Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

TASUTA CHAT (HTML5 SSE(server-sent-events))

Soovitatud postitused

Tasuta alla laadimiseks annan ma teile chat süsteemi, vajalik teada enne kasutamist:

  1. Mitte-sobivate sõnade list, asendatakse tärnidega, 1 sõna annab kasutajale 1 hoiatuse
  2. kokku 6 hoiatust, kasutaja bännitakse
  3. registreerimine ja sisse logimine sama formi alt (kui antud kasutaja selle parooliga eksisteerib siis logitakse ta sisse, kui ei, registreeritakse)
  4. Kohesed uuendused kasutades HTML5 SSE (server-sent–events) server saadab kasutajale ise andmeid, iga 3 sekundu tagant (IE ei toeta)
  5. Kasutusel Bootstrap CSS raamistik (allalaetud projektiga kaasas)!
  6. Smailid

Antud vead peate ise ära parandama kui soovite:

 

  1. Kasutajanimel ja paroolil pole pikkused fikseeritud
  2. Uuendab kogu chati iga päringuga
  3. Mitte-sobivate sõnade list pole täielik
  4. Smailide näitamise süsteem ära muuta (hetkel asendab sõnumis smaili märgid pildiga)
  5. IE jaoks tuleb luua anternatiiv (HTML5 SSE ei toeta) hint: ($.ajax, setInterval, GOOGLE) ;)

Keeled kasutusel:

 

  1. OOP PHP
  2. JavaScript (jQuery)
  3. HTML
  4. CSS

Antud projekt kuulub mulle, tehke sellega mis ise soovite, müüge kasvõi maha ;) (Kõik mis tehtud, on tehtud sõbrale õpetamise käigus, teen projekte nii lihtsalt kui suudan, 1 projekt nädalas (tihedamalt ei võimalda), aina keerulisemaks lähevad, kõik tuleb teile tasuta kätte Eesti keeles :) )

Tulemas on veel:

 

  • galerii (LIKE, COMMENT)
  • HTML5 WebSocket chat (ainult javascript)

Võite mu domeeni tsekata aeg-ajalt, postitan sinna tasuta projekte allalaadimiseks, kommenteerin kogu koodi ära, lisaks lisan oma lehele veel lihtsaid keele õpetusi kui vaja!

 

Kellel huvi siis minu leht jookseb Wordpressil.

Allalaadimise lingi leiate: http://jsonguy.ee/?p=36

 

Tänan ja Palun!


MusicFace looja ja arendaja http://musicface.ee/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas kusagil on demo ka pakkuda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Näidis asub siin :

http://jsonguy.ee/abi/chat/

 

Mitte sobivateks sõnadeks panin (loll, noob, lehm, siga, jpt...)

Suurenadasin enda lehel hoiatuste arvu 20-ni

 

Peale sisselogimist selline pilt:

chatimg.png

Muudetud liikme JsonGuy'i poolt
pilt

MusicFace looja ja arendaja http://musicface.ee/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Testisin localhosti peal kõikki intrusion meetodeid mida ma tean ja peaks mainima, et päris korralik töö. Ei leidnud pea ühtegi viga ega turvaauku :) Ainult mis leidsin oli kirjaviga, aga see normaalne. VÄGA TUBLI TÖÖ 5+ :D


| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Paar asja, mida soovin välja tuua.

 

  • Ära küsi andmebaasist kõiki kirjeid, sinu näidislehele minek jooksutab minu brauseri lihtsalt kokku.
  • Formaatimine jmt. võiksid idee poolest toimuda kliendi poolel ning olla konfitavad.
  • PHP annab sulle eraldi tsükli massiivi elementide läbi käimiseks. Kasuta seda.
  • Tavaks on saanud, et klasside nimed kirjutatakse UpperCamelCase-is.

 

Ära nüüd arva, et tahan sind maha teha, tegemist täiesti asjaliku moodustisega, kuid ainult kiitussõnadest ei õpi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Andmebaasist küsimise koha pealt ma kirjutasin mis vead peate ise ära parandama ;) ei ole hullu, kui inimesed tahavad õppida siis las õpivad võõrast projekti tundma ja seda vajadusel muutma ;)

 

Ma tean, et selle projektiga seoses on suhtelist palju vigu, see on ikkagi pmst 5-6 h töö, tahate seda paremaks muuta, olge lahked ;)

 

See kuidas keegi oma klassi või funktsiooni nimed kirjutab, see igaühe oma valida. Kusagil pole sellist reeglit, et see on või hakkab saama tavaks, sellist märkust ei tehta ühelegi programmeerijale :D :D


MusicFace looja ja arendaja http://musicface.ee/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
See kuidas keegi oma klassi või funktsiooni nimed kirjutab, see igaühe oma valida. Kusagil pole sellist reeglit, et see on või hakkab saama tavaks, sellist märkust ei tehta ühelegi programmeerijale :D :D

 

Sellised reeglid on täitsa olemas, kui sa otsid guuglest "styleguide", siis leiad midagi praktiliselt igale programmeerimiskeelele. Nii kaua, kui sa kirjutad koodi ainult endale, ei ole tõesti suurt vahet, kuidas ja mida sa kirjutad. Kui sa mingi aeg juhtud tegutsema koodibaasiga, kuhu oma oma märgi jätnud mitmed ja mitmed programmeerijad, siis on sellised reeglid väga olulised. Kui sa annad oma koodi välja teistele õppimiseks, siis on kindlasti viisakas taolisi kokkuleppeid jälgida.

 

Andmebaasist küsimise koha pealt ma kirjutasin mis vead peate ise ära parandama...

 

Ma mõtlesin pigem seda, et ei ole limiiti, kui mitu postitust korraga kuvatakse. PHP ei anna just parimaid vahendeid taoliste event streamide lahendamiseks, seega pole see pidev uuendmine nii hull midagi, eriti väikse liiklusega lehel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jeah, sain aru mis sa nende nõuannetega mõtlesid, eks me kõik tahame saada proffessionaalideks.

Järgnevad projektid tulevad, kuidas õelda .. perfektsed sel juhul :D

 

aga Tänud nõuannete eest, üritan nüüdsest kirjutada ilusamat ja töökindlamat koodi. :)


MusicFace looja ja arendaja http://musicface.ee/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.