Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Virumaa Gaming Rollimäng

Soovitatud postitused

VIP

Eelmine kord kui foorumist läbi vaatasin oli grupeeringute avalduste formaat kopeeritud SC-RP'st, reeglid SnJist. Ei kutsu eriti mängima.

 

 

//E: Nüüd on reeglid üldse ära kustutatud ning otsest postitust enam reeglitest ei ole?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Serveri tutvustus näitab juba ära, et tegemist on raha kogumise jaoks tehtud serveriga. Mitte midagi erilist ja kindlasti ei suuda konkureerida teiste serveritega.

 

"Kui teil on soov luua oma ametlik family ehk perekond, siis võite teatada sellest serveri omanikule. Ennem tuleb muidugi teha foorumi vastav taotlus mitu autot soovid ja kuhu."

 

See lause näitab ära näiteks, et omanikul on rollimängu tase ja kogemus umbes 1/10. Selle serveriga teed lihtsalt ühe halva teo tugevatele serveritele, röövides paar üksikut mängijat. Üldiselt ma ei laima servereid maha aga no kui ei viitsita asjaga vaeva näha, siis miks ma peaks üldse edu soovima? Selline on minu arvamus asjast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.