Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Loolek

Soovitatud postitused

loolek_logo_S.png

 

Tervist kõigile!

 

Olen siis muusik, teen muusikat FL studioga, olen väga hea suhtleja, ning otsustasin teha oma youtube kanali.

Hakkan siis siia lisama oma töid, mis ma teen ning püüan need ka siia tuua, et teid oma tegemistega kursis hoida.

Muusikat teen ma absoluutselt igas stiilis, austan väga teiste arvamust, seega paluks kriitikat ja soovitusi.

Olen ka avatud erinevatele pakkumistele, niiet, kellel on mingi soov siis olen alati valmis aitama, ning kui teil on soov mind kuidagi aidata, siis ka see on oodatud. Tegelenud olen sellega juba natuke rohkem, kui paar kuud, pole just kõige kõrgemal tasemel, kuid kuidas ikka kõrgemale tõusta? Just sellepärast mõtlesingi teilt abi küsida, et mida teha paremini, mida muuta ja nii edasi.

Aga tänan kõiki, kes mulle pakkumisi esitavad või keda mina aidata saan ning loodan, et aitate mul areneda õiges suunas.

Eriti oleks vaja praegu mingisugunegi meeskond kokku panna, kes erinevate asjadega tegeleks, näiteks facebooki lehe arendamine, disainimine, youtube samuti, ning


Kanalile saate ligi siit alt, praegu üleval vaid üks lugu, kuid hakkan järjest lisama.

http://www.youtube.com/channel/UCfMLsmfzC_G-m9kchUa6JuA/fee

Ja facebooki leht

https://www.facebook.com/flloolek

Tänud kõigile, kes läbi lugesid ning abi pakkuma asusid (YY)

 

 

 

 

Lisatud uus lugu:

 

Muudetud liikme Loolek'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.