Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline olari9

Bull3t Gaming Teenused!

Soovitatud postitused

Külaline olari9

banner.png

Teenused, mida pakume

* Serveri abi / Serverite installimine - 5 Ticketit

* Mapimine - 15 Ticketit

* AMXBans installimine/abi ; Mõne WEB põhise asja support (Foorumid jne...) - 3-6 Ticketit (Vastavalt nõudlustele)

 

Kuidas maksmine hakkab toimuma

Hetke seisuga hakkab maksmine toimuma ainult läbi panga kaudu. 5€ eest saab osta endale Ticketeid (Aka teisi sõnu nn pileteid), 5€ = 20 Ticketit, mida te saate kasutada täiesti vabalt, vastavalt valdkonnale, milles teil on abi vaja.

 

Kuidas MA tean, et kui palju Ticketeid mul täpselt läheb?

Ühe valdkonna koha pealt on üks abipalve siis vastavalt valdkonna hinnale. Näiteks, kui Härra X räägib mulle probleemist (Näiteks serveri abi valdkonnas) ja ta räägib mulle ainult ühest asjast, siis selle hinnaks saab 5 Ticketit. Järgmine kord maksab sama moodi 5 Ticketit. Samas, kui Härra X räägib mulle põhjalikult, detailselt mitmetest probleemidest ühes tekstis, siis kõik tema esile toodud probleemid lähevad ühekordselt maksma, ehk siis 5 Ticketit.

 

Miks nii keeruline süsteem sellisele asjale?

Sellele on väga lihtne seletus, väga paljud on teinud niimodi, et ühe korra on ära maksnud (rääkinud ühest asjast) ja järgmine päev, kui see esimene probleem on ära lahendatud ja ta on leidnud uue probleemi, siis ta tuleb uuesti minu jutule, lootuses, et ma PEAKSIN selle ära lahendama, kuna ta on eelnevalt maksnud.

Ticketite tagasi vahetamine (Võimalik alles 7 päeva peale ostu)

1 Ticket - 0.10€

50 Ticketit - 13€

Andmed/Kontakt andmed

Nimi: Olari Kink

Skype: olari9

Email: olari9@hotmail.com

NR: 53938946

 

Tegu on täiesti legaalse asjaga, teie maksate, vajate abi, mina aitan. Scammimist ei toimu, olen täiesti usaldusväärne isik. Igatahes, kui kellelgi on soovi millegi vastu, siis võtke minuga ühendust.

Muudetud liikme olari9'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Sa pole teemast väga aru saanud.

20 Ticketi ostmine maksab 5 eurot

50 Ticketi tagasi vahetamine rahaks = 13€ (Ma veel tegelt mõtlen selle süsteemi üle natukene, VB tõstan ticketite arvu). Mitte sina ei maksa kliendina 13€ 50 Ticketi eest, vaid kui peaks olema kellelgi soovi oma Ticketid rahaks tagasi vahetada, siis 50 Ticketi eest saaks ta 13€.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Heh kuidas?

Egas see on alles alguse värk, mul plaanid on seatud suurele puule (Niiöelda piltlikult väljendatult). Aga eks näis, kuidas ma asjad käima saan. (PS: Kõigile, kes ei teadnud, siis ma oskan anda serveri abi järgnevate pelade koha pealt: CS, Minecraft, SA-MP. Kui on soove mõne teise mängu koha pealt "supporti" saada, siis andke teada, uurin natukene ja kui oskan, siis aitan.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.