Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Hold on a minute. Acci jah ma võtsin tõesti tagasi kuna too tüüp ei pelanud selle kasutajaga jumal teab kui kaua. Ja siia foorumi ma ei müünud seda vaid mingile lambile hiina saidile. Mis ei puutu üldse siia. Teiseks 5€ ta ei lasnud üle minult vaid 1m + 400 dia bolt (e) + b gloves ja skillcape ja muud väikest junki. Ma lasin ta accile tegema, vahepeal küsisin kaua läheb kuna mängisin LoL'is ranki nii kui õhtul lõppes, logisin tagasi peale ja acc duel arenal, bank sitast cleaned ja tema skype'is paneb, et sai DC ja parool muudetud, kuigi logisin SAMA parooliga sisse kuna ta ei saanud vahetada seda ( vaja emaili ). Miks ma skype ei rääkinud? SP, et ma ei viitsinud oma närve raisata sellisele scammerisaastale. Koheselt võtsin ühendust Ami ja Henry'ga. Lisaks alguses oli diil 5€, et kannan siis kui keep olemas kuna jah mul on tehinguid rohkem aga siis lisas, et 5€ + 1M.. Asi juba siis tundus kahtlane aga okei 1M pole palju kuna alles äsja sain cleani ( hacker sai läbi hotmaili sisse aga see ka teine teema ). Ja siis oligi küsisin ka kaugel, ütles, et mingi 360 vms seal piltidel näha. Pärast seda paska ajama hakkas, et DC jms logisin sisse SAMA parooliga ja oli cleaned. Ma ei saa aru kas ta keylogged vms mul arvuti täiesti puhas sp pole vaja muretseda. Ja nagu ta ise ütles tsiteerin : pani rotti põhiliselt 100euri , pole küll tõestust sellest kuidas ise panin tema kasutajale geari peale(sgs,arma set , arma bow , fury , zerker) .

 

Aga päris huvitav on lugeda küll, pean mainima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tra sul ikka head vabandused , mind ei koti vapsee mingi 5euri ,asi on selles sa panid lihtsalt mul 80m(100+€) rotti , mul on pohhui kui sina õigeks jääd , ma ei imesta kui varsti järgmine inimene teema sinu kohta arvatavasti peab tegema ja siis veel järgmine... lõpuks lõppeb ikka sul see scammimine ära.

 

see 1m võtsin jah kohe endale et kotis ruumi oleks ja ise panin 80m geari ka peale.

 

ma ise tegelen pvm-iga lambi välismaalased usaldavad gwd geare ja asju mis on väärtuses 50-100€+ ja siiamaani cc-s ranked , huvitav küll miks ma peaks kedagi mingi fcape tööga scammima. olen inimestel teinud ka fcapesi ja kõik korras. kuid nüüd sinupärast pean oma äri pooleli jätma sest

edasipidi enda geari ma teiste kasutajate peale ei pane..

 

andke sellele vennale mingi 100m 07-mes trust trade ja näete ise mis juhtub , ----oih see vend jälle võttis mu kasutaja tagasi-----

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

K. See, et ütled skype's, et teed keepi see päris hea proof jah. Teised usaldavad Sulle geare, kindlasti vbl lihtsalt ootad õiget hetke. Ja kui selliseid idioote rohkem maailma ei sünni, siis rohkem selliseid teemasid ka ei tuleks. Sinusuguseid on siit foorumist nii palju läbi käinud. Aga valel on lühikesed jalad.

 

Ise mingi suur pinnimüüja ma ei mäleta kes, eelmise aasta teema. Ootas ka õiget momenti ja teised nägid ja mäletavad siiani mis too tegi.

 

100M trade, okei :D Kallikene ma üle 10b siia foorumi maha müünud.

 

Ja kui soovid vaielda siis unusta ära. Ma olen vait seni kuniks nö. Juhtkond teeb oma otsuse.

Muudetud liikme Ermo21'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

no sinu õnneks mul ei ole terve story video peal , selles sutes sul jah veab , siin on küll jah scammereid palju läbi käinud

alles tegin ise kasutaja siia ka kuna lootis et selliste hindadega saan kõik kliendid endale. aga jah sa rikkusid kõik ära.

 

ja sa oma viimased tehingud tegid 2013a , sinu õnneks ma ei vaadanud ennem su tehinguid..

 

okei sa jääd õigeks , varsti teeb arvatavasti järgmine inimene taolise teema sinust , kaua sa ikka scammid..

 

moes+died_1395589633.pngduo+arma+died_1395969056.pngrollton+died_1395969097.pngfalcun+died_1396071051.pngduo+armadyl+died+2_1396364248.pngraiden+died_1396380834.pngmohamed+died+3_1396438603.pngmusflyhigh+died_1396531812.png

 

need pildid ei puutu teemasse kuid siit on näha et olen inimestele nende asjad tagasi andnud kui nad gwd-s surevad. mõni loot on isegi 30euri väärt..

 

nendest eestlased:rollton,mustflyhigh küsige neilt julgelt kui arvate et pildid fake.

Muudetud liikme Tonis500'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui Sul tuju paremaks teeb siis alles hiljuti swappisin EoC to 07 mille, kes ka KÄIS ETTE MULLE. Kas tema lasin üle? Ei. Ja miks see kõik nalja pakub? Ma ei viitsi oma närve kulutada sellele asjale. Igaühel on omad probleemid.

 

Ja ka mul on neid, ma parem jätan närvid siia kui hakata netihiirotsema .

 

Ja Fr0sty kas Sa oled pime vms ? Ma pole öelnud, et kedagi ei tasu usaldada. See kui keegi mul tuttavatest räägib see ei anna Sulle alust teisi kickida. Mis juhtunud? Võim pähe hakanud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

vaata millal su viimased tehingud olid. sul lihtsalt eelis et 2007a kasutaja tehtud ja mul paar nädalata tagasi..

briing it üritab ka sind siin midagi päästa , ajab sitta teistele et olin mingi 3k diamond bolte ette küsinud..

 

ta küsis mult 1päev fcapet ss seletasin ära mis invi jätaks ja siis edaspidi ignos...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Kus kuradi pepu august ma talle need võtan?! TRA mul on bank 10M JA SELLE KA SWAPPISIN EOC' rahaga. Hakkame siis kõik siin umbluu juttu ajama, et see scammer ja see võttis teiste asjad ära, k. Mida iganes.

 

Paar küsimust:

Te tulite LoLi mängult tagasi 21:35 ja 22:03 enam Tõnis kontole ligi ei pääsenud. Teie põhjendasite kasutaja tagasi tõmbamist sellise lausega: "Acci jah ma võtsin tõesti tagasi kuna too tüüp ei pelanud selle kasutajaga jumal teab kui kaua." Kas 30min on tõesti jumal teab mis kaua, et kasutaja tagasi tõmmata?

Miks teil ei tekkinud huvi, miks ta enam ei mänginud teie väitel ja oli fcape tegemise pooleli jätnud?

Kui Tõnis pakkus teile Geari, siis te olite sellega nõus, kuidas äkki on nüüd tegu teie geariga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
oh jummal küll, acci ma tõmbasin tagasi sellelt hiina omanikult kes viimati pelas detsembris eks. KUI MA LOGISIN SISSE SELLE PW MIDA MA ANDSIN TÕNISILE SAIN MA SISSE. Ma ei tõmmanud midagi tagasi kui tema seda keepi tegi !!!

 

Teisele kahele küsimusele soovin sammuti vastust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta ajas sitta kui ütles kus maal ta on kui ma küsisin **KAUA LÄHEB** . See jah, et sellelt hiinakalt ma acci tagasi tõmbasin ei ole jah õige tegu, tõesti pole aga see ei puutu siia. Halba mainet, heaküll las ta olla, elan üle, elu läheb edasi. Aga kurat mingit tonist ja tema asju ma ei ole võtnud. Krt küll.

 

Küsimusele vastus : Sest ma sain aru, et ta mingi lihtsalt scammer. Ma ei viitsinud temaga rääkida skype. Mis ma sellest saanud oleks? ENDA asjad tagasi? vaevalt. Ainuke mis ma tegin võtsin kohe Amichie ja Henry'ga ühendust. Ja ka saatsin fr0sty'le .

 

Tal ei ole mitte mingit tõestust, et ta üldse asju sinna pani, pilte, videoid. Ma ei saa aru kuidas SA saad tema oma järelduse lihtsalt õhust??!

Muudetud liikme Ermo21'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.