Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ausalt ka mees? :D:D:D tahad ma postitan meie praeguse skype chati siia avalikult üles, mida sa oma eide skype alt saadad? Amuurist tuli nolk kontot ostma ja ma pakkusin välja, ei olnud nõus sellele suvakale ette käima ja nüüd toodab mingit kelbast siia.

EDIT: ühelt kutilt amuuritiigris üritas ta veel kontot osta, siis tahtis ka, et too käiks ette jne, aga polnud nõus. Ma ütlesin "sarkasmiga" 'ofc' pärast seda kui ta ütles, et "sa oled nkn vesirott 400" sest ma mainisin, et ma olin ta cc's ka kunagi natuke tuntum... see isik kellest enne rääkisin ei saa siia teemasse postitada, aga ta tahtis ka sõna sekka öelda ja tema tunnistusest on pilt olemas, aga seda ei soovi siia avalikustada, sest ehk on tegu kellegi võõra nimega (tõenäoliselt mingi suvaka tüdruku nime fb'st võtnud vms). Igastahes sooviks seda teemat siit ära kaotada ja mõni moderaator vms võiks ühendust võtta, saadan ka sellest chatist pildi vajadusel.

Muudetud liikme caspar08'i poolt
tunnistaja

caspar08sigcaspar08slay85goal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vana sa oled, et sarkasmist aru ei saa?

Igastahes jah, eemaldasin sinu tüdruku(nagu sa väidad) perekonnanime igalt poolt, sest ma ei taha kellegi võõra nime ära solkida, kellel pole asjaga mingit seost eeldatavalt.

"[19:35:44] Johanna : lol ? :D

[19:35:46] Johanna : ma mõtlen

[19:35:50] Johanna : kas käin ette v ei

[19:36:12] ♦ сαѕραя ♦: no mõtle

[19:37:19] ♦ сαѕραя ♦: minesmith20 fc's olin vanasti ja vesirott400 (tõin välja, et nagu ehk ta tunneb mind sealt vanadest aegadest)

[19:37:34] Johanna : hahaha vesirott 400 scammer :D

[19:37:39] Johanna : tänud bro et mainisid :D

[19:37:48] ♦ сαѕραя ♦: ma olin ta chatis ainult...

[19:37:54] ♦ сαѕραя ♦: seal oli 20+ inimest koguaeg, vanasti oli suur chat

[19:37:56] Johanna : sina olidki vesirott :D

[19:37:58] ♦ сαѕραя ♦: ofc

[19:38:01] Johanna : novot :D

[19:38:03] Johanna : see scammer :D

[19:38:05] Johanna : lol :D

[19:38:10] Johanna : ei käi midagi mina ette :D

[19:38:14] ♦ сαѕραя ♦: no davai

[19:38:19] Johanna : teen vahvlisse teema :F

[19:38:21] Johanna : :P

[19:38:23] Johanna : rune24.banned

[19:38:26] Johanna : vahvlist ka:)"

 

Edasi ei viitsi enne moderaatori või administraatori tulekut sellega mässata, muudki teha... Igastahes jah, loobi veel alusetuid süüdistusi palun.


caspar08sigcaspar08slay85goal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

pool teksti puudu vms ?

 

 

[19:43:42] ♦ сαѕραя ♦: btw oma fake vanusega tüdruku profiiliga avaldad kahtlust

[19:51:49] ♦ сαѕραя ♦: sa oled ikka tont küll

[19:51:53] ♦ сαѕραя ♦: see 'ofc' oli sarkasm...

[19:52:00] ♦ сαѕραя ♦: ma pole mingi kuradi vesirott mv

[19:52:38] ♦ сαѕραя ♦: anna oma telefoni nr vms, räägime asjad sirgeks

[19:53:51] Johanna Meis: milleks poisu ? :D

[19:59:08] ♦ сαѕραя ♦: sest türa sa toodad alatut laimu

[19:59:27] ♦ сαѕραя ♦: nagu sa oled ajaloos esimene, kes minu kohta mingi teema teeb ja ma ei lase enda kohta valet sitta toota

[19:59:53] ♦ сαѕραя ♦: võtad teema maha või ma lisan snookeri 'tunnistuse' ka teemasse pildina

[20:00:01] ♦ сαѕραя ♦: kus on ka selle tsiki nimi sees, kelle konto alt sa praegu räägid

[20:00:35] ♦ сαѕραя ♦: vasta ruttu, ma ei viitsi kaua oodata

[20:00:58] Johanna Meis: tsiki + :D

[20:01:05] Johanna Meis: see mu neiu skype :D

[20:01:12] Johanna Meis: muidugi ma võtan teema maha :D

[20:02:38] ♦ сαѕραя ♦: türa sa teed sellist jama üldse mees

[20:02:49] ♦ сαѕραя ♦: ma üritan sulle ausalt heatahtlikult konto müüa, kui ei käi ette, siis jääd ilma lihtsalt

[20:03:04] ♦ сαѕραя ♦: võime päriselus kokku saada mingi läpakaga autos 3G pulgaga võin näidata ja lasta kõik ära muuta, sobib?

♦ сαѕραя ♦

 

[19:36:07] ♦ сαѕραя ♦: no mõtle

[19:36:14] ♦ сαѕραя ♦: bank pin võtab 1 sec aega, et maha võtta

[19:36:33] ♦ сαѕραя ♦: jag guardianis ei tea kaua recidega läheb, aga need võin sulle ise anda ja saad nendega konto endale tõmmata kasvõi kui tahad esialgu

[19:36:50] ♦ сαѕραя ♦: mul muidu 'est rng3 pvp' ja 'oranz leek' ka vanadest aegadest alles, kui neid tead äkki

[19:37:06] ♦ сαѕραя ♦: oli rune24 15k+ vaatamisega päevik skilleril ja est rng3 pvp'l oli ka ovl ja rapier ja igasugu vidinaid

[19:37:14] ♦ сαѕραя ♦: minesmith20 fc's olin vanasti ja vesirott400

siit juurde natukene

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üle poole, algus ka... saame irl kokku ja võtan kõik maha mis soovid, kui tahad osta kontot tõsiselt. Kurat ma pole mingi pettur, ausõna noh, vannun ma ei tea kõigi sugulaste ja pere nimel, hinnavaatuses ka ID kaartide ja pangakaartidega identifitseeritud ja 25+ tehingut(enamus käest-kätte ka veel, kõik rahul)


caspar08sigcaspar08slay85goal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.