Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jõusaalid viljandis

Soovitatud postitused

Hello vahvellased!

 

Ma sooviksin hakkata kooli kõrvalt jõusaalis käima aga hetkel pole erilisi kogemusi jne.

Niisiis sooviksin tead, et mis jõukad viljandis on üldse ja mida soovitate. Hind võiks ka ikka normi piires olla, kuna käin alles koolis. Sportasse ei taha minns kuna seal niivähe aega lahti ja ei ole mõtet seal igapäev 15 - 30 minta ka olla.


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Grand Hotell - 35 EUR kuu - 4 EUR kord

MyFitness (Hinda ei tea)

Hope oli vist 30 EUR kuu kui ma ei eksi


*

www.Nodam.eu

* e-post: info@nodam.eu

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Ma arvan, et kui sa ei taha raha palju kulutada, siis Hopeis on kuumaks õpilastele 20€ ja seal saab üsna korralikult trenni teha, ma lõpetasin seal käimise sauna tõttu, kui ma õigesti mäletan, siis said mehed teisipäev ja neljapäev ainult saunas käia.

 

Kui soovid natuke puhtamat keskkonda, siis kindlasti liitu MyFitnessiga, seal on liitumine kohapeal 15€ õpilasele ja täispaketi kuuhind 40€. Olemas on aurusaun ja ka tavaline

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.