Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ganja Roleplay [0.3z]

Soovitatud postitused

Untitled.png

 

Serveri tutvustus

Meie eesmärk on pakkuda teile head serverit, kus on hea rp-da ning veeta oma vaba aega. Meie server pakub teile abivalmist A-teami, ning palju häid võimalusi rp-miseks, omaltpoolt üritame hoida serverist eemal trollerid, häkkerid ja nrp-jad, et teie mänguelamused oleksid meie serveris positiivsed ja meeldejäävad.

Serveri gamemode ei ole skriptitud nullist peale. Serverile on võetud teine gamemode aluspõhjaks ja arendatud seda mitu kuud ning arendamine jätkub veel ka edaspidi. Kui teil on häid mõtteid mida juurde teha või muuta siis andke kindlasti teada sellest serveri omanikele.

Meil on erinevaid võimalusi rp-miseks ametlikes kui ka mitteametlikes fraktsioonides. Tühjad on veel kohad fraktsioonides ning foorumi kaudu avalduse tehes on võimalik saada tööle endale sobivasse fraktsiooni või saada heade oskuste olemasolul koguni liidrks. Täpsemat infot sellekohta leiab meie foorumist (link all).

 

Serveri info

Foorum: http://www.ganjaservud.eu/samp

Ip:

Slotte: 50

Tegevuskoht: Los Santos

SA-MP Versioon: 0.3

(täpsem info serveri foorumis)

 

 

Serveri Meeskond

Omanikud:

kanep - Logan Smart

ACE - Karl Trust

 

Arendajad:

k6rvalt -

 

Administraatorid:

J6rpa - Jacob Wance

iKeviiinc -

 

Moderaatorid:

Xfriday - Cedric McClay

Abistajad:

asd123 - Vasja Pumpkin

 

TeamSpeak 3

Ip:

Slotte: 512

 

 

Otsime serveri meeskonda kogenud, abivalmeid ja hea rp tasemega mängijaid.

NB!Server avatakse lähiajal uuesti. :)

Muudetud liikme aknalaud'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Debiilsus kuubis mitte server, Omanik nRP ja mai tea mida veel. Adminid kasutavad õiguseid ära. Trollimine käib ja õigest RP'st pole haisugi. Ei soovita kohe ültse. Ajuvaba lic mis seal toimub.

 

Nii, kas sa mitte polnud see ment, kes igat rekkat, mis kiirtee peal sõitis 100km/h kinni võtnud ja siis selle eest trahvi pähe määrima hakanud. Ise veel öeldes, et: "Rekkaga ei tohi nii kiiresti sõita". Kas Irl on kuskil maanteel nii, et sõiduautodele on lubatud 90km/h ja rekka peab sõitma 50km/h? Seljuhul ma vabandan kui ma süüdistan praegu valet inimest aga selliseid mente ikka on väga väheseid, kes ei taju mitte midagi ning üritavad oma reeglitega võimu kehtestada ning kui see ei õnnestu siis kurikuulus lause: "Sitt server!!!!".

Äkki mõni näide, kuidas on adminid oma õiguseid ära kastutanud? Mina pole isiklikult kordagi näinud ning kui nad midagi teevad siis enamjaolt küsivad selleks luba omanikelt.

Mis on ajuvaba? See, et ei lasta sul nRP-da?

Ei soovita kohe ültse? Äkki mõtlesid, et ei soovita seda serverit kohe üldse?

Ma ikkagi sooviks mingit tõestust ka foorumi, näiteks piltide näol, muidu kehtib lause: "No pic, no proof"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii, kas sa mitte polnud see ment, kes igat rekkat, mis kiirtee peal sõitis 100km/h kinni võtnud ja siis selle eest trahvi pähe määrima hakanud. Ise veel öeldes, et: "Rekkaga ei tohi nii kiiresti sõita". Kas Irl on kuskil maanteel nii, et sõiduautodele on lubatud 90km/h ja rekka peab sõitma 50km/h? Seljuhul ma vabandan kui ma süüdistan praegu valet inimest aga selliseid mente ikka on väga väheseid, kes ei taju mitte midagi ning üritavad oma reeglitega võimu kehtestada ning kui see ei õnnestu siis kurikuulus lause: "Sitt server!!!!".

Äkki mõni näide, kuidas on adminid oma õiguseid ära kastutanud? Mina pole isiklikult kordagi näinud ning kui nad midagi teevad siis enamjaolt küsivad selleks luba omanikelt.

Mis on ajuvaba? See, et ei lasta sul nRP-da?

Ei soovita kohe ültse? Äkki mõtlesid, et ei soovita seda serverit kohe üldse?

Ma ikkagi sooviks mingit tõestust ka foorumi, näiteks piltide näol, muidu kehtib lause: "No pic, no proof"

 

Well minu teada võivad rekkad, mis tirivad oma suure pika haagisega enamjaolt sõita 90 km/h max. Osadel isegi pandud eraldi märgised külge, et 80 km/h max. Võin muidugi eksida, kuid nii ma miski pärast nagu mäletan. Seega IRLile ta käitus vastavalt. Kuid mängus võiks nagu sellise väikse ületuse ikkagi kinni pigistada. Kuna IRLgi võib 10% kiirusest eksida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Well minu teada võivad rekkad, mis tirivad oma suure pika haagisega enamjaolt sõita 90 km/h max. Osadel isegi pandud eraldi märgised külge, et 80 km/h max. Võin muidugi eksida, kuid nii ma miski pärast nagu mäletan. Seega IRLile ta käitus vastavalt. Kuid mängus võiks nagu sellise väikse ületuse ikkagi kinni pigistada. Kuna IRLgi võib 10% kiirusest eksida.

Rekad ei tohi tõesti üle 90KM sõita, olgu kasvõi kiirusepiirang 110. Moodsamad rekad ei lähegi üle 90, kuna kiirusepiirang peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olen juba mõelnud jah, et teen uue foorumi, kuna enamusele see foorum ei meeldi. Cominc sans fontil pole häda midagi, peabgi olema natukene teistsugune kirjastiil.

Ei ole serveri aeg läbi, ega saa läbi ka ilmselt lähiajal. Juhtus lihtsalt nii, et tuli vahetada hostingut. Uue hostiga muutus ka paar asja paremaks. Varsti on server uuesti üleval ja saab pelada.

Kari CS pubigamereid kokku saanud vist ja arvanud, et vahelduseks SAMP server üles lükata..

Ohoo, keda näha siin. Su tüdruk sind maha pole juba jätnud, et nii kaua serverit arendasid? Või ongi sul nii, et enne tuleb kolm päeva lubadusi anda, mida ise ei suuda täita ega oskagi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Suht sitt server! Administraatorid panevad ennast igasse grupeeringusse ja peadirektor on mingi 9 aastane.

Räägin täpsemalt 2 administ ja 1 omanikust

J6rpa - Jacob_Wance

iKeviiinc - Casey_Croft

--Work In Progress-- Karl_Trust

Politsei peadire mingi Markson_Mason!

 

Mõtled äkki seda? Normaalne vend kui teistele maksad, et siis nad seda serverit laidaks. Good luck!

sa-mp-030.png

 

Pilte veel kui soovi on.

 

Serveril vahepeal jälle ip muutunud. Ip leiab ikka info alt, nüüd ei tohiks enam ip muutuda. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alustame esimesest asjast. Server on täielik onupoja poliitika NRP vennad seal need Jacob Wance jms. Ise veel adminid ja ainult karistavad mente ise nägin 1 venda kes ütles ta ei RP mendiga ja siis ment tiris ta jaili aga admin pani talle ajaili, et PG aga tema pepuvenda ei puutunud. Tõiselt valige ükskõik mis teine server aga ärge seda valige täielik puhas pask pelasin seal veidi nüüd juba kahetsen GG SITT WP!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.