Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

php auto update

Küsimus

Oletame, et mul on andmebaasis 3 columnit kus on id, var1, var2. Nij ma täidan need väljad ja kuvan need lehel, hetkel näeb välja var1=var1 ja var2=var2, aga nüüd tahan ma teha nii, et peale 24 tundi läheb var2 var1 peale ja vastupidi. e.g var1=var2, var2=var1, oskab mind keegi sellega aidata??


| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Teed tabelile veel ühe veeru aeg. Paned sinna kellaaja mil tabeli tegid, nüüd kui keegi vaatama läheb, teed kontrolli hetkeaeg-tabeli aeg ja kui see on > 24 siis jagad selle 24 kui täisosa on paaritu teed et var1=var2 var2=var1 kui paaris, siis ei muuda. Nüüd kirjutad tabelisse uue aja, liidad vanale ajale selle täisosa, mille just arvutasid.

Võid ka cron tabelit kasutada, kui see lihtsam tundub ja lihtsalt panna uuendama iga 24 h takka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma ei ole 100% kindel, et ma aru sain aga ma proovin, aga mul vaja et need kohad vahetuksid iga 24 tunni tagant omavahel

Äkki saan ma kasutada kuidagi et asuikoht+1 kuna mul neid vare vägapalju mis peavad ühevõrra edasi liikuma ja ei taha väga koodi suureks teha. Äkki saab kuidagi nii: $var1=Töö1, var1=Töö2 if time == 24 Töö asukoht+1 et need käiksid nagu ringiratast ja viimane läheks koguaeg esimeseks jne :D Ehk kui kasutaja registreerib ss pannakse ta teatud tööd tegema ja kui 24h möödub muutub nende töö ülesanne +1 :D??

Muudetud liikme KFC'i poolt

| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Sa rääkisid algul veidi teisiti, kui sul lihtsalt trigerit vaja, mis vahetus funktsiooni edasi ajaks, siis esimese osa teed sarnaselt eelmisega.

 

hetkeaeg-tabeli aeg/24

 

saadud arvust võtad täis osa, ehk mitu 24 on möödunud ja nii mitu korda keerutad oma funktsiooni.

Näiteks jagasid, said mingi 2,3 siis 2x tuleb funktsiooni käivitada sest kaks korda on 24 tundi möödunud.

Funktsiooni teed sellise, et see tõstaks sul vastavad väljad ringi nagu soovid. Nüüd jooksutad seda funktsiooni 2x

 

function vaheta(){
mysql_query(" 
           UPDATE tableName
           SET  varBuffer = var1, var1 = var2, var2 = var3 , var3 = var4, var4 = varBuffer 
           WHERE id = $usertID
           ") 
}

 

Edit: sellist päringut pead ennem katsetama, ma pole päris kindel, et ta selliselt kõik õigele kohale tõstab, kuna ma ei tea, kas tõstetakse kõik korraga või järjest.

 

Edit2: tegin phpMyAdmin alt testi toimib täpselt nii nagu sul vaja.

Muudetud liikme toru-loru'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.