Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

~Vasja disaini teenused ja showcase //kallis ja aeglane//~

Soovitatud postitused

SUPERVIP

TEADE: 999-1337 (ehk järgmise nädala esmaspäev kuni reede) signatuurid ainult 0€, kiiremad saavad 0€(2 esimest). Kiirustage!

 

 

Tere Vahvli rahvas!

 

Olen 69 aastat disaininud ja tegelenud photoshopiga. Hetkel on olnud paari kuune menopaus, kuid nüüd otsustasin uuesti hakata tegelema menoga. Selle aja jooksul õppinud nii mõndagi alustades lihtsate töödega ja lõpetades suuremate töödega nt 1px x 1px avatarid, 2px x 4px plakat. Lisaks olen teinud disaini endale ja emale. Töötasin Chief Designerina ühes enda localhost tuntuimas kommuunis.

Kui kellegil tekib huvi requestida, olge lahke. Aga arvestage, et tasuliselt ma midagi ei tee. Hinnad on tasuta ja mõistlikud al. 0eur-0eur.

Lisaks väiksele hinnakirjale, h*i tegelen teie tööga kuni te olete rahul lõpptulemusega. Aga kindlasti mõistuse piirides, mingit niisama "trollimist" soovin. Aeg on piiratud resurss, kasutame seda mõistlikult eks ;).

 

Hinnakiri umbes oleks selline. NB! saame kokkuleppida hinna suhtes, sest minu aeg maksab ka, kui teie tööga läheb tõesti mitu-mitu tundi, siis hind peab ka keskmisest kõrgem olema.

 

Logo - 0-0€

Signatuur - 0€

Plakat/Flyer või muu taoline - 0-0€

Banner/Reklaam banner (nt facebook cover) – 0€

Tavaline text kergete eriefektidega – 0€

Wallpaper foto manipulationiga – 00-000€

 

Tehtud tööd kusagil Blogis.

 

Teema tehtud kuna kasutaja highway ei ole adekvaatne ärimees. Ja kuna ma olen tõesti sõbralik siis teen reedeni tasuta asju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tellisin 0 logo, 0 bannerit 0€ eest, hea aeglane ja mis kõige parem, hea kallis (Y)

 

BMnqHnl.jpg

 

Kasutaja mhiku maksis üsna palju ja sai endale piksleid juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas võiksite teha signatuuri, kiri peal Merily ja tausta valiksite ise. Tahaksin kinkida selle sõbrale :)

 

Ette tänades

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kas võiksite teha signatuuri, kiri peal Merily ja tausta valiksite ise. Tahaksin kinkida selle sõbrale :)

 

Ette tänades

 

xOhflDG.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul väike tellimus, kriban postkasti ;)

 

Ta soovib tellimust siia teemasse, nagu ma pidin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oled küll ilge nalja vend? Uskumatu et internet selliseid inimesi täis, kas ma tunnen sind või millest selline hate? Hinnad muide on odavad ja teenus on kiire, kes seda väitis et aeglane, see et sa kade oled ei tähenda et sa mind maha võid teha!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oled küll ilge nalja vend? Uskumatu et internet selliseid inimesi täis, kas ma tunnen sind või millest selline hate? Hinnad muide on odavad ja teenus on kiire, kes seda väitis et aeglane, see et sa kade oled ei tähenda et sa mind maha võid teha!

 

Oled eksinud juhuslikult? Kellega sa räägid :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oled küll ilge nalja vend? Uskumatu et internet selliseid inimesi täis, kas ma tunnen sind või millest selline hate? Hinnad muide on odavad ja teenus on kiire, kes seda väitis et aeglane, see et sa kade oled ei tähenda et sa mind maha võid teha!

 

Selle teemaga ta toob välja, et on inimesi kes teevad tasuta ka sellist asja.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aaa... lugesin nüüd esimese postituse läbi. Arusaadav nüüd, Kristjan, ma tõmbaks selle teema sinuasemel kiirelt maha, sellist käitumist vaevalt meist keegi tolereerib, võiksite PMides seda möllu ajada. Disrespect. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellise laimuga? Not gonna happen. Puberteet ei ole veel kätte jõudnud või alles algas? Menopaus? Inimesel peavad ikka suured vajadused olema millega üle. Suht debiilsus, endal häbi ei ole? Graafilise disaini hinnad ulatuvad 60-500 euroni, vii end kurssi ja hind ei ole minu üle mõistuse. Kes ütles et sa pead üldse mu teemat vaaatama, kui ei meeldi tee oma 0 eurosid edasi. Aga minu teemast hoia eemale, pole debiilikuid vaja, eks.

Loe korralikult mu teema läbi, enne kui laimama tuled. Hind kokkuleppel.

Muudetud liikme highway'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lugesin seda teemat alguses ja vaatasin, et legit värk, siis lugesin kommentaare ja vaatasin, et midagi on valesti :D Muidu norm teenus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Sellise laimuga? Not gonna happen. Puberteet ei ole veel kätte jõudnud või alles algas? Menopaus? Inimesel peavad ikka suured vajadused olema millega üle. Suht debiilsus, endal häbi ei ole? Graafilise disaini hinnad ulatuvad 60-500 euroni, vii end kurssi ja hind ei ole minu üle mõistuse. Kes ütles et sa pead üldse mu teemat vaaatama, kui ei meeldi tee oma 0 eurosid edasi. Aga minu teemast hoia eemale, pole debiilikuid vaja, eks.

Loe korralikult mu teema läbi, enne kui laimama tuled. Hind kokkuleppel.

 

Puberteet on ammu möödas poja. Debiilsus on Sinu tehtud postitused siin alafoorumis.

Ma tean väga hästi mis hinnavahemikus graafiline disain on, miks müüd ennast nii odavalt siis?

Su teema on tehtud avalikku foorumisse ja alamkategooriasse kus ma üsna pidevalt käin seega ma kohe pidin.

Tee kohtuorder ja ma hoian Sinu teemast vähemalt 300m kaugusele, nii kaua pole minu teemal mitte midagi viga ega Sina saa mind keelata Sinu teemas käimist.

 

Kui Sa oleksid tõsine tegelane Sa ei müüks ennast siin foorumis selliste naeruväärsete hindadega, seega miks peaks mina Sind tõsiselt võtma?

 

Ei ole väga norm. Highway'l tegelikult siinkohal totaalselt õigus.

 

Miks selline hüpokriit? Ise tahtsid minult "tellida" midagi ja nüüd ütled, et see mida ma teen on vale?

Mõtle natuke üle oma põhimõtted, enne kui hakkad kellegi teise omasid kritiseerima.

 

Väga väga mööda mõtlemine teil, keegi ei hakka RSi kulla ega muu jura hindu kommenteerima ning ammugi mitte teisi maha tegema.

dafuq mees.

 

Inimesi tehakse veel vähemagi eest maha. Mine vaata uudisteportaalide kommentaare.

 

Aaa... lugesin nüüd esimese postituse läbi. Arusaadav nüüd, Kristjan, ma tõmbaks selle teema sinuasemel kiirelt maha, sellist käitumist vaevalt meist keegi tolereerib, võiksite PMides seda möllu ajada. Disrespect. :)

 

Mida Sinu disrespect mulle annab? Magamata öid? Ei.

See mida ma teen on paroodia, ei taha uskuda, et see on kuidagi vale.

 

Oled küll ilge nalja vend? Uskumatu et internet selliseid inimesi täis, kas ma tunnen sind või millest selline hate? Hinnad muide on odavad ja teenus on kiire, kes seda väitis et aeglane, see et sa kade oled ei tähenda et sa mind maha võid teha!

 

Ilmselgelt paroodia. Foorumites arendatakse enda oskusi mitte ei müüda neid.

See on noortele suunatud foorum, kas sa arvad, et keegi hakkab oma suitsuraha Sinu teenuste peale kulutama? Mine fiverrisse.

 

Kui mõni moderaator või administraator leiab, et see mida ma teen on tõesti vastuolus foorumi üldreeglitega ja teema ei lähe parioodia alla siis otseloomulikult võite teada anda ja ma panen teema lukku. Seniks aga teen ma amatöörseid töid inimestele kes tahavad tasuta kraami.

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Super tööd on ikka, mida Kristjan valmis teeb. Küsimus on selles, et mida te hakkate lampi teiste teemasi maha tegema? Highway, ma hakkan ka sinu teemases paska ajama. Onju mine psühhiaatri juurde, sul on seal ikka midagi väga mäda. Mina kiidan Kristjani töid, imeline ja ilus vaadata kohe. Hetkel parim Vahvel.net kunstnik ja disainer. Suuuur respect! ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Super tööd on ikka, mida Kristjan valmis teeb. Küsimus on selles, et mida te hakkate lampi teiste teemasi maha tegema? Highway, ma hakkan ka sinu teemases paska ajama. Onju mine psühhiaatri juurde, sul on seal ikka midagi väga mäda. Mina kiidan Kristjani töid, imeline ja ilus vaadata kohe. Hetkel parim Vahvel.net kunstnik ja disainer. Suuuur respect! ;)

 

Tänud, kuid vahvli parim kohe kindlasti mitte. Väga ilusad tööd on näiteks kasutajatel sauland, winston, rynngfx ja teised tegijad keda ma hetkel ei mäleta. Ise olen üsna kindel, et saulandi ja sunday tööd (siis kui ta veel kunagi signasi tegi.. kui õieti mäletan) on minust kaliiber kõvemad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kasutan olukorda ära. :D

 

Tee mulle vahvli jaoks avatar. Kiri Dydl. Värvid ja taust mõtle ise.

 

 

P.S. Üks kallis ja aeglane avatar siia samasse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kasutan olukorda ära. :D

 

Tee mulle vahvli jaoks avatar. Kiri Dydl. Värvid ja taust mõtle ise.

 

 

P.S. Üks kallis ja aeglane avatar siia samasse.

 

0fn6Gzw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hei! Kui sul viitsimist, võiksid teha signatuuri, kiri Sky. ning tausta ja värvid võid ise mõelda.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.