Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Teema kinni panna.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kas tegu on hackitud kasutajaga? (eeldan seda sellest, et emaili ja parooli muuta ei saa)


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kas tegu on hackitud kasutajaga? (eeldan seda sellest, et emaili ja parooli muuta ei saa)

Ei saa ju üelda, et hackitud kasutajad sellepeale oleks kõigil saba jalgevahel. Kõik toimib nagu iga teise kasutajaga, lihtsalt nende piirangutega.

Mainin ka seda, et kaua need kasutajad siin müügiks ei ole. Kui neid ära ei osteta lähevad ühe teise projekti alla. Julgemad saavad hea kraami hea hinnaga.

Arvatavasti mustalt need saadud on, mina olen lihtsalt edasimüüa. Lasin kasutajad googlist ka läbi, midagi ei tulnud ette. Järelikult igaüks neid kasutada ei saa.

Muudetud liikme wizardsgfx'i poolt

Logo kujundamine kõigest 2 päeva jooksul

vajuta siia!

1AQNYGV.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei saa ju üelda, et hackitud kasutajad sellepeale oleks kõigil saba jalgevahel. Kõik toimib nagu iga teise kasutajaga, lihtsalt nende piirangutega.

Mainin ka seda, et kaua need kasutajad siin müügiks ei ole. Kui neid ära ei osteta lähevad ühe teise projekti alla. Julgemad saavad hea kraami hea hinnaga.

Arvatavasti mustalt need saadud on, mina olen lihtsalt edasimüüa. Lasin kasutajad googlist ka läbi, midagi ei tulnud ette. Järelikult igaüks neid kasutada ei saa.

Miks siis parooli ja emaili ei saa vahetada? Kui ma ostan kasutaja, siis ma ei taha ju, et keegi teine (näiteks Sina ise) seda kasutaks.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Miks siis parooli ja emaili ei saa vahetada? Kui ma ostan kasutaja, siis ma ei taha ju, et keegi teine (näiteks Sina ise) seda kasutaks.

Igal arvutil on oma multiplayer and singleplayer seaded. See keegi teine kes sellega võib mängida ei näe sinu salvestatud multiplayer servereid või singleplayeri salvestatud worlde. Ma ei näe selles küll probleemi.

Muudetud liikme wizardsgfx'i poolt

Logo kujundamine kõigest 2 päeva jooksul

vajuta siia!

1AQNYGV.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Lel Kle Paljud Vennad Müüvad 1 kasutajat 0,10 Euro Sendiga..

 

Mu sõber ostis neid 50 tükki 3,20 Euroga :D Ja ei saa ka Emaili ega midagi tega kuna need hacked accid..

Kui keegi sellise hinnaga kusagilt leiab siis andku aga minna, esialgu jätan need veel müüki.

Muudetud liikme wizardsgfx'i poolt

Logo kujundamine kõigest 2 päeva jooksul

vajuta siia!

1AQNYGV.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas need tehtud nii nagu siin õpetus ? http://www.faval.eu/t282-opetus-kuidas-saada-tasuta-minecrafti-koos-skiniga

 

Kui jah, siis neid ei näe kõik inimesed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas need tehtud nii nagu siin õpetus ? http://www.faval.eu/t282-opetus-kuidas-saada-tasuta-minecrafti-koos-skiniga

 

Kui jah, siis neid ei näe kõik inimesed.

Vaevalt, et selle järgi tehtud on. Eraldi client kus saad mc kontoga sisse logida. Preemium serveritesse ikka ei saa.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.