Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

SAFARA - Mänguserverite Majutus, CS, SA-MP jms.

Soovitatud postitused

gameservers.png

Pakun välja teile uue võimaluse mänguserverite rentimiseks. - Safara Game Servers - http://safarahub.com

 

Safara on kogenud veebimajutus teenuste pakkuja. Kuid nüüd on aeg pakkuda ka mänguservereid.

 

Safara keskendub põhiliselt Euroopa serveritele, põhjuseid on mitmeid. Esiteks on ülejäänud Euroopal

võrdlemisi halb mängida Eesti serverites. Teiseks on Euroopas palju võimsamad süsteemid, kui Eestis.

Tänu sellele suudab Safara pakkuda palju paremat DDoS kaitset ning kvaliteetsemat ühendust üle Euroopa.

Ning tänapäeval on Euroopa ühendused piisavalt kvaliteetsed, enamus juhtudel ei ole vaja Eesti serverit.

 

  • Safara mänguserveritega saate kaasa hea ja mugava CP ehk Control Paneli.
  • Safara pakub kümneid erinevaid mänguservereid, küsi enda mängu kohta!

  • DDoS kaitse, mis saab hakkama päris mitmete rünnakutega.
  • Just sinu mängu jaoks optimiseeritud SQL andmebaas.
  • Soodsad hinnad, ning korraliku lisa soodustuse, tellides pikemaks perioodiks.
  • Iga mänguserveri tellija saab soodustuse meie veebimajutuse pakettidele.
  • Safara ei müü kunagi servereid üle, see tähendab seda, et saame garanteerida serveri kvaliteeti.
  • Väga paindlikud tingimused! Kui sul on erisoove, võta ühendust ja küsi.

Kõik küsimused siia - gameservers@safarahost.com

 

Ping näited mõnest meie Euroopa serverist. Pingitud on tuntud neti.ee serverit, olenevalt teie

internetiühenduse kvaliteedist on ping nendesse serveritesse kas sarnane, või veidi suurem.

Enamasti eelistab Safara Hollandi servereid, ning riike Hollandi ümber just tänu nende asukohale.

nebulos.net-2014-03-01_17-36-14.png

 

nebulos.net-2014-03-01_17-37-25.png

 

Miks tellida CS Server just Safara-lt?

 

Eelkõige soovitame Safara -lt tellida CSi servereid selleks, et mängida Euroopa vastastega.

Oled märganud, et Eurooplased ei kipu väga sinu Eesti serverisse tulema?

Meilt saad hea hinnaga WAR/Private serverid.

 

Näide ühest CS 1.6 Public serverist, mida SAFARA majutab, kus saate testida serveri tabavust:

connect cs.klubipubi.com:27015

 

SA-MP serveritest saame näiteks tuua nebulos Gamingu servu, mida samuti Safara majutab.

lisa ip: gta.nebulos.net:7777

-

 

Safara Game Servers

http://safarahub.com

gameservers@safarahost.com

Muudetud liikme Nebulos'i poolt
uus logo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui tekib küsimusi või soovite serverit rentida, siis võite ka minu poole pöörduda!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui tekib küsimusi või soovite serverit rentida, siis võite ka minu poole pöörduda!

 

Klacen on ametlikult Safara edasimüüja.

Võite julgelt tema poole pöörduda nii mänguserverite kui ka veebimajutuse soovi ja küsimuste korral.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kust leiaksin ma hinnad? Kui tugevaid DDoS rünnakuid suudab teie kaitse tõrjuda?

Väidate, et olete kogenud veebimajutuse pakkuja, kuid Teie enda lehte hoiab üleval Hostgatori, miks Te ei majuta oma lehte enda veebiserveris?

Kas oleks võimalik saada ka mõnda IP'd pingi testimiseks?

Muudetud liikme pampampam'i poolt

game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kust leiaksin ma hinnad? Kui tugevaid DDoS rünnakuid suudab teie kaitse tõrjuda?

Väidate, et olete kogenud veebimajutuse pakkuja, kuid Teie enda lehte hoiab üleval Hostgatori, miks Te ei majuta oma lehte enda veebiserveris?

Kas oleks võimalik saada ka mõnda IP'd pingi testimiseks?

 

Hinnad on hetkel personaalsed, kõige parem on kirjutada oma küsimused e-maili gameservers@safarahost.com.

 

DDoS rünnakute reaalset kaitse tugevust on mul raske mõõta. Kindlasti on väga suuri ja kalleid rünnakuid, mis tulevad läbi..

Kuid tavalised booterid võtab ilusti kinni ja blokib nende IPd edaspidiseks ära. HostGator on maailma üks parimaid veebimajutuse pakkujaid,

Safara kasutab neid eelkõige WHMCS Litsentsi tõttu, mis eraldi tellides on kallim. Läbi selle saab loomulikult kasutada enda servereid. Kui tellite näiteks ddos kaitsega webhosti, siis need serverid asuvad Euroopas ja ei ole seotud HostGator-iga, kuigi WHMCS on sealt samast. Teiseks, nad on lihtsalt parimad, neilt on palju õppida. Kogemuste all ma pigem mõtlen enne SAFARA aegseid tegevusi majutusvaldkonnas. Digifesti aegadest on samuti pikad kogemused mänguserverite seadistamises ja optimiseerimises. Eriti CS 1.6 WAR serverites, kus Eesti TOP Tiimid ja mitmed Euroopa tiimid nõuavad kõige paremat. SAFARAHost sai muidu loodud alles veidi üle aastat tagasi.

 

Testimiseks on olemas CSi server - connect cs.klubipubi.com:27015

 

ning SA:MP server neile, kellel GTA arvutis - gta.nebulos.net:7777

Muudetud liikme Nebulos'i poolt
update

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keeraks pingi lahti ehk, mingi CS või SAMP serveri aadressiga pole mul midagi peale hakata.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas CS 1.6 serveritel pole mitte vaja just madalat pingi? Eesti pakkujatel on serverid Eestis ning ping on 2-5ms nendeni, kuid osadel mängijatel on juba Eestist Eestisse nii suur ping, et võimatu tabada. Teie server asub Prantsusmaal, mis tähendab, et on umbes 10x suurem ping ning aeglasema netiga mängijad ei saagi korralikku tabavust serverist välja pigistada.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas CS 1.6 serveritel pole mitte vaja just madalat pingi? Eesti pakkujatel on serverid Eestis ning ping on 2-5ms nendeni, kuid osadel mängijatel on juba Eestist Eestisse nii suur ping, et võimatu tabada. Teie server asub Prantsusmaal, mis tähendab, et on umbes 10x suurem ping ning aeglasema netiga mängijad ei saagi korralikku tabavust serverist välja pigistada.

 

Serveri tabavust ei määra ping, vaid see kuidas server on seadistatud, ning kas server on üle müüdud või mitte, ehk kas server veab välja selle CSi. Samuti serveri tickrate. Ma ei tea kas sa oled mänginud CSi varem aga kui sa proovid seda meie serverit, siis näed millest ma räägin.

 

Kuid jah, sul on õigus, et Eestis on väiksem ping, sest vahemaad on väiksemad, ning inimesed on siin harjunud CSis nägema väiksemat pingi. See muutub oluliseks erinevuseks siis, kui ühel mängijal on ping 10, kui teisel on 100. Kui aga kõigil on ping ~40 - ~60 on see erinevus heas serveris nii väike, et te ei märka seda.

Eelnevalt sai mainitud ka, et välismaa serverid on just etemad välismaalastega mängimiseks. Lõpuks on see inimese enda valik, mille ta valib. Kui mängitakse ainult omavahel Eestlastega, tasub tõesti mõelda Eesti serveri peale. Kui tellite meilt näiteks välismaa WAR/Private servu, siis see saabki olema mõeldud just clanwaride jaoks, ning seadistatud just nii, et serveri tabavus oleks võimalikult hea ja stabiilne.

 

Me pakume servereid ka Eestis, kuid siin peate arvestama, et Eesti IPga on hinnad veidi kõrgemad, puudub DDoS kaitse, ehk server on rünnaku ajal tõenäoliselt väga läägine ja suhteliselt mängimatu, ning välismaa vastased ei tule siia hea meelega mängima.

 

Kui on rohkem huvi ja küsimusi, kirjutage näiteks millist serverit te soovite ja saame öelda hinna: gameservers@safarahost.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No mingil määral ikka oleneb pingist ka... Kui ping 100+ siis ei taba ikka nii nagu ping 40 vms.

 

Igatahes: Ping mul klubipubi publicus ~47 vms. Mis kannatab isegi mängida kuigi aeglasemate internettidega inimestel ilmselt suurem ping, kui mul.

Minu nett: http://www.speedtest.net/my-result/3342450969


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No mingil määral ikka oleneb pingist ka... Kui ping 100+ siis ei taba ikka nii nagu ping 40 vms.

 

Igatahes: Ping mul klubipubi publicus ~47 vms. Mis kannatab isegi mängida kuigi aeglasemate internettidega inimestel ilmselt suurem ping, kui mul.

Minu nett: http://www.speedtest.net/my-result/3342450969

 

Seda ma mõtlengi. Paljudel mänguritel on mingid netipulgad, mobiilsed internetid, kõu nett vms., mis on kümnetes kordades aeglasem kui sul. Aeglase netiga kaasneb neil ka suurem ping.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Ei tea ma ei kurda mul netipulgaga seal ping 25 - 30 koguaeg ning koduse Elioniga max 25.

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei soovita netipulgaga FPS mänge mängida. Isegi, kui ping on madal, siis ta ikkagi kõigub.. ja väga olulisel hetkel võib tekkida väike läg sisse, isegi Eesti serveris. Sama on Wifiga, kõu jms. süsteemidega. ProGameril on vaja kaablit! :D

Kui aga ei ole muud võimalust, siis peab netipulga omanik arvestama, et see läg võib tulla igas serveris, igal hetkel.

 

Kui tõesti mõni internet ei kannata välismaa servus mängimist, siis ma ei soovita tal ka välismaa servut rentida. Selleks on meil test CS server püsti.

 

Võtke näiteks oma command prompt lahti (CMD) kirjutage sinna "ping google.com -t". Sellega näed mingil määral ära oma ühenduse kvaliteedi või stabiilsust.

Kui see kõigub väga palju, siis on sul läg nagunii igas serveris, probleemid tabavusega jne. Kui seal on ka packet losse, mida ei tohiks olla, on olukord veel kurvem.

 

Kuna seda on mitu korda küsitud, annan ka enda serveri IP, mida saate pingiga testida. "5.135.160.111"

Avage CMD, kirjutage "ping 5.135.160.111 -t"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No mängimine ikkagi meelelahutus ja inimesel kes nt metsas vms kohas elab ongi ainult netipulga võimalus kuigi ta tahaks ka mängida. Progamereid eestis pole kuna progamer ikkagi elukutseline(Kui sa just HDTanelit ei mõtle :D). Igatahes jh praegu on paljud netipulgad ja mobiilsed internetid ka täitsa okei kiiruse ja pingiga. Nt mu telefonil elisa nett ja sõjaväes olles pelasin koguaeg sellega.. 4.5mega kiirus ja ping ~25 ning täitsa mängitav oli. Igatahes edu teile :)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

CS 1.6 privaat WAR server, 1000 tick. Asukoht Euroopa. Test IP pingimiseks: "ping 5.135.160.112 -t"

Täiuslik, et teha aegajalt välismaa või ka Eesti vastastega ClanWare.

 

1 kuu hind: 4.80

1 aasta hind: 48.96 (See teeb kuu hinnaks ainult € 3.58)

 

Telli kohe:

http://gh.safarahost.com/order/?mode=step2&gmida=9

 

Muud CS serverid leiad siit:

http://gh.safarahost.com/order/index.php?mode=step1&cat=1

 

Peale tellimist on soovitatav teha ka ticket, kus võid valida pordi mida soovid.

Võid panna ka tagavara pordi kirja, kui esimene port on juba võetud.

Privaat server on mõeldud WARide jaoks, ning seal on ka parool peal + sulgeb end, kui keegi ei mängi.

Kaasa saad paneeli ja ftp, kus saad serverit confida ja ise ka käivitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda ma mõtlengi. Paljudel mänguritel on mingid netipulgad, mobiilsed internetid, kõu nett vms., mis on kümnetes kordades aeglasem kui sul. Aeglase netiga kaasneb neil ka suurem ping.

 

Kõu netti enam ei eksisteeri.


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Vabandust minu viga, aga kuskil oli kirjas, et tele2 ostis kõu neti ära ja pani kinni vms.


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minecrafti servereid saab ka tellida?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.