Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist,

 

Juba pikemat aega olen pakkunud LoL'is bottimise teenust. Nimelt kontakteerus minuga isik, nimega Alexander Tilts juba 24 veebruaril.

 

33zckch.jpg

 

Olles andnud talle ajavahemiku millal arvatavasti osad päevad saaks veeta TLN's. Samuti leppisime kokku, millal tehing saaks sooritatud minupoolt, ning seda see ka sai, sest mul oli järjekord suhteliselt pikk ~nädalakene selajal ees. 5.märtsil kinnitas ta, et on kätte saanud 90/100'st kasutajast.

zcaw.jpg

minupoolt sai igatahes selleksajaks kõik 100 kasutajat lvl10'ks tehtud ja küllap sai ta järgmised 10tk ka järgmine/ülejärgmine päev kätte.

 

Seejärel jõudis kätte maksmisperiood, kus ma saaksin TLN'sse tulla T(18.03.2014), K(19.03.2014), N(20.03.2014), millepeale tema aga vastas, et hufshs.jpg

 

Ja alates pühapäevast on tema ignoreerinud minu suhtlusi, või võtnud seda, kui nalja, et on saanud mind petta (sest mida muud need naerumärgid tähendavad).

 

2lvxqhi.jpg

 

Niiet, härra Alexander Tilts, äkki lõpetaks selle probleemi ära ja peaksite kinni oma osa tehingust.

 

f1kutc.jpg

 

Kõike head

Jürgen - Heinrich Hints

(oma telefoninumbri saatsin facebook's kui soovid probleemi kiiremini ära lahendada)

 

Nb : lisasin Dumby juhtumis kahtlustavate kasutajate alla, sest tehing toimus foorumiväliselt, kuid petturlusest annaks ikkagi Teistele teada. Dumby EI OLE asjaga seotud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.