Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mängurite rollimäng!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Roleplay on olematu.

Adminid on kõlbmatud.

mrp1.png

sdadas.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kes ütles, et ma soovisin seda varjata?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise tulid serverit maha tegema ning käisid seal koodimas ? Idk sinu arvamust ei võta keegi tõsiselt.

 

Ma ei tulnud serverit maha tegema, vaid lihtsalt soovisin valgustada teisigi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi leonardo on retard lasin mingi maffia maha ja nüüd 12 aastased shemaled lähevad teemat tegema wow such maffia much surnud

 

wow suht retarded adminid mingi omanik võttis oma sõbrad adminiteks kes ei taju munni :D:D:

Muudetud liikme t6nn123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kert, sa tulid sinna koodima ning said ka selle eest bani ja mõtlesid, et oleks hea maha tegema tulla? Muideks meil on nüüd ka uus arendaja iNSECT!


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis sa arvad, et mind väga heidutab see ban? Saan sisse nagunii kui tahan, millal tahan.

Lihtsalt masendav on vaadata neid admineid, ning nüüd mõned kiidavad veel. T6nni jutt õige.

Max vanus lihtsalt pooltel adminitele a la 10-11. Nemad on jumalad, ning ma ei tee maha serverit, vaid räägin mis toimub serveris sees läbi minu silmade.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi leonardo on retard lasin mingi maffia maha ja nüüd 12 aastased shemaled lähevad teemat tegema wow such maffia much surnud

 

wow suht retarded adminid mingi omanik võttis oma sõbrad adminiteks kes ei taju munni :D:D:

 

Miks sind muidu igas samp serveri teemas ulgumas võib näha?

Jätad mulje nagu sulle on võimatu meelepärane olla, tee oma server kus teed kõike paremini ja nii, et kõik oleks sulle meelepärane. Vaatame mis inimesed selle serveri kohta ütlevad.

Byeh.

 

Mis sa arvad, et mind väga heidutab see ban? Saan sisse nagunii kui tahan, millal tahan.

Lihtsalt masendav on vaadata neid admineid, ning nüüd mõned kiidavad veel. T6nni jutt õige.

Max vanus lihtsalt pooltel adminitele a la 10-11. Nemad on jumalad, ning ma ei tee maha serverit, vaid räägin mis toimub serveris sees läbi minu silmade.

 

Sinu sõna nagu huvitab ka kedagi kooder?

Kui sa said banni siis arvata on,et sinujaoks on serveris kõik pask, saa üle, ela hästi, sure püsti.

Koodereid ei tahagi keegi oma serverisse.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sittades serverites käiaksegi koodimas, ning nagu sa lugeda võisid siis mind ei koti see ban, ega ma rp pärast seal ei käi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sittades serverites käiaksegi koodimas, ning nagu sa lugeda võisid siis mind ei koti see ban, ega ma rp pärast seal ei käi.

 

Kahtlen, et sa üldse kuskil serveris rp pärast käid...

Ja palun nagu...

 

Roleplay on olematu.

Adminid on kõlbmatud.

mrp1.png

sdadas.png

 

Kuidas sa tead öelda, et rp on olematu kui sa ise seal rp pärast ei käinud?

Alguses räägid üht ja siis kaks päeva hiljem räägid oma enda väidetele vastu.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma mõtlen pikema ajalist, käisin vaid korraks vaatamas mis seal toimub. Pikemaks ajaks ma ei jääks sinna kindlasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kooder jääb alati kooderiks.

Ja antud juhul, Sina ka see oled!

 

Väga tore arvamus sinust, aga mõtle pigem selle peale kes meist pole kasutanud Sobeiti. Või mis?

Aga ärme reosta enam seda teemat!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väga tore arvamus sinust, aga mõtle pigem selle peale kes meist pole kasutanud Sobeiti. Või mis?

Aga ärme reosta enam seda teemat!

 

Sorry k3mmo aga Kert muidu miks sa arvad, et kui sa koodid ringi siis kohe kõik on koodind kunagi? Võin käsi südamel ütelda, et pole isegi googeldanund s0beiti ega ka otsind midagi sarnast.

 

Muidu edu teil serveriga! :)

Natukene suureks ei jää kogu RC?


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kes ütles, et ma arvan, et kõik on kunagi koodinud?

Ma ei väitnud, et kõik on seda kasutanud, kuigi suur enamus tegelikult on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahjuks söön sõnu, ei soovita seda serverit! Omanik kirjutab graffitiga seianle "Mängurite Roleplay" siis paneb veel TSi ka sinna jne, siis ütlen et võta ära kuna see OOC informatsioon, siis ütleb "Türa las see olla". Siis kui ma veel menti sain, siis tuleb mendi maja ette "Mendid on noobid". Väga SITT server peaksin ütlema.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustun Balluga, Mängijatel vaevu 10 mängutundi kui juba AKd ja M4d. Muud tegevust serveris pole kui venelased kes on ikka mõnusad nRPd ja kooderid ning mendid kes ajavad neid päevast päeva taga jah tunnistan ülesse, et tegin ise ka nRP tõmmates admini (lausa kõrgemat sorti admin) autost välja ning siis aetakse taga nii, et üks laseb kõrval aknast, üks katuselt ja kui auto katki läheb siis parandatakse kiirelt ära ning teletakse abivägesi. 5+ onja :)

Sorry muidu nRP eest aga pole ammu tunda saanund sellist tagaajamist bulletiga :D


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.