Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Nii, sai vahetatud Soulsplit RSPS kasutaja sellise LoL kasutaja vastu!: www.elophant.com/league-of-legends/summoner/euw/54457739/skins

Ja nüüd paarpäeva hiljem on järsku parool vale :O Viimati tegin mängu 8 tundi tagasi. Siin pisike tõestus, kui sellest ei piisa siis lisan juurde. Arvasin juba alguses ,et see väga kahtlane.. Aga mis teha ja siin me nüüd oleme. Siin on lingid kus ta seda müüb:

http://vahvel.net/showthread.php?173686-o-soulsplit-raha-jms-asju-lol-acci-vastu

http://vahvel.net/showthread.php?173633-PAX-Ja-RIOT-Skinnidega-acc-l-EUW-l-XP-BOOST-l-100-Skinni

NIi palju tean ,et tegemist on mingi Brandoniga, leidsin ka FB-st ühe brandoni kes elab ka rakveres.. Perekonnanime ei avalda sest pole kindel kas ikka õige inimene.

 

 

Nimeta.png

Nimeta.png

Muudetud liikme PlayTime'i poolt

PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ajame selle asja skypes korda kuna mina pole mitte midagi recoverinud võib olla ka asi selles, et sina ise muutsid ära ja nüüd üritad soulsplit acci ka tagasi saada!

 

PS! Ütlesin talle ka, et saadaks pildid mulle PMi kus ta vahetanud paroole jms. Sest kui ta peale seda mitu korda on seda teinud siis võib arvata, et ta ise myys selle kellegile maha ja sai scammi ning siis tuli mind süüdistama. Ja recoverin ise konto prg tagasi, et olla kindel!

Muudetud liikme Feature'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

:D Liiga funny, asi selles et ma ei tahtnud üldse seda kasutajat MITTE kellelegi müüa. Tahtsin selle mainiks teha, tegin viimase pela mingi nüüd 12hrs tagasi pw oli sama, hommikul kell 5ärkasin siis ei saanud enam sisse. Mind see SOULSPLIT kasutaja ei koti üldse. Asi on põhimõttes.. Kuidas saab järsku parool olla üldse teine, kui ma alles pelasin sama parooliga. Veits to funny,

 

Nii nüüd siis teine asi logisin just skype ja vend andis mulle parooli :O What... Kuidas ta järsku parooli sai? See ei ole võimalik 100%, riotil võtab aega kuni 2-7päeva ja temal oli lihtsalt kohe laksult tagasi anda parool, mis kadus ka täna ära. Imelik.

 

 

Nimeta.png

Muudetud liikme PlayTime'i poolt

PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sest sa müüsid selle konto edasi 1 inimesele kes tahtis seda enda mainiks ja andisn talle emaili jms.

Ning sa ei küsinud kasutaja andmeid. Too tõestus, et küsisid ära aja udu juttu siin laps! Enda mure, et müüd kohe kontosid edasi ning siis peale seda saad neilt scammi ja tuled mind skypes laimama ja ropendama ning sõimama!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Jep, aga kui mina küsisin sinult andmeid samalpäeval mil ma aci sinult sain sina vastasid sul pole neid enam ja paarpäeva hiljem oli järsku ka kasutaja sinu käes, siis küsisin uuesti andmeid sina vastasid et pole :)

 

 

//lähen veitsaks eemale, mitte teemat kustutada enne kui kõik korras.

Muudetud liikme PlayTime'i poolt

PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Sinu õnneks on mul mingil moel pool meie skype textist kadunud, seega selle kohta mul pole infi anda. Aga iganormaalne müüa peaks ise ka andmed andma. Aga sina seda ei teinud , isegi kui ma küsisin.

Sa lihtsalt kardad kasutajat tagasi võtta, sest saad koolis kohe lõuga :) nagu räägitakse:)

Muudetud liikme PlayTime'i poolt

PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Teksid? Aga endiselt juba alguses sa võtsid kasutaja tagasi ,mida sa tunnistada ei julge. Ja nüüd ajad sellist juttu :) Sa oled niivõinaa igatpidi sees algusest saadik.

 

Ja kes müüb veel eraldi kasutaja andmeid ja alguses mulle ei suutnud anda neid.

Muudetud liikme PlayTime'i poolt

PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ei müünud ma andsin talle kuna tema on konto omanik kuna ta küsis sina ei küsinud!

Ning mille pärast sa siin vaidled meie tehing on ammu tehtud niiet lukku ja arhiivi email on omaniku käes lahenda temaga asjad!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teema jäääb nii kaua lahti kui mina tahan :D

Küsisin küsisin, aga sind ei saa usaldadagi, acc oli paarpäeva hiljem sinukäes siis sain tagasi, ja kui riotile kirja saadad sa ei saa nagu 1minutiga acci kätte, aga yolo.


PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hf scam? wtf sa ajad sa ajad oma sitta joru edasi meie diil oli tehtud sina myysid edasi teise acci vastu ja see teine vend scammas sind ja sina ütled mulle scammer wtf kid? Alguses oli jah info minu käes aga see kellele sa edasi müüsid ja siis see kes sind scammas myys selle veel edasi see vend küsis minult selle info ja ma andsin talle. Sa nii ajuhälvar, et peab 100 korda üle seletama? Ja skypes ei kao pool chatti vaid kui kaob siis kõik. Sa ise mõtlesid selle välja ma võin model kogu meie chati lasta üle lugeda teamwieveris mul peaks see alles olema! Ära tule siia valetama kid.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Sa ei pidand kirjutama rohkem ju :D Kid? Sina oled ju mingi mis ta nüüd oli 13? Ja tuled mind kidiks kutsuma? Oma aju hälvari juttu võid oma sõpradele ajada kellega koos sa dumbassi lasete. Su lapsemõistus mõtleb nii palju asju välja ,et lausa paha hakkab.. uurisin teie kõigi kohta ja sellest tuli mingi kolmikskeem välja kus 3-4 scammerit koos kõigi kohta kuskil teema tehtud. Kõik ütlevad ,et sa oled Brandon Jõeäär aga miks sa taagasi ajad? Ei taha rohkem oma nime sitata? Vahvlis sul juba teema olemas sellest.

 

Ja kui ma seda kasutajat ei saa, siis ma saadan riotile kirja ,et ostsin selle kasutaja ja siis saabki perm ban lisan natuke proof juurde ja olemas.. Lihtne ja loogiline. Rohkem ma ei aruta sel teemal.

Muudetud liikme PlayTime'i poolt

PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sügan kukalt ja vaatan kui loll sa oled. Ajad juttu mis ei lähe teemasse ning üritad sellega midagi saavutada. Suht hale võiksid ise ka aru kui loll sa oled. Sa ikka ei saa aru, et mind ei koti, et keegi sind üle lasi? Mina ei ole sllega seotud ja ei hakka ka olema ning oma labased süüdistused istu sisse endale mine vaata oma autosid edasi :) Moderaator annab oma vastuse ja paneb teema lukku!

Muudetud liikme Feature'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teema on nii kaua lahti kui mina tahan :) Ainuke loll oled sina kes varjab kasutaja infot enda eest + kui sa kasutaja tagasi võtsid sa ei julgenud näidata rioti kirja ega kuupäeva/kellaaega millal sa kasutaja tagasi tõmbasid :) Mind ei huvita et sinu pangakonto asjad on seal :) Minul aega on vaielda kuni asi õiglaselt saab tehtud,


PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida vittu sa jobi ajad ma ütlesin võin näidata seda kuupäeva kohta. Sa ajasid, et tahad sinu ainult. Ära aja siin sitta. Tõmba nahhui tõsiselt sa oled täis dibiil. Enam ma siia teemasse midagi ei kirjuta!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma müüsin talle LoL acci maha. Tema müüs selle edasi Magnarile ja magnar andis talle mingi kashasdan acci vms ise ma ka aru ei saanud. Ja magnar müüs selle edasi Raini nimelisele inimesele. Ta andis mulle vastu ss acci ja 1b pidi ka andma järgmine päev. Hakkas bitchima ja rääkis tal konto kadunud. Võtsin tagasi lubas 9ndal ära maksta leppisime kokku ning ostis mulle Trine 2. Ning enne seda ajas mida sa ajad sa said juba kätte ja tahad topelt ehk tahtis üle lasta. Lubasin teema teha ja jutt muutus kohe. Meil ei olnud mingit juttu et recover info saab jms. Nii täna kirjutas mulle:

MDea võid jgree tagasi võtta,see acc mis magnar andis on kadunud, müüsin ühele vennale selle karzhalistni kasutaja ja lihtsalt vend kurdab et prolbeem ei saa sisse email ei kattu ja mina seda sitta endale kaela ei taha.

 

Aga see omanik Rain küsis mult fbs recoer info ja asjad. Andsin talle originaal emaili jms kuna tema oli konto omanik. Ja praegu tema süüdistab mind mina ise ka ei tea milles. Seletab, et ta küsis mult ja rääkis, et chat kadunud kuid alles tunnistas saadab riotile kirja, et kus möll peal, et müüsin talle kuidas tal see tekst alles siis on. Obv valetab tema siin ja mina ei ole enam asjaga ammugi seotud!

 

Lisan pildid ka mõned:

http://gyazo.com/cf4710347518bac448f795a65675ec1f

http://gyazo.com/cef377b064e1b4abb1d23f269f660101

http://gyazo.com/9d79c1e819bd23ecbba65bad3bff27e0

Muudetud liikme Feature'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida vittu sa jobi ajad ma ütlesin võin näidata seda kuupäeva kohta. Sa ajasid, et tahad sinu ainult. Ära aja siin sitta. Tõmba nahhui tõsiselt sa oled täis dibiil. Enam ma siia teemasse midagi ei kirjuta!

 

Lapsejutt :)

Igatahes minu poolne vaade: Tegin alguses tehingu paarpäeva oli kasutaja käes, ja siis järsku kadus ja kohe oli temal võtta et kasutaja tagasi anda nii, sain tagasi vahetasin ühe teise nimesega aga see kellega vahetasin see acc võeti mingi nädal hiljem ära seega nüüd tahtsin ,et tema kasutaja tagasi võtaks mille vahetasin ja mille infot ta mulle nii kangesti ei tahtnud anda. Tegelikult alguses juba tõestab ,et tegemist on scammeriga. Kuna ta ei saa elusees üheminutiga kasutajat tagasi võtta.. Ja nüüd ajab sellist juttu ,et müüs "kasutaja andmed" sellele inimesele kelle käes kasutaja on hetkel, seega nad on tuttavad oma vahel kuna mõlemad rakverest pärit igatahes, kuna ta mulle alguses kasutaja infot ei tahtnud anda siis minu soov oleks ta ära bannida. end of stoory. Juba see sõimamine ajab südame pahaks :D Ma ei saa aru kuidas saab inimene niii madi minna.

Sina oled asjaga rohkem seotud kui arvata oskad, kolmikskeemi scammerid :)


PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kolmikskeemi scammerid? See, et ta samas linnas elab ei tähenda, et ma teda tunnen ma lisasin ta fbsse sõbrakasse pärast seda kui meil oli ammu tehing tehtud.

http://gyazo.com/716c9d72fb39eb8853361a5676d02a57

Tõestus ka selle kohta.'

 

Ning sa said oma konto ammu tagasi mida sa enam nutad siin minuga?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.