Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja Riotpoints.

Soovitatud postitused

Ühesõnaga panen natukene teemast mööda, sest kasutaja Riotpoints tundub olevat siin foorumis usaldusväärne sell. :)

Aga kahjuks aeg teeb oma töö.

 

Ostsin temalt kasutaja League Of Legendsis, kasutajanimi: Slasher555. Sain kasutajat kasutada ligi 1-2 nädalat kasutada, kuni enam endise parooliga sisse ei saanud logida. Maksin 5€ :) ega kasutaja ei olnudki midagi erilist, olin üllatunud, et kasutaja info oli muutunud.

 

Pika jutuajamise peale lubas ta ühendust võtta kasutaja endise omanikuga ja asja selgitada(tema pidavat olema teine omanik ja on ka inimene kes kasutaja mulle müüs). Olen oodanud 2-3 nädalat ja nüüd ei kannata enam oodata.

 

Viimane kiri mis ta mulle kirjutas, tähtaeg oli reedeks välja uurida, et mis kasutajaga juhtus. Täna on pühapäev ja täna tuli temalt ka niisugune kiri:

 

"Vabandan, pole aega olnud tegeleda selle asjaga. ning ma annan teile esimese omaniku skype kuna mina ei tea mitte tuhkagi kasutajast ning pole aega temalt uurida, kuna mul pole aega ja mind eriti ei huvita see kasutaja niiet võite teha postituse kui soovite not my problem.

esimese omaniku"

 

Tuleb välja, et ta ei ole siiamaani seda isegi uurinud. Not my problem? Aga kelle problem see siis on? Mina jäin ju rahast ilma, loomulikult pole see "sinu problem". Igatahes lugu on siis selline nagu ta on. Mina teen veel kõike mis minu võimuses, et sind muudmoodi peale foorumeid kätte saada. Ja kõigile kes siin midagi müüvad, müüge ikka midagi mis kuuluvad teile, või keda te kindlameeli saate usaldada. Nagu näha on asi halb. 1,5 tundi tegin ikkagi tööd, et sinult see kasutaja osta. :)

 

 

Tervitades,

Mat

Muudetud liikme matispure'i poolt
kirjaviga, ebaloogiline lause, vihaga kirjutaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.