Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist ! Oleme rajanud uue RolePlay serveri nimega Heavenly RolePlay.Administratiiv on sõbralik ja proovivad kõigest väest aidata.

 

 

InGame informatsioon:

Kui vaja küsida siis "/küsi Küsimus" käsklust, ja kui sul on mõni teade siis kasutage "/teata Teade",

Autodel on bensiin ja aku , saab panna tulesid tööle ning avada kapoti ja pagasniku.

Akut laadida ja bensiini tankida saab tanklast.

On olemas ka telefonid (Ise saab numbri valida)

On olemas veel ka erinevad töökohad. (sweeper,kaubavedaja,prügivedaja,narkovedaja)

 

 

Serveri informatsioon:

Ip: 94.23.29.129:8420

Foorum: http://heavenly-rp.comoj.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ootame mängima teid!

Muudetud liikme J.Cortez'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jõledalt vähe informatsiooni serveri kohta, lisaks on ''sõbralikud administraatorid'' praktiliselt igas koduloodud serveris, teema ülesehitus, sinu kirjastiil, väga vähene informatsioon serveri ja selle võimaluste kohta ei kutsu seda serverit isegi lemmikutesse lisama.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole ammu postitanud!

 

Serveril on nüüdsest sama konstruktsiooniga skript, kuid rohkemate uuendustega ning võimalustega!

Serveri uuenduste kohta saad infot http://www.heavenly.createaforum.com!

Serveri IP on ikka sama 37.187.28.212:8257!

 

Serveri Arendaja,

Hormoon, iG Raymond Campbell

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

Serveril on nüüdsest sama konstruktsiooniga skript, kuid rohkemate uuendustega ning võimalustega!

Serveri uuenduste kohta saad infot http://heavenlyrp.tk/!

Serveri IP on ikka sama 37.187.28.212:8257!

 

Serveri Arendaja,

Hormoon, iG Raymond Campbell

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noh eks teema kujundus annab soovida, aga adminid, no, nende töötegevus jätab sellise mulje, nagu oleksid nad alles tutvumas serveri administreerimisega. Mõtlesime sõpsidega mängu tulla ja uurida mida RP endast kujutab, leidsime sobiva server ja mängisime, nii täna sain banni põhjus hacker: "kust me relvad saime" oli nende ette kääne, kas kalapüüdmine on relvadega tapmine, väga huvitav. Nii Sõber rääkis ja seletas seal, et mis toimub nagu, saime unban, nii, mängime edasi rahulikult, mingit teemat ei teinud sellest, eks ikka juhtub onju, nii, siis tegime seal raha kala püüdmisega ja lõpuks viskas üle, läksime korjasime oma FreeWayd üles ja lasime ringi nendega, kuna oleme MTA inimesed, läksime uudistama Aread, ehk on midagi põnevat, poole tee peal nägime Hunter Quarrys inimesi ja läksime uudistama seda, opsti, lükati ban, põhjus hacker: "kust te teadsite, et siin oleme" oli nende järgmine ettekääne. Ma ei saa aru siiani, mis mõttes me teadsime, et nad seal on, nagu what, sõitsime freewaydega ringi ja olime coolid ja ikka laksatakse lambiseid banne, aga eks edu serveriga, lõpp jäi mul natuke kehva seletusega, aga eks saavad kõik aru. Parimat edu teile...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No offense, teema kujundus on jube ning ei kutsu absoluutselt mängima. Võiks kirjutada teemasse näiteks unikaalseid uuendusi, mitte "serveris on ka telefonid", või "on olemas erinevad töökohad nagu näiteks sweeper".


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tervist!

 

Olen märganud ka ühes teises serveris, et kasutatakse minupoolt loodud ikoone. Sammuti kordan, et mind ei huvita kust google image alt te nad leidsite. Mina olen ainult uploadinud need estoniangaming.eu FTP'sse ja mitte kuhugi mujale. Kui teie leidsite need kuskilt mujalt, siis on need ilma minupoolse loata uploaditud, mis rikuvad ka estoniangaming.eu copyrights'i.

 

Teie server kasutab neid ikoone juba viimased kuu kaks? Ma registreerusin teile foorumisse ning andsin teada ikooniga isikule, soovides, et ikoonid eemaldataks. Siiani pole mitte midagi tehtud. Vastu sain ma päärpäeva hiljem paar järsemat sõna ning seejärel, et "Mina pole foorumi moderaator ja kust kurat mina peaksin saama need eemaldada?". Seega siinkohal sooviksin ka teilt, et te ikoonid eemaldaksite.

 

Kent.


j62xYST.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervist!

 

Olen märganud ka ühes teises serveris, et kasutatakse minupoolt loodud ikoone. Sammuti kordan, et mind ei huvita kust google image alt te nad leidsite. Mina olen ainult uploadinud need estoniangaming.eu FTP'sse ja mitte kuhugi mujale. Kui teie leidsite need kuskilt mujalt, siis on need ilma minupoolse loata uploaditud, mis rikuvad ka estoniangaming.eu copyrights'i.

 

Teie server kasutab neid ikoone juba viimased kuu kaks? Ma registreerusin teile foorumisse ning andsin teada ikooniga isikule, soovides, et ikoonid eemaldataks. Siiani pole mitte midagi tehtud. Vastu sain ma päärpäeva hiljem paar järsemat sõna ning seejärel, et "Mina pole foorumi moderaator ja kust kurat mina peaksin saama need eemaldada?". Seega siinkohal sooviksin ka teilt, et te ikoonid eemaldaksite.

 

Kent.

 

Sorry, aga..

 

BLAABLAABLAABAAA, eemaldage need BLABLABLABLAA minu tehtud, BLAAABLAAABLAAA, kohemaid muidu rikute seda BLAAABLAAABLAAA muidu lükkan asja kohtusse BLAABLAAABLAAAABLAAAA..

 

 

:facepalm:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Sorry, aga..

 

BLAABLAABLAABAAA, eemaldage need BLABLABLABLAA minu tehtud, BLAAABLAAABLAAA, kohemaid muidu rikute seda BLAAABLAAABLAAA muidu lükkan asja kohtusse BLAABLAAABLAAAABLAAAA..

 

 

:facepalm:

 

Huvitav, mina küll kuskilt välja ei loe, et ta kedagi kohtuga ähvardaks? Inimene palub (õigusega), et tema intellektuaalomandi litsenseerimata kasutamine lõpetataks. See, et need ikoonid võivad olla vabalt kättesaadavad, ei anna õigust nende kasutamiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Huvitav, mina küll kuskilt välja ei loe, et ta kedagi kohtuga ähvardaks? Inimene palub (õigusega), et tema intellektuaalomandi litsenseerimata kasutamine lõpetataks. See, et need ikoonid võivad olla vabalt kättesaadavad, ei anna õigust nende kasutamiseks.

 

KOhtujutt kohtujutuks, kuid mis takistab neid kasutamast? Kus on kirjas, et tema need tegi? (Kuidas tõestab?) :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
KOhtujutt kohtujutuks, kuid mis takistab neid kasutamast? Kus on kirjas, et tema need tegi? (Kuidas tõestab?) :D

 

See, kuidas ta seda tõestab, on hoopis teine asi. Kui foorumi haldaja otsustab, et ta ei võta neid ikoone ära, siis ega ei jäägi autoril suurt midagi üle, peale selle, et üritada mängijatele teada anda, et serveri juhtkond käitub ebaeetiliselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See ei omanda tähtsust kust te neid saite või ,et te neid kasutate need on Estoniangaming.eu omad selle eest on võimalik saada ka karistada.Tahate saada ikoone tõmba alla endale photoshop ja palun väga meisterda endale ise Ikoonid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
§ 7. Autoriõiguse tekkemoment

 

(1) Autoriõigus teosele tekib teose loomisega.

(2) Teos loetakse looduks hetkel, mil see on väljendatud mingis objektiivses, tajumist ja reprodutseerimist või fikseerimist võimaldavas vormis.

(3) Autoriõiguse tekkimiseks ning teostamiseks ei nõuta teose registreerimist, deponeerimist või muude formaalsuste täitmist.

 

 

§ 12. Isiklikud õigused

 

(1) Teose autoril on õigus:

8) nõuda teose kasutamise lõpetamist (õigus teos tagasi võtta);

 

(2) Käesoleva paragrahvi 1. lõike punktides 7, 8 ja 9 fikseeritud õiguste teostamine toimub autori kulul ning autor on kohustatud hüvitama kahju, mis tekib isikul, kes teost kasutas.

 

https://www.riigiteataja.ee/akt/114062013005

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.