Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

adre1.png

Tutvustus

Serveri tegevus leiab aset Los Santoses. Omanikud on kaks vanakooli mängijat, kes on omanud paljusid edukaid kommuune. Nende eesmärk on luua Eesti parim Roleplay server. Hetkel otsime aktiivseid fraktsioonide liikmeid, kui ka abistajaid.

Meeskond

 

Administraatorid

Jenkis - Kenneth Clure

ranka - Joseph Allen

 

Arendaja

Ventilaator - Sander Koksaja

vModeraatorid

BOSS - Maxim Chernecov

 

Moderaatorid

Hyena - Karl Dimitri

DeV - IG Nimi

 

Abistaja

Skylark - Archibald Campbell

Jogurt. - IG Nimi

INFO

IP: xx.xx.xx.xx:xxxx

Slotte: 50

Foorum: adrenaliin.net

 

TeamSpeak3

b_560_95_1.png

IP: 217.146.67.133:9988

 

Otsime ka aktiivseid liikmeid meeskonda, kes oleksid hea närviga, mõistvad ja ausad.

Täpsem info foorumis!

Muudetud liikme Kush and Wizdom'i poolt

5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
ound;2408492']Tooksid siis need "paljud edukad kommuunid" ette? Mis nende nimed olid? :)

 

Siit postitusest ma näen küll puhast nokkimise isu. Edu, kuigi see lollus, mida kommuuni omanik mulle Skypes kirjutas, ei kannata küll kriitikat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ound;2408492']Tooksid siis need "paljud edukad kommuunid" ette? Mis nende nimed olid? :)

Adrenaliin Kommuun, mis tegeles cs 1.6 serveritega oli väga populaarne.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eeldasin juba, et kodanik Cppu siin sõna võtab ja hämama hakkab. Võiksid ka lisada, mis fakt antud teemas Sinu arvates "vale" on. Edukate kommuunidena tooksin välja Freetime ja Adrenaliini. Adrenaliin tegutses 2 aastat ning Freetime 3 aastat. Ütleme ausalt, tegemist oli üsnagi populaarsete kommuunidega. Kokku olen sampiga tegelenud 6 aastat. Lisainformatsiooni saamiseks kirjuta mulle postkasti privaatsõnum. =)


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaid avaldasin oma arvamust, see kui teil lahti asjad on ja inimesi eriti ei käi ei tee kohe populaarseks, asjad mis on populaarsed jäävad paljudele ka meelde ;)

Ei tahtnud halvustada ega midagi agajahm :D Freetime jutt 3 aastat on kahtlane, ma võtsin selle ükskord üle, siis see oli paar kuud tegelenud, lõpuks kaotasime lihtsalt Freetime tagant ära aga see selleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ei tahtnud halvustada ega midagi agajahm :D Freetime jutt 3 aastat on kahtlane, ma võtsin selle ükskord üle, siis see oli paar kuud tegelenud, lõpuks kaotasime lihtsalt Freetime tagant ära aga see selleks.

 

Mida need aastad siin preagu üldse loevad, ja sina siin küll midagi üle ei võtnud?


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pidasin vajalikuks mainida, et Adrenaliini serverid olid pidevalt rahvast täis. Algselt oli servereid üks, hiljem lisandus veel 4 serverit. Eestis oli WAR3 server top 2 (kz.ee server oli nr. 1). Freetime asutasime 2011 aastal. Tegemist oli CS 1.6 serveritega. Tundub, et kisub vaidluseks ära see teema siin.

Muudetud liikme ranka'i poolt

Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Server erineb teistest sellepoolest, et nad ei kasuta administratsiooni gruppide ees mingeid ikoone + ranka on sa-mp ajaloos tuntud tegelane ( kui see on see sama ranka ) 2) Adrenaliin serverd olid üsnagi populaarsed ja kui sina Cppu CS serverite ajaloost ei mäleta ega tea, ei tasu siin oma pika ninaga tarka juttu üritada ajada, lausa naerma ajab sinu idiootlik tekst . 3) Minu mäletamist mööda oli Freetimel küll CS server kuid kas sseal aktiivselt rahvast käis, ei mäleta hetkel, vbl oli kah ei tea, pole koguaeg CSiga kursis.. Foorum ilus kena, logo nii ja naa seega edu serveri arendusel ja pikka tuleviku.

 

Cppu, kas leidub siin vahvlis mingisuguse serveri teema, kuhu sina enda nõmedat tagasisidet ja kommentaari pole andnud & postitanud? Sellist teemat vist ei leidu. Sa tuled küll servereid siin kenasti laimima ja kritiseerima, kuid enda servereid olid vaadanud mis on lühikese ajaga kõvasti feilinud ja mille projektid sa oled maha matnud? Sa küll otsid väljapääse kuid lõpptulemus on sul alati ikka ja see sama " FAIL ". Vaata iseennast korraks peeglisse ja tunnista, et sul ei ole mitte mingisugust õigust tulla servereid kritiseerima, sest ise oled sa palju hullem failer kui mõni siit.

 

Algselt sa tegelesid kunagi väga ammu Freetime ROleplayga, mille GM oli väga algeline ning mis vajus kiiresti ära, edasi sa hakkasid tegelema " Tavaline Roleplay " mille algusaeg oli küll ilus, kuid mis vajus kiiresti ära. Miks? Kui sa ise nii edukas serveri omanik oled, miks vajuvad sinu serverid ära, miks arendajad keelduvad sul midagi tegemast? Sinu ego on olnud niivõrd laes. Teiste silmas vigu näed, enda silmas pindu ei näe. Cmn, enne kui postitama hakkad, mõtle ikka paar korda uuesti üle mida sa postitama hakkad.

Muudetud liikme Reactive'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

G27, minu egoga pole mingeid probleeme aga sinu omaga võibolla tõesti, ma ei kritiseeri ega laima kõike teemasi, kui midagi öelda siis ütlen lihstalt oma arvamuse. Ma pole feilinud oma projektiga, preagu läheb mul väga edukalt. Ma lihtsalt lugesin valesti välja et ainult CS serverites laineid löönud, selle koha pealt ei oska tõesti kaasa öelda, aga sampis nimi tuttav aga vaevalt ta tuntud tegelane on, tegelenud rohkem väikeste serveritega.

 

Enda serverite koha pealt olen ma alati ajapikku õppinud ja arendajad ei keeldu mulle midagi tegemast, järjekordne sinu fantaasia.

 

Mainisin ka korduvalt ära et ma ei tulnud halvapärast siia teemasse, aga su lugemisoskusega on tõsised probleemid, pole midagi kritiseerinud, sest pole veel midagi kritiseerida väga.

Sa oled tühi koht, lambine newcomer ja tuled sedasi hüppama, paha hakkab et sinusugused üldse eksisteerivad. Tuled hetkel lihtsalt teiste teemat reostama oma tähtsusetu jutuga. Kui sa pole ise kunagi midagi saavutanud, siis pole sa kohe kindlasti õige inimene mulle midagi ütlema niiet stfu.

 

Ja kui sul veel midagi öelda netihiirost laps, siis kirjuta postkasti.

 

Paluks mingi ajapärast selle räpsu siit kustutada koos minu postitusega.

Muudetud liikme Cppu123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Foorum on nüüd lõplikult valmis, samuti saate ennast kandideerida moderaatoriks!

http://www.adrenaliin.net


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Fraktsioonide peadirektorid valitakse välja 08.03, registreerige oma avaldus - http://adrenaliin.net/

Lähiajal on oodata ka serveri avamist!


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pumpan!


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

arenduses


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.