviks mingit tõestusmaterjali ka mingi admini NRP ja metagame kohta. Niisama me ju võime kõik loopida mingit suva teksti igalepoole,et on sitt või hää,aga vahest on vaja asja ka tõestada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.