Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

intraas.png

 

Intra Gaming on kommuun kuhu ootame kõiki igas vanuses ja igast soost. Kommuuni asutajateks on Beowolf'i ja Heeri poolt. Põhjus on lihtne: tahame proovida tuua tagasi neid kunagisi maakonna aegu, kus mängijad tegid korraliku rollimängu, ilma ühegi trollimiseta.

 

Natukene ka serverist. Oleme otsustanud oma serveri arendada Red Countysse. Seal on piisavalt võimalusi, kuidas arendada enda karakterit, kus seda teha ja kellega seda teha. Kiirematele muidugi paremad kohad. Kokku on meie serveris neli legaalset grupeeringut: San Andreas Sheriff's department, Red County Fire department, Red County Transport Services ja Mechanics. Nüüd tekib teil kindlasti küsimus, miks just sellised nimed. Põhjus on lihtne: tahame teha serveri võimalikult USA pärase, kuna tegemist on siiski San Andreasega, Californias asuva maakonnaga.

Lisaks on meil muidugi võimalus ka arendada oma enda illegaalne grupeering, gang, maffia, mida iganes soovid. Selleks pead tegema avalduse, näitama välja ennast kui aktiivse grupeeringuna, ja võibolla hääletataksegi sinu grupeering ametlikult illegaalseks. See tähendab seda, et sinu grupeering saab foorumis endale eraldi grupi, privaatfoorumi, ja InGame grupi.

 

Serveris olevad süsteemid ja käsklused(commandid) on tehtud võimalikult lihtsaks, et mängijatel oleks kergem enda karakteriga rollimängu teha. Täpsemat infot arendustöödega saate meie foorumist, mis on all pool välja toodud.

 

Administratiivi oleme üritanud valida töökad ja kogenenud liikmed, kes on vajadusel ka karmid. Nende poole võid pöörduda igasuguste küsimustega, alati leiame vastuse.

 

Administratiiv:

sadmin.pngsAdministraatorid:

sadmin.pngHeeri

sadmin.pngBeowolf

 

 

star_no2.pngArendajad:

star_no2.pngIntra

 

 

starsAdmins.pngvModeraatorid:

starsAdmins.pngFoxRacing

 

 

starmoderaator.pngModeraatorid:

starmoderaator.pngGbxx

starmoderaator.pngMannu

 

 

oki.pngAbistajad:

oki.pngKrokodill

 

 

star_no2.pngFoorummoderaatorid:

star_no2.pngKrokodill

star_no2.pngGbxx

star_no2.pngKrumpy

star_no2.pngttf nubcake

 

 

 

Foorum: http://gaming.intra.ee/index.php

IP: Tulekul

Teamspeak3: 192.227.138.109:9991

 

Soovime teile meeldivaid kogemusi ja toredat rollimängu! :)

Intra Gaming administratiiv

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõne päevapärast, vaja lisada majad ära ja host ära tellida ning server ülesse panna. Kuupäev ei ole kindel aga teeme võimalikult kiiresti ;)

http://gaming.intra.ee/showthread.php?tid=3&pid=33#pid33

 

Saate taotleda omale alustusrahad!

Muudetud liikme Feature'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi pole sind ddosinud. Meil räägiti, et sina tahad meid ddosida. Ning ta ise ütles mulle teed oma servut we? Anna oma IP. Aga ss mul polnud foorumit valmis ja kui ma sain siis küsisin tahad tulla we? ja hakkas huiama.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi pole sind ddosinud. Meil räägiti, et sina tahad meid ddosida. Ning ta ise ütles mulle teed oma servut we? Anna oma IP. Aga ss mul polnud foorumit valmis ja kui ma sain siis küsisin tahad tulla we? ja hakkas huiama.

 

Mul vahet pole, peale teie "salajase" sõbra külastus hakkas mu ping kõikuma julmalt ning see unustage ära et ma ddosin. Pildilt on näha mis on ja edu sellega.


Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Intra võrdub Mart?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ka mina olen arvamusel, et Beowolf võib omanik olla, kuid seda ilma mingisuguste privileegideta, sest isik muutub üsna kiirelt üsna agressiivseks & üldjuhul (ligemale 75%, oleneb privileegidest) kaasneb aPower.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lööge nüüd see omaniku nimi googlesse ja vaadake mis sealt tuleb ( Brandon Jõeäär ). Isik peaks olema vahvlist juba ammu banned tema ülelaskmistega aga nagu näha siis on ta ikka veel liikvel :D Mby vahvli meeskond võtke ette midagi?

 

Võtta välja sealt see Brandon oleks asi ka korralik aga jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Järjekordselt minu postid ära kusutaud, aga ütlen veelkord et see on totaalse töötlusega pilt ja sellinne käitumine on lame lihtsalt, teete vaid sellega enda mainet maha. Beowolf servust minema ja võib täitsa asja saada, sest Heeri on asjalik tegelane :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisasime unikaalseid pluginaid mida on vähestel foorumitel!

 

- Foorum eestikeeles

- User ID näeb profiili all

Ja meil soovitati panna üks plugin ka peale

asi.png

Muudetud liikme Feature'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lisasime unikaalseid pluginaid mida on vähestel foorumitel!

 

- Foorum eestikeeles

- User ID näeb profiili all

Ja meil soovitati panna üks plugin ka peale

asi.png

 

7w6nq.jpg

 

 

aga Heerile jõudu ja jaksu!


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.