Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Konto müük välismaale

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hei,

 

Otsin kedagi kes viitsiks müüa minu kontot välismaa foorumisse. Endal ei ole absoluutselt aega tegeleda ega suhelda. Konto on väärt kuskil ~500 dollari kandis. 20% müügihinnast saate omale, kui teil õnnestub konto edukalt maha müüa. Näiteks kui teil õnnestubki konto 500 dollari eest maha müüa on teie tasu 100 dollarit. Kui nii kõrget pakkumist siiski ei peaks tulema, olen nõus ka väiksema summaga kuid teie saate müügisummast hoolimata oma 20% kätte.

 

Mingit sellist asja nagu "võin proovida" ei taha näha. Kui te võtate selle enda peale, siis lähete ka lõpuni välja. Kui teil on nõrk inglise keel ning vilets suhtlemis oskus, ei ole teil mõtet selle peale üldse mõelda. Kõik on võimalik sedasi organiseerida, et nii ostjale, minule kui ka teile on turvatunne tagatud. Suureks plussiks on kiirus ning varasem kogemus turul. Kui leiate ostja kiiresti hea hinnaga, võin teil pakkuda veel suuremat protsenti. Kui olete huvitatud teenima lihtsat taskuraha, siis andke endast märku. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Üldiselt ma olen väga harva ja erinevatel kella aegadel internetis. Esialgu võib PM teel suhelda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Paneb imestama, et pole ühtegi inimest kellel oleks oskusi ning tahtmist lihtsat raha teenida. :O


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Välismaal ei osta mitte keegi nii kallilt RS kontot mõnelt random tegelaselt, isikul peab olema kõigepealt usaldusväärsus. Mitte keegi ei hakka riskima sinuga, kui random tegelasega, et välismaal kontot müüa. Kõigepealt pead sina näitama, et oled usaldusväärne. Sa võid igakell teha kasutajaga mida tahes, kui see on juba müüdud ning kõik see "pask" tuleb sellele kaela, kes selle konto välismaal müüs.

 

Palun õpi lugema. Hetkel sa jätsid endast väga lolli mulje. Järgmine kord kui tuled tarka panema, vaata ka kuhu postitad. LoL ja Runescape on väga erinevad mängud ning konto müük töötab ka hoopis teistmoodi, samuti ka konto tagasi võtmine. Kuna sa ei tea sellest midagi, siis ei saa sa sellel teemal kaasa rääkida.

 

Lihtsalt selliseid kontosid müüakse sadades ning müümine võib võtta väga pika aja või siis jääb üldse müümata.

 

Selles suhtes on sul õigus, aga täpselt sellepärast ma otsingi kedagi kes viitsiks pisut aega pühendada kuna mul endal ei ole aega. Kui konto müük kiirest käiks, müüksin ma selle ise maha.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Palun õpi lugema. Hetkel sa jätsid endast väga lolli mulje. Järgmine kord kui tuled tarka panema, vaata ka kuhu postitad. LoL ja Runescape on väga erinevad mängud ning konto müük töötab ka hoopis teistmoodi, samuti ka konto tagasi võtmine. Kuna sa ei tea sellest midagi, siis ei saa sa sellel teemal kaasa rääkida.

 

Tundub, et sina ei tea asjad suurt midagi. Free Man ütles täpselt, kuidas seis on. Keegi, kes on piisavalt usaldusväärne välismaal, et League kasutaja eest saada 500$, ei hakka seda riskima müües kellegi teise kasutajat. Ning kui sa arvad, et League kasutajat on raskem tagasi tõmmata kui RS-i oma, siis üks kahest, kas sa oled "geenius" või pole kunagi uurinud, kuidas leagues kasutajate recoverimine käib.

Lisaks, kui sa arvad, et see oleks kerge raha teenimine, siis ilmselgelt pole sa enne ühtegi kasutajat välismaale müünud. Ma võin omast kogemusest öelda, et see 20% ei oleks minu aega väärt ja ma usun, et seda ütleks sulle kõik, kes on vähegi usaldatud mõnes suuremas välismaa foorumis.

 

Ma ei väida, et sa mingi kaabakas oled vms, aga usun, et see sinu 500$ on väga tore unistus, mis kahjuks ei täitu kunagi.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Lihtsalt väga kurb, et te arvamus selline on. Ma olen oma elu jooksul müünud sythes nii palju runescape kasutajaid, et mul ei ole isegi õrna aimugi kuhu kanti see arv olla võib. Minu kogemused virtuaal turul välismaal on kõvasti üle keskmise. Ma annan kaasa League of Legendsi support konto + oma originaal emaili. Õige inimene õigete teadmistega oskab seda kasutada nii, et mul ei ole mitte mingil moel võimalik enda kontot tagasi saada.

 

Konto on väärt üle tuhande dollari aga loogiline, et sellise summa eest ei leia ma isegi mitte aastaga ostjat. Kust te selle informatsiooni endale genereerite, ma tõesti ei kujuta ette.

 

500$ on sellise konto eest super saada, lihtsalt seda õiget inimest ei ole nii lihtne leida. Ja just tänu minu varasematele kogemustele virtuaalturul tean ma täpselt mismoodi see kõik toimib.

 

Aga olgu, jätame selle teema siiapaika. Ma isegi ei tea miks ma korra arvasin, et eestist on võimalik kedagi mõistliku leida. Eestlased on enamasti väga õelad ja kadedad. Võimatu on läbi lüüa nii, et ilma sõimu ja targutamiseta pääsed. Igalühel on õigus oma arvamusele, aga palun.. hoidke oma arvamus endale, kui te ei ole huvitatud sellest mida mina teile pakun. Väga lihtne ju.

 

Teema lukku! Sain Sythest õige inimese.

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.