Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Multi Theft Auto | Naljameeste Roleplay

Soovitatud postitused

Kunagine Naljameeste kommuun on taas ellu ärkamas!

 

1653673_720164264673970_1721439238_n.jpg

 

 

Miks otsustasime SAMP RP asemel hoopis MTA serveri luua?

Avastasime et Eesti SAMP maastikul on palju tegutsevaid servereid, kes kõik omavahel võitlevad, ühes on oma mängijaskond,

teises teine, kolmandas kolmas jne...

Mul oli selline tunne, et samp hakkab igavaks jääma (minu jaoks) ja otsustasin proovida MTAd.

Alguses mängisime stunt serverites ja DayZ modi, kuid siis nägime üht Roleplay serverit, läksime sõpradega uurima,

server oli saksa keelne ja ei saanud mitte midagi aru.Kuid kui nägime automode, mõtlesin "Ma pole ju mode peale pannud, vähemalt mitte sellist"

Siis hakkasime uurima ja puurima ja avastasime aja jooksul mis võimalusi pakub MTA, millest mina isiklikult ei teadnud.

Otsustasime hakkata looma enda MTA serverit, mõttega et kunagi, saab siin serveris olema palju mängijaid.

Mida pakub meie server?

Ütlen ausalt, serveris on nii palju asju et nende asjade kokku lugemise ajaks jõuab see teema kirjutamine juba aeguda.

Alustan siis põhilisematest.

Mainin et tegevus toimub Los Santoses (esimeses linnas)

 

-Fraktsioonid (nende IG tegemine ja masinate lisamine)

-Fraktsioonidel on enda paneel mida on hea lihtne hallata

-Fraktsioonid:

LSPD

Kiirabi ja tuletõrje

Los Santos News ( meedia)

+

Tulevikus tuleb paharette ja fraktsioone juurde

-tavatööd:

Mehaanik (ainus kes saab autosid tuunida, isegi esitulede värvi saab muuta)

Lukksepp (saad ühest võtmest mitu teha)

Tänavapuhastaja (sõidad enda sweeperiga ringi ja lükkad lund/tolmu

Bussijuht (bussipeatused on üle terve linna)

Taksojuht (Kõige ehtsam taksojuhi töö)

-Mõned võimalused

-Politseil Riot Shiled (kilp mis on reaalselt käe küljes)

-Sukeldumis varustus

-maskid ja kiivrid

-alkomeeter

-Arvuti| Telefon | GPS | Käekell | Televiisor | Külmkapp | Seif | Riiulid

-Automodid | Mapingud | Relvamodid | Skinmodid

-Sõidukitepoed | Elektroonikapoed | Raamatupoed | Autojuppide poed | jne...

-Palju erinevaid narkootikume | Võimalus ise narkootikume teha

-Glowstickid | SWATil Snake Cam

Ma ütlen ausalt, seal on nii palju asju et ma ei tea milliseid ma peaksin siin mainima

 

Serverisse ootame inimesi kes soovivad RPda, RPd õppida,

Admin tiim on meil juba paigas, pole mõtet hakata adminiks lunima, sellega teete endale halba.

Server saab olema Medium/Hard Roleplay.

Server saab samuti olema inglisekeelne, et inimesed mujalt maailmast saaksid ka inglise keelses serveris olla,

mitte et saksa keel halb oleks ja ka selleks et arvutis olemine kasulikuks tuleks, meile eestlastele.

Roleplay serveri avanemise teade saabub siia teemasse selle kuu jooksul.

 

Samuti on meil ka MTA DayZ server, mis on hetkel juba avatud, kuid osad asjad vajavad veel arendamist.

IP on siin: mtasa://37.187.28.212:22973

 

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kust te need mängu moodid võtsite/varastasite? :D

 

Prove me wrong, kuid nagu ma aru saan siis olete te hiljaaegu alles avastanud üldse "roleplay" ning ise teha võtab esiteks LUA õppimine aega, kui teil üldse aimu on mis see on ja seda gamemode teha, peab luad tundma päris korralikult ning muidugi ka selle tegemine võtab suhteliselt kaua aega niiet jah, rääkige parem välja. MTA kommuun ei toeta "laenatud" gamemode ning illegaalselt saadud gm-id lähevad ka politseisse autorite poolt!

 

No hate or jealous, lihtsalt teadmiseks! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olen ise mänginud SAMP Roleplayd üle 3 aasta, seega ma usun et ma tajun mis see on, ma lihtsalt rääkisin sellest kuidas me MTA avastasime ja mis minule ja mu sõpradele seal põnevam oli.

Kunagi kui seda kommuuni alustasime oli selle eestvedaja hetkene Nebulos Gamingu arendaja Rasmus Oja, siis kui SAMP serveriga enam ei viitsitud tegeleda, kuna MTA oli huvitavam, hakkasimegi MTA scriptimist õppima, minuarust MTA on palju lihtsam kui SAMPi script.

Aitäh et ütlesid, eks me siis ei pane enda GMi netti.

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.