Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

~Techart disaini teenused ja showcase //soodne ja kiire//~

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Haha! Kuule lõualaksutaja ära tule mulle mingit iba ajama, kui lugeda ei oska. Selget öeldud, et hind "Umbes" selline, mingit konkreetset hinda pole ja hind selgub mõlema osapoole vahel. Pole minu süü, et sinusugusel ei ole lugemisoskus veel selge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sul skilli on, nüüd ehita pisut iseloomu ja tee paar free signa, et repi koguda. Hindu ma ei hakka kommenteerima, aga vihjeks võin öelda, et mõni saab ehituse peal 4€ tund ja rügab nii, et higine.

 

Võta kui free bumpi ja ignore hate. ;)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Sul skilli on, nüüd ehita pisut iseloomu ja tee paar free signa, et repi koguda. Hindu ma ei hakka kommenteerima, aga vihjeks võin öelda, et mõni saab ehituse peal 4€ tund ja rügab nii, et higine.

 

Võta kui free bumpi ja ignore hate. ;)

 

Aitäh nõuande eest, uus siin, aga uskumatu et mõndadel nii palju jultumust mind lameda juba ( ei pea sind silmas ). Hinnad on kokkuleppel ja võib maksta nii kuidas sobib ja mis oleks natuke ka väärt tööd.

 

Vastatud ja homme annan täpsemat informatsiooni PMi kaudu!

Muudetud liikme highway'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul skilli on, nüüd ehita pisut iseloomu ja tee paar free signa, et repi koguda. Hindu ma ei hakka kommenteerima, aga vihjeks võin öelda, et mõni saab ehituse peal 4€ tund ja rügab nii, et higine.

 

Võta kui free bumpi ja ignore hate. ;)

 

tere tulemast tänapäeva maailma, kus ei maksa ainult füüsiline töö. näiteks korralike logode hinnad algavad 50€-st, kui tahad majast/toast 3D-visuaali, pead juba sadu eurosid välja käima, progemine maksab veel rohkem. samas võid ise asja selgeks õppida ja saad aru, kui kerge või raske seda teha on.

 

siin foorumis üldse mingid debiilsed standardid kunsti koha pealt. kõike tahetakse tasuta - olgu siis signad, logod, bannerid, animatsioonid või mis iganes. mullegi on tohutult neid requeste tulnud ala "kle pls tee mulle minecrafti video maksan 1€ plz"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tere tulemast tänapäeva maailma, kus ei maksa ainult füüsiline töö. näiteks korralike logode hinnad algavad 50€-st, kui tahad majast/toast 3D-visuaali, pead juba sadu eurosid välja käima, progemine maksab veel rohkem. samas võid ise asja selgeks õppida ja saad aru, kui kerge või raske seda teha on.

 

siin foorumis üldse mingid debiilsed standardid kunsti koha pealt. kõike tahetakse tasuta - olgu siis signad, logod, bannerid, animatsioonid või mis iganes. mullegi on tohutult neid requeste tulnud ala "kle pls tee mulle minecrafti video maksan 1€ plz"

 

Ja ehitusepeal üldiselt saab ~7-10(asjatundjad kõvasti rohkem) eurot tunnis, lihttööline saab vähem. Ta küll ehitab, aga ei ole professional ning saab ka sellevõrra vähem palka. Olen kursis sellega, et sellise töö eest saab kõvasti pappi, aga tegu ei ole professionaaliga ning professionaalsus ei eelda ainult puhast oskust.

 

Ma saan aru, kui on oma koduleht ning asi ametlik ja teenuse pakkumine on professionaalne, aga that's not the case here. Tegu on Vahvliga, inimesed kellel on sellise teenuse eest sellist raha välja käia, ei ole ülidselt tavainimesed ning vaevalt, et firmad tulevad foorumitesse talente ja oskuslasi otsima.

 

Üldiselt ma nõustun sinuga and I feel your pain, aga see on Vahvel.net ning mu point käis vastavalt sellele.

 

/E: Mainin ära, et isegi kui sul on tehtud oma koduleht ja kõik möllud, aga asi pole ametlik ning sa saad oma teenuste eest selliseid summasi, siis on oht, et maksuamet ükspäev oma jala sinna vahele pressib. Ja minujaoks on professionaal see, kes elab ära sellest millega ta tegeleb, sest ta oskab kasutada oma oskusi maksimaalsele potentsiaalile.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Haha! Kuule lõualaksutaja ära tule mulle mingit iba ajama, kui lugeda ei oska. Selget öeldud, et hind "Umbes" selline, mingit konkreetset hinda pole ja hind selgub mõlema osapoole vahel. Pole minu süü, et sinusugusel ei ole lugemisoskus veel selge.

 

 

Sellise kõnepruugiga saadad E-maile ka klientidele kui neile midagi ei meeldi? 10/10 would order again.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis sa arvad, et sellised suhtumisega klient võetakse hästi vastu?

 

Teema kustutada, ei suuda sellised debiilikutega koos olla, tundub et kõik keelatud siin peale lame ja teiste kritiseerimise ja kopeerimise.

 

Miks nii? Keegi ei takista Sul siin olemist kui sa vastaksid inimestele adekvaatsel moel mitte ei hakka "lõualaksutajaks" teisi kutsuma.

Kas Sa arvad, et oli meeldiv lugeda kuidas nimetasid kedagi lõualaksutajaks? Pigem ta kirjutas teksti näppudega mitte lõuaga.

 

Kuna Sinu suhtumine ei olnud viisakas, siis otsustasingi teha Sinu teema järgi uue teema, kas oli meeldiv, et ma käitusin ebaviisakalt?

 

Karma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis sa arvad, et sellised suhtumisega klient võetakse hästi vastu?

 

Teema kustutada, ei suuda sellised debiilikutega koos olla, tundub et kõik keelatud siin peale lame ja teiste kritiseerimise ja kopeerimise.

 

 

Kas sa siis ei ole õpinud, et klient on kuningas? Võib õelda ja teha mida tahab kui tahad raha teenida. Eriti Eestis kus on piisavalt agentuure ja firmasid kes tegelevad disainiga, kellega peab võistlema.

 

Liiga palju vastu vaidled läheb klient lihtsalt kellegi teise juurde, nii kerge ongi.

 

Sinu suhtumisega raha ei tehta :)


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.