Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas keegi oskaks õelda kes on runescape kasutaja ( Kuradi Kurat ) Omanik ?

Soovitatud postitused

KASUTAJA RAIGO. EI OLE TEGELIK KAHTLUSALUNE TAHAN LIHTSALT ABI JA EI TEA KUHU SEDA POSTITADA! :D Leppisin eelnevalt temaga kokku.

 

Ehk keegi oskaks aidata? Müüsin talle eile öösel 5m , väitis et kandis raha üle aga kahjuks ma ei saanud kontrollida seda kuni praeguseni. Niisiis raha laekunud pole. Online ta pole ka veel tulnud , aga väitis et tahab veel osta minult! Viimasel ajal lihtsalt niipalju kliente olnud ja kõik hästi läinud ning polnud just kõige suurem summa! :D Tegelt oleks väga tore kui moderaatorid minuga ühendust võtaks ja ma saaks ülevaate saadetud pm-idest. minuteada ta küsis minult pmi ka eelnevalt ja ta olevat ka kunagi ostnud :D Teadis et kasutan venna panga kontot jne.

Ette tänades: Madis Vilbas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Lihtsam poleks mulle anda infot minu väljunud sõnumite kohta ? :O Ja miks neid nägu üldse ära ei salvesta ? Kas pean iga tehinguga pildi tegema ? :O

 

Tehing käis läbi runescape!

 

 

(Läbi runescape on küsitud minult 2 korda pmi ja usun et suudan need ära eristada kumb on kumb!)

Muudetud liikme Kaabakas'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.