Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

BlackDZN blogi.

Soovitatud postitused

Tere kallid foorumlased.

Siin hakkan pidama oma väikest blogi. Tean, et ma ei ole just kõige parem, aga harjutamine teeb meistriks ;)

 

Kõige rohkem meeldib mulle teha YouTube banneri suuruses sigratuure ja loomulikult neid bannereid ise.

Programmid mida kasutan oma tööde tegemiseks on:

Cinema 4D R13

Photoshop CS6

Illustrator CS6

 

Tegelen ka väikestviisi nö. introde valmistamisega ja videotöötlusega.

 

Aga mis ma ikka tühja juttu ajan, panen siia siis oma mõned vanemad tööd, mis mulle kõige rohkem meeldivad.

BDZN2.png

Est_designs_3.png

BDZN1.png

r3g.png

 

Ootaks feedbacki.

Muudetud liikme BlackDZN'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimase pildiga seksiks, muidu vägagi ilusad.

 

Esimeses toimub minu silma jaoks liiga palju ja teises see kiri sinna väga ei sobi. Kolmandal tundub valgustus kuidagi valesti olevat. Valgus ei peaks tulema kahest sädeme kohast rohkem?


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kriitika on hea. ;) Aga eks ma ka mainisin et ma just parim pole ja see kolmas sädemetega, see mulle endale kah ei meeldi :D

 

Päris korralik ikka, kui Illustratorit oskad enam vähem siis kuskil Eestis kujundajana tööd saada oleks sul kerge nende järgi, loomingulisust sul on.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.