Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kõik skinnid -50%

Soovitatud postitused

Tervist,

 

Taas on minukord tuua Teieni läbi RP bottimise järgmine teenus - nimelt skin'de giftimine. Peale 14 päeva sõbralistis olles saan Teile giftida igat skin'i vähemalt poole odavamalt, kui RP eest otse ostes.

Näiteks, Puls Ez = 10€, samas Mysteri Gift oleks 2€.

Küsimus, kuidas ma saan niiodavalt giftida? Nimelt - ma exploitin Refer-A-Friend 2.0 süsteemi, tehes endale sõpru automaatselt level10'teks, et saada RPd. Kõik kasutajad on arendatud lolbandit bot'ga. Ning mitte ühelegi kasutajale ei tee ma rohkem, kui 205 sõpra. - seega soetada skin'e omal vastutusel. Kui millegipärast peaks juhtuma, et Riot eemaldab kasutaja Refer-A-Friend 2.0 süsteemist ja sellega kaovad kõik skinnid ära, siis mina ei ole vastutav.

Pikk jutt, sitt jutt.

 

Üritan igasse kasutajasee vähemalt korra päevas sisse logida ja kõik sõbrad vastu võtta. Samas pidevalt teen juurde ka kasutajaid ja uuendan seda teemat, seega, kui soov odavamalt skin'e siis hoitke silm peal kasutajatel ja lisage kõik kasutajad oma sõbralisti

 

Hinnakiri

~3150RP skin = 10€

~1850RP skin = 6€

~975RP skin = 4€

~500RP skin = 2€

 

Kasutajad

 

EUW

P3rv3rt

hydantoin5453

tabbied8153

wanters7966

Russophilist437

 

EUNE

fatsdisroof49

imbitteredbac53

 

Kontakti saab minuga läbi mu

a) skype : Scr1fe

b) Facebook : Jürgen-Heinrich Hints

 

Maksmine toimub näost näkku - ülekandega. Oman SWED'i ja SEB'i, kui ka paypal'i.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.