Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ammune võlglane: Playtime

Soovitatud postitused

SUPERVIP

skype: neilcspro

skype nimega seondub selline vahvli kasutaja: http://vahvel.net/member.php?42460-PlayTime

 

Ma arvan, et tunned mu ära. Isik vahetas skype kontot ja vanat skype vist ei kasuta enam. Teema on pigem MEELDETULETUSEKS, kuna isik on näidanud ülesse soovi võlg tagastada, aga kuidagi on asi ununenud.

 

Kui peaks tekkima probleeme: Isik ütleb, et ta pole võlgu või et ta ei tunne mind jne, siis hakkan ka tõendeid laduma, aga usun et probleeme ei teki.

 

Olemas on mul siis skype väljavõte vestlusest, tema panga andmed (SEB ja SWEDIS) ning siis tõendid, et olen tema teenuste eest tasunud. Tean, et teema alguses peavad tõendid esitatud olema, aga usun, et pole mõtet paanikat ilmaasjata tekitada.

Muudetud liikme Princeps'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
skype: neilcspro

skype nimega seondub selline vahvli kasutaja: http://vahvel.net/member.php?42460-PlayTime

 

Ma arvan, et tunned mu ära. Isik vahetas skype kontot ja vanat skype vist ei kasuta enam. Teema on pigem MEELDETULETUSEKS, kuna isik on näidanud ülesse soovi võlg tagastada, aga kuidagi on asi ununenud.

 

Kui peaks tekkima probleeme: Isik ütleb, et ta pole võlgu või et ta ei tunne mind jne, siis hakkan ka tõendeid laduma, aga usun et probleeme ei teki.

 

Olemas on mul siis skype väljavõte vestlusest, tema panga andmed (SEB ja SWEDIS) ning siis tõendid, et olen tema teenuste eest tasunud. Tean, et teema alguses peavad tõendid esitatud olema, aga usun, et pole mõtet paanikat ilmaasjata tekitada.

 

Yup... sorry meelest läinud

Uus skype: extremumvlz

 

 

NB!: Hetkel pole iternetti seega kasutan telefoni.. Kõik teavad ,et suht sitt telefonis olla.

@Thesuic12

Olen sulle mitmeid kordi pakkunud aga sulle pole sobinud ei tea kuhu raha panna jne, üks päev tahad mingi rsboti peale raisata teine päev kuhugi mujale otsusta ise ka ära lõpuks kuhu sa siis tahad.. Pole minu viga ,et sa pole raha saanud.


PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Mulle maksis isik panka ilusasti ära. Probleeme polnud. Minupoolest võib teema lukku panna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.