Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Puhata oleks ka vaja, pole mõtet teha 7 päeva järjest trenni. Tee instruktori kava järgi 3 korda nädalas ja sinna vahele teisipäev ja neljapäev ujumist ning jooksmist. Laupäeval ja pühapäeval puhkad. Toitumise poole pealt tundub, et sööd vähe valku, seda peaks tõstma ja kcal kokku lüüa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kergelt ujumine ja jooksmine ei kahjusta, pigem aitab taastuda. Puhkepäevadeta trenni tegemine ei vii just kaugele. Tee siis nvl midagi väga kergelt, jaluta kasvõi ainult. Lihase kasvatamiseks oleks vaja eelkõige loomseid valke, neid saab lihast, kanast, kalast, munadest, piimatoodetest ( eriti kohupiim, kodujuust). Valku peaks sööma päevas 1,5g-2g/ kehakilo kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lihas kasvab siis, kui puhkad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ei puhka, ei kasva sul mitte midagi. Lihtsalt treenid ennast üle. Puhkamise ajal parandvad lihased ennast ja seal tuleb ka kasv. Nädalas tuleks iga lihasgruppi treenida üks kord ja sellest aitab väga hästi. Ise lasin nii 8 kuud järjest ja tuli 14kg juurde.

 

Tean inimesi, kes on 2a jõusaalis nühkinud ja näeb täpselt samasugune välja. Aga see teine asi veits, sest see vend kasutab ainult masinaid ja tegi täpselt samu harjutusi igas trennis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MIs kava järgi sa teed, et sul samad harjutused on? Õige kava järgi ei saaks nii teha. Mul oli neli erinevat päeva ja neli erinevat lihasgruppi.

Ühel päeval rind ja biits, teisel selg ja triits, kolmandal jalad ja neljandal õlg, trapets, kõht. Ei mäleta kas täpselt nii, aga midagi sinna kanti.

Võimatu teha kõik ühel päeval, kui teha korralikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole mingit tühja tööd , intensiivne treening väikeste pausidega hoiab verd lihastes,rohkem põletad rasva ja nii pumpidki (Y), overtraining ftw! .Omale meeldib ilgelt rinna ületreenimine , tõmmbad nii tühjaks ära ,et ühte kätekõverdust kah ei suuda teha lihtsalt. 1,5aastaga väljakujunenud oma enda kava kah , biits/selg - triits/õlg - rind/jalg , ülepäeviti ja igakord lõpetuseks kõhtu kah. Areng olnud tohutu ja aasta pärast plaan lavale kah astuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis mõte on cable squattidel, kui tavaline squat on kordi efektiivsem? horizontal pull-upe tehakse tavaliselt õige pull-upi harjutamiseks, nendel pole väga mõtet, kui jõuad tavalisi pull-upe teha. igas kavas peaks olema compound harjutused sees: squat, deadlift, overhead press ja bench press.

 

hea näide full body workoutist: http://www.muscleandstrength.com/workouts/jason-blaha-ice-cream-fitness-5x5-novice-workout

 

ma söön enne iga trenni 5 võisaia vorsti ja juustuga - umbes 50g valku ja 1000kcal. peale trenni võid kohupiima süüa (tere vanillikohupiim näiteks - 15g valku/100g). ma segan tavaliselt paki kohupiima, 2 banaani (banaani purustan kahvliga ära) ja umbes 100g hapukoort kokku ja söön ära. võib paar tl suhkrut ka lisada. võid kohupiima puhtalt ka süüa muidugi, a mul viskas see maitse paari nädalaga üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina kui õpilane treeneri all..

 

Tee trenni ülepäeviti. Vaata et sul kaloraaz oleks piisav. Suurem osa süsivesikuid võiksid saada enne trenni et oleks trennis vunki. Õhtuti pole vaja süsivesikuid, kui siis ainult minimaalselt. Valk & rasv (nt minu õhtusöök : kalkun/kanaliha 150g , toorsalat - kurk, tomat, paprikas, porgand jnejne ja panen veel peale 100g hapukoort. )

 

Hommikul mul kerge smuuti + võileib

Smuuti: Kohupiim, piim ,banaan, maasikatoormoos (enda tehtud) - blenderist läbi lastud, saab ka saumikseriga

Võileib: (Tavaliselt söön siis kaerasüdant/kaeratasku või misiganes.. rohkelt kiudaineid ja pole nisutoode. Vahele panen juustu ca 20g+, ühe viilu sinki)

 

Lõunal nt :

 

Keedetuna tatar 300g

Hapukoor 100g

Liha 150g (Kalkun, kana või siis lõhe - kala)

Kõrvale siis Piima või apelsinimahla (trennipäeviti)

 

Enne trenni tavaliselt samamoodi.. ehk natuke teisiti et tatar asendatud riisiga, kuivainena ehk 100g+

 

Õhtu oma kirjutasin juba eelnevalt. :)

 

 

Kaloraaz oleneb sinu kaalust & pikkusest. Igapäevaselt võiks sama kaloraaz olla, mitte nii et ükspäev -200.. teisel päeval +500 jne

Muudetud liikme clAim'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.