Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline Silks

RS Veteran

Kas RS Veterani embleemi peaks saama 50 000 või 100 000 vaatamisega?  

68 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas RS Veterani embleemi peaks saama 50 000 või 100 000 vaatamisega?

    • 100 000 vaatamisega
      35
    • 50000 vaatamisega
      33


Soovitatud postitused

Külaline Silks

Hei!

 

Lisasime "RS Blogger" embleemi juurde veel "RS Veteran" embleemi, et pikaajalised päeviku pidajad oleksid rohkem tunnustatud.

RS Veterani embleemi on võimalik saada sellistel tingimustel:

  • Päevikul on Runescape alafoorumis vähemalt 100 000 vaatamist
  • Päeviku autor on vähemalt teinud viimase nädala jooksul 3 postitust
  • Päeviku vanus on vähemalt 1 aasta

 

Embleem näeb välja selline:

veteran.png

 

Edukat päeviku täitmist,

Silks

Vahvel.net juhtkond.

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Heh, foorumi rõhk läheb jälle Runescape peale.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Heh, foorumi rõhk läheb jälle Runescape peale.

RS is ze best. :D

 

EDIT: Tegelikult ei maksa seda päris nii võtta, et ainult RS meid huvitab, lihtsalt muude alafoorumite kohta pole minuni selliseid ideid jõudnud.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

100k vaatamisi ning 1aasta küll kokku ei käi, arvestades palju neid kandidaate hetkel üldse on? Fr0sty oleks üks ning palju järeltulijaid? - mitte ühtegi.

Soovitaks ikkagi ühte embeelmi, mitte 2 analoogset, blogger ja veteran.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

100K vaatamisi veidi naeruväärne tõesti.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

100K tundub tõesti natukene palju. Pigem motiveeriks bloggereid rohkem postitama äkki 50k piir?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

100 000 vaatamist on täiesti mõistlik minu arust.

Tanel, kellele kuulub vahvlis kõige vaadatum päevik, pidas kasutajaga In Zine päevikut 2007 september - 2009 juuli,

tema päevikul on vaatamisi üle 300 000.

Kokku pidas ta päevikut 1 aasta ja 10 kuud.

 

Minu arust pole 100k vaatamist raske kokku saada, peab lihtsalt aktiivselt pilte lisama ja inimesi kursis hoidma tegemistega.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
100 000 vaatamist on täiesti mõistlik minu arust.

Tanel, kellele kuulub vahvlis kõige vaadatum päevik, pidas kasutajaga In Zine päevikut 2007 september - 2009 juuli,

tema päevikul on vaatamisi üle 300 000.

Kokku pidas ta päevikut 1 aasta ja 10 kuud.

 

Kuule kuule, sellest on 5 aastat möödas, RSi aktiivsus on kõvasti kõvasti vähenenud. Too ikka näide tänapäevast ;)

Eks näis kuidas see aktiivsus seal päevikutes nüüd tõuseb, kuid ei usu et väga palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Seda võib olla tõesti, aga see on reaalselt ikkagist üks näide, et seda 100k vaatamisi pole mingi probleem kokku saada, kui päeviku pidaja on aktiivne.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Author of the topic Postitas (muudetud)

Vaidluse tõttu toimub hääletus, tehke enda valik kas 50 000 või 100 000 vaatamist.

Võiksite ka põhjendada, miks just 50 000 või 100 000

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Ma arvan, et kriteeriumit "Päeviku vanus on vähemalt 1 aasta" pole üldse vaja.

100 000 vaatamist kokku saada on juba päris suur ettevõtmine.

Võimalus, et keegi paari kuuga 100k vaatamisi kokku saab on ikka suht nulli lähedane.

 

See on kõigest minu arvamus.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

50k , 100k on ikka liiga palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pigem 100k siis mingi v22rtus ka sellel.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

50 000 oleks parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et 25 000 on ka juba piisav summa. Selle kogumine võtab aega ning vastavalt sellele tekib juba pikaajale nö kogemus, päeviku vanus ja aktiivsus, mis võiks olla küll piisav tiitli jaoks.

Muidugi kui valida on 100 000 ja 50 000 vahel, siis kindlasti 50 000. Nagu eelnevalt öeldud, 50 000 on juba suur ettevõtmine.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

25K minu arust ikka väga vähe, liiga kerge saavutada.

 

50 000 oleks miinimum, päeviku pidaja peab ikka vaeva ka nägema, et embleemi saada.

100 tuhat oleks maksimum, selline mõistlik summa, aga ainult vähesed reaalselt saaksid nii palju kokku.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pigem 100k siis mingi v22rtus ka sellel.

Arvan sama. Võikski mingi selline embleem olla, mida ainult paaril kolmel tõisel tegijal oleks. Eks selle tähiseni jõudmiseks hakkaks nii mõningi oma päevikuga rohkem tegelema.

Näiteks võin tuua:

Ise sain enda eelmise aasta päevikuga 30000 vaatamist ikka ju väga kiiresti täis:

http://vahvel.net/showthread.php?159372-Edi-Murfi-%282x99%29-missioon-50-Cmb-3-total-800&highlight=murfi

26.veebruar-26.aprill.

Seega võimatu see 100 000 täis saada siiski ei ole:)

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

For fuck sake, kõik ei pea nii lihtne olema ja kiiresti saavutatav. Isegi 100k imo väike veel. Kui mingi 25k/50k vaatamisega saaks RS Veterani embleemi siin kätte, siis GG Vahvel.

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selle ühe aasta kriteeriumiga võib rahul olla, kui võtta arvesse sõna "Veteran" tähendust. Nüüd kerkib üles küsimus, et miks Veteran sõltub nii väga vaatamiste arvust. Võiks pakkuda veel ideid selle embleemi nimele või see on kinnisidee? Ise hääletasin 50k vaatamiste poolt, aga nüüd olen 100k poolt. Põhjus on lihtne: selle 50k vaatamist võid vabalt alla aastaga kokku saada, isegi 100k vaatamist kui on huvitav päevik. Võiks äkki luua mingi teise süsteemi kriteeriumiteks. Näiteks, et loetaks kokku päeviku uuenduste arv ehk omaniku postitused päevikus ja sellega konkureerida. Kõik eelnev oli minu arvamus/soovitus/idee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm, peale selle lugemist tuli mul üks idee. Näiteks võiks midagi sellist teha, et teha kuus üks hääletus, ei ole mingit 100k vaatamise nõudmist ega midagi. On tiitel vaid ainult ühel inimesel ja iga kuu see vahetub tänu hääletusele. Hääletus, oleks inimesed, kes vääriksid osaleda hääletusel, rahvas hääletab kellegi poolt, see kellel kõige rohkem punkte, saab tiitli. Nii, kes võiks saada osaleda hääletusel? Näiteks isik kelle päevikul on 10 tuhat vaatamist ja on viimane üks kuu olnud regulaarselt aktiivne uuendustega.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ound;2436004']Hmm' date=' peale selle lugemist tuli mul üks idee. Näiteks võiks midagi sellist teha, et teha kuus üks hääletus, ei ole mingit 100k vaatamise nõudmist ega midagi. On tiitel vaid ainult ühel inimesel ja iga kuu see vahetub tänu hääletusele. Hääletus, oleks inimesed, kes vääriksid osaleda hääletusel, rahvas hääletab kellegi poolt, see kellel kõige rohkem punkte, saab tiitli. Nii, kes võiks saada osaleda hääletusel? Näiteks isik kelle päevikul on 10 tuhat vaatamist ja on viimane üks kuu olnud regulaarselt aktiivne uuendustega.[/quote']

 

tuleks sõber hääletab sõbra poolt olukord, läbi sõnumite hääletuste palumine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.