Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

EstonianGaming Community

Soovitatud postitused

VIP

logo.png

Komuunist

 

Tegemist on eesti serveritel põhineva komuuniga. hetkel on meie ridades SA:MP ja MTA EpiC DayZ server. MTA EpiC DayZ on tuntud juba 2009 aastast, kuid vahepeal oli see motivatsiooni puuduse tõttu kinni. SA:MP Server põhineb 0'st tehtud GameModel mida on EstonianGaming varemgi korra kasutanud. Mängumood sisaldab palju huvitavat ja erinevat teistest serveritest. Arednaja pole otseselt preffesionaal, kuid iga inimene õpib ja siiani on Mängumood ainult paremuse poole liikunud. Server on meeskonna suhtes vägagi valiv. Meeskonna valimine pole nagu hommikul sokkide valimine. Meeskonda valib sAdministraator, kes võtab kokku isiku tõelised plussid ja minnused jälgides tema käitumist, seisukohta ja suhtumist nii IN-GAME kui ka Foorumis ja mujal. Kui isik on isegi varem kuskilt kickitud, reelgeid rikkunud, siis alati on võimalus end parandada, kui soovi on. Kindlad võite olla selles, et kes tõesti üritab ja püüab ning muidugi ka soovib, siis see isik ei jäe tunnustamata. Komuunis toimuvad ka mitmesugused "Event'id", sammuti said valmis serveri VIP teenused SA:MP. Tellid SMS ja saad automaatselt foorumis punktid kätte ja sammuti on sul võimalus oamel koheselt Annetaja Grupp peale panna. MTA EpiC DayZ omanik/arendaja on Cbble, kõikide sealsete probleemidega päärduda tema poole. Olete oodatud!

epic.png

Multi Theft Auto DayZ server on üleval olnud juba kaua kaua. Kuid hiljuti kolis üle uuele IP'le. MTA Serverisse on loodud palju huvitavaid süsteeme ja tehtud mängukeskonda aina paremaks. Hetkel käib ka mapingu buggide parandamine, suuremosa on juba tehtud. Sõidukeid jagub serveris kõigile.

MTA muredega pöörduda CbbLe poole.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Meeskond

Arendaja.pngEG Asutaja/

SA:MP'i & Foorum'i Arendaja

 

Kent.

 

sAdmin.pngSA:MP sAdministraator

ViP

 

Veteran.pngSA:MP Administraator

 

Cenz

 

vMode.pngSA:MP vModeraator

Term

 

Moderaator.pngSA:MP Moderaator

TraXy

Greks

Elvis

 

MTA.pngMTA DayZ Omanik

CbbLe

Kent.

 

Event.png Event Managment

ViP

Kent.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

FOORUM

http://www.estoniangaming.eu

 

SA:MP ROLEPLAY

(Arenduses)

37.187.28.212:7907

350x20_FFFFFF_FFFFFF_000000_000000.png

 

MULTI THEFT AUTO DAYZ

37.187.28.212:2463

350x20_FFFFFF_FFFFFF_000000_000000.png

MINECRAFT

B3.LIONHOST.ORG:25634

 

TEAMSEPEAK 3

80.79.115.45:9988

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Muudetud liikme Kenth'i poolt

j62xYST.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

logo.png

 

Server on avatud! Serverilt eemaldati UCP ja PO Mängumood võeti maha. Server kasutab nüüdsest EsonianGamingu algset 0'st tehtud mängumoodi, mis on viidud üle Red County'sse, parandatud suuremad buggid ja tehtud kõlbulikuks mängimiseks. Kuna server oli pikka aega maas ja PO Mängumoodiga ei jäänud keegi rahule, siis on fraktsioonidega liitumine ja server avatud. Sammuti on valmis meie annetussüsteem foorumis, mis on tehtud mugavaks mängujatele, kuid annetustasemeid veel pole avaldatud! Olete Oodatud!

___________________________________________________________________________________________________

Server IP: 37.187.28.212:7907

Foorum URL: forums.estoniangaming.eu

________________________________________________________________________________________


j62xYST.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

logo.png

EstonianGaming Community otsib oma SA:MP meeskonda Moderaatore ja Mapperit. On soovi? Kadnideerida on võimalik foorumis addressil estoniangaming.eu!

 

EstonianGaming Community

SA:MP Juhtkond


j62xYST.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naljakas server on :D

 

Sain 5000min ajail + kicki reasoniga http://www.google.ee... lol wut?

Mingi vend pidi mulle RP õpetama, aga mul jäi mulje, et ega too vend ise ka täpselt aru ei saanud, mis see RP on. Enyweys, foorum on kena, kuid oma administraatorid vaadake üle :D. Need praegused on mingid naljanumbrid ju.

Muudetud liikme Mickey'i poolt

Narkoturu suursponsor

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Meeskonnal pole midagi viga. Isik üritas teile RP'd õpetada, samas kui teie trollisite aJailis. Sammuti olite teie vist just see, kes lõppude lõpuks koodima hakkas. Kui tõesti RP'd ei oska ja serveris õppida ei soovi, siis õppigegi seda http://www.google.ee. Seega, vabandage väga, aga ainus naljanumber olete teie.

Bump!

Olete siiani kõik oodatud! Server kolitud üle Los Santosesse! Täna oli lausa 8 inimest sees!


j62xYST.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hah, Kõigepealt vahetage nimi ära, siis räägime teie DM'ist, Trollist, nRP'st ja muust korraldustest.

 

Teistele, aga, olete oodatud! Serveris on peamiselt 8-9 mängijat aktiivselt sees.

 

samp.png

___

EstonianGaming

Juhtkond


j62xYST.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaaniõhtu:

 

Käes on aeg korraldada EstonianGaming Communitys üks korralik Jaaniõhtu ja panna maha kuu suurim läbu! :)

 

Täpsem info jaaniõhtust:

http://forums.estoniangaming.eu/showthread.php?tid=123&pid=339#pid339

 

Serveri Areng:

 

Serveris mängib juba hetkel aktiivselt õhtuti 8-12 mängijat! Ole sinagi aktiivne ja liitu!


j62xYST.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHAHAH Pääääris hea servu juh :D Niinimelt jäin "inimestele" vahele et varastasin auto, kuigi sela polnud ühtegi autot :D niisiis, sain auto käima jõudsin unity, ja ment hakkas kohe taga ajama, jäin hiljem seisma, küsisin mis probleem ei vastatud, pandi käed rauda ja oodati teist menti, siis hakkati ajama et ma olen autovaras, (MIS siis et töötan autovargana, see ei tähenda et kui mingi autoga sõidan olen korraga auto varastanud), Siis viidi lõpuks vangi, sain 50min vangi reason autovaras, tegin teate et sain 50min jail et süüdistati autovargas kuigi keegi ei näinud ja värki, siis järsku pandi mu töökoht none-ks ja siis raha $-10000 On see normaalne ? Selle pikema jutu kohta pole pilte aga selle et töökoht pandi noneks ja -10k tehti selleks pilt olemas, VOILAA nautige siis seda servu kus lambist tehakse nrp omaniku poolt jne .. :Dhttp://www.upload.ee/image/4127645/sa-mp-003.png Igatahes edu edaspidiseks nRP-misega :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga-väga halb server, ei soovita seda mitte põrmugi. Politsei rikub serveri ära.


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist.

Olen Estoniangamingu moderaator Term(Ruslan Chernov).

 

Nimelt, empty, mida sa üritada tahad?

 

Olete Carlos_Von_Dongen ja Aadu_Von_Dongen´iga ühes pundis, ma arvan. Sina oled Aadu.

Nimelt, sa varastasid autot. Politsei sai autovarguse kohta teate, et varastatakse autot ja patrull asus teele. Pilt sellest, kui sind autosse panin. Sa valetasid, et see sinu sõbra auto, aga loomulikult ei olnud. Mina IG teadsin et see on minu sõbra buss. Aga sa valetasid seda OOC-s ning said selle eest ka hoiatuse.

PILT: http://www.upload.ee/image/4129045/sa-mp-297.png

 

Sama lugu oli Carlose-ega. Varastas samat bussi ja politsei reageeris samuti. Saadi sind kätte, ja sel hetkel kui politsei jõudis sinu kõrvale, tulid sa autost välja ja ei teinud nägugi sellest. Üritasid põgeneda, aga politseinik sai su kätte ja lasi shokirelvast. Pani su käed raudu ja viis su autosse. Ning siis sa nRP-sid. Selle eest said sa aJaili, kuna ei näinud sinus mingit tahet RP-da.

PILT: http://www.upload.ee/image/4128852/sa-mp-291.png

 

Palun jätke alusetud laimid.

 

NB! Serveris on juba uus rekord, mil mängijaid oli juba 19!! (tegelikult 20+, aga pole pilti sellest)

sa_mp_275.png

Muudetud liikme olku44'i poolt
Samad pildid olid kogemata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis põhjusel bänniti "Samuel_Campbell"?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist järjekordselt.

Olen Estoniangamingu moderaator Term.

 

Kuna ma ei saa vaadata isiku bannimise põhjust ning foorumisse pole sellest ka avaldust tehtud, siis kahjuks ei oska öelda. Enamjaolt tehakse ikkagist foorumisse unban avaldus ja sealt juba näeb.

 

Parimat,

Term.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga lamp olukord. Mängisin kahe sõbraga, ning sõitsin autoga rahulikult ja saime koos sõbraga noreason bänni. Me ei viitsi avaldust teha, kui pole midagi halba teinud. Hetkel ütleks serveri kohta rohkem negatiivseid sõnu, tänu sellele olukorrale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kui saan foorumis selgituse, kuidas oli isikul 2 autot ja 84'000, siis kaalun unbanni.


j62xYST.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui saan foorumis selgituse, kuidas oli isikul 2 autot ja 84'000, siis kaalun unbanni.

 

Tegin avalduse ära. Kuid mul oli üks auto ning te jällegi eksisite. Eeldasin natukene täiskasvanlikku suhtumist teie poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Empty, kuna sel hetkel veel politseil trahvi cmd-d polnud, siis eemaldasime sinult selle 10k kui trahvi raha. Sind ma viisin isiklikult jaoskonda ja panin su IC vanglasse, mitte aJaili. Sa said ka hoiatuse kuna valetasid OOC-s. Kent eemaldas sinult autovarga töö kuna pole vaja selliseid nRP-jaid. Siin ka hoiatusest pilt: http://www.upload.ee/image/4129045/sa-mp-297.png

Muudetud liikme olku44'i poolt
Lisasin pildi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

SA:MP Server on arenduses ja Minecraft sulgeb uksed!

 

Tulekul on CS 1.6 server, Public, jääge ootama!

 

Täpsem informatsioon arendute kohta Foorumist! (estoniangaming.eu)

Paar päeva enne serveri taasavamist saate ka ligipääsu kaua oodatud UCP'le.

 

___________

EstonianGaming Community

Juhtkond

Kent.


j62xYST.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Avamine 31 juuli!


j62xYST.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.