Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Vladimir Bova

Soovitatud postitused

Ei ole antud isik küll selle foorumi kasutaja, kuid siiski paneks selle kõikidele LoLi mängijatele siia hoiatuseksz.

 

Kahtlustatava isiku info: Vladimir Bova

Kasutajanimi: Puudub

Kasutaja profiili link: -

Kasutaja email või msn: -

 

Tehing:

Teema link: -

Kirjeldus kuidas tehing toimus: Selline tüüp nagu Vladimir Bova lasi mind siis üle eile. Tegime trade tema kasutaja minu kahe kasutaja vastu. Läksin kohe peale trade tegemist kinno ja tagasi tulles olid tema kasutaja ja minu ühe kasutaja parool muudetud(meil oli diil, et seni kuni ma talle veidi RP peale pole andnud, paroole ei muuda). Siin siis mõned väljavõtted chatist, kus ta muuhulgas väitis, et grupi omanik on ta vend. Kui keegi on saanud antud vennalt eile mingi trade eest kasutaja vastu, siis andke teada. Tegu võib olla minu kasutajaga.

 

NB! Hr Vladimir väidab, et mina scammisin teda. Mina arvasin alguses, et mitte kumbki ei scamminud üksteist ja keegi sai lihtsalt tema fb sisse ja võttis kasutajad endale. Samas eitas ta seda kategooriliselt ja jääb vaid variant, et tema vahetas paroolid ära.

 

NB2! Hr Vladimir ütles, et tema kasutajal oli e-mail muudetud. Pärast ma küsisin, kuidas ta vaatab, et e-mail muudetud. Ta vastas, et LoLi lehelt tuleb sisse logida. Aga noh, paroolid olid ju muudetud ja ta väidetavalt "ei teadnud ka" paroole, ehk ta rääkis ennast sellega ilusti sisse

 

Tõestus:

MSN vestlus, PM või mõni muu pilt: https://www.facebook.com/groups/estleagueoflegends/

Kõik leiate sealt grupist ülevalt teisest postitusest. Igastahes ä'rge selle vennaga tegemist tehke. Tegu on kroonilise scammeriga, sest selgus et ta ka teisi üle lasknud.

 

NB! Kahtlustatavaks lisasin mingi suvalise tüübi, sest Vladimiril ei ole siin kasutajat.

 

Tegin veidi taustauuringut talle. Ta FB nimi on küll Vladimir Bova, kuid IRL nimi Andre Parts, esineb ka nime Andres Malikov all, Tegu on kroonilise scammeri ja vargaga. Vanust siis 18 ja elab Mustlas.

Muudetud liikme Blah'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.